***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • paradigmlost
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 421

    #2746
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    see offtopic on jube huvitav...! kõigepealt naabrite teema ja siis Privadori mure:D
    kusjuures mul elab trepikojas üks tüdruk, keda mitte aint ei tahaks vaid tahaks alatiseks:D aga ma isegi ei tea kas ma tere olen öelda suutnud teda nähes...

    Comment

    • andu_andu
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 4050

      #2747
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
      see offtopic on jube huvitav...! kõigepealt naabrite teema ja siis Privadori mure:D
      kusjuures mul elab trepikojas üks tüdruk, keda mitte aint ei tahaks vaid tahaks alatiseks:D aga ma isegi ei tea kas ma tere olen öelda suutnud teda nähes...
      silmside on olnud ja naeratamine üksteisele ?

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #2748
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        naisteprod.com

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #2749
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          oma trepikoja daamidega suhe=palju weird momente kunagi tulevikus

          Comment

          • Tylos
            Õpihimuline Mängur
            • Oct 2008
            • 340

            #2750
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Right way:

            naised->joogised->ilma korgitserita->alternatiiv korgitserile->naised sillas->jook->tralle->seks->seks->loads of seks->ainulaadsed m2lestused

            Wrong way:

            naised->joogised->ilma korgitserita->tramulpole!!!->uks kinni->star wars->poolik 6lle->onaneerimine->ejakulatsioon->deja vu

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #2751
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              reedene ohvtopic on puhas kuld

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #2752
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Krt kusjuure sma olen pannud oma trepikojas ka naist, kelle tytar on nii 18...
                Krt kui kõigiga mingi teema tekiks läheks vist mingi hullemaks kui "vaprad ja ilusad"

                Comment

                • Codecci
                  Luuramas Naisteturniire
                  • Nov 2008
                  • 7574

                  #2753
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas lenC Vaata postitust
                  oma trepikoja daamidega suhe=palju kuldseid momente kunagi tulevikus
                  FYP

                  Võsareporterit siis vaadanud pole?

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #2754
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    imo vaprad ja ilusad on t2iesti normaalne, eriti reede õhtul :D:S:D

                    Comment

                    • Tylos
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 340

                      #2755
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas privador Vaata postitust
                      Krt kusjuure sma olen pannud oma trepikojas ka naist, kelle tytar on nii 18...
                      Krt kui kõigiga mingi teema tekiks läheks vist mingi hullemaks kui "vaprad ja ilusad"
                      vale generatsiooni sebisid

                      Comment

                      • speedi
                        Bännitud
                        • Jan 2010
                        • 295

                        #2756
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas Tylos Vaata postitust
                        Right way:

                        naised->joogised->ilma korgitserita->alternatiiv korgitserile->naised sillas->jook->tralle->seks->seks->loads of seks->ainulaadsed m2lestused

                        Wrong way:

                        naised->joogised->ilma korgitserita->tramulpole!!!->uks kinni->star wars->poolik 6lle->onaneerimine->ejakulatsioon->deja vu
                        haha, gold.

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #2757
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          irw, tylos...jap, gold

                          Comment

                          • ok2aa
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1903

                            #2758
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas lenC Vaata postitust
                            oma trepikoja daamidega suhe=palju weird momente kunagi tulevikus
                            jes, lihtsam eos juba vältida.

                            kunagi, kui ma veel noor olin, helistas üks naabritsikk. nad olid sõbrannaga kahekesti ja tahtsid midagi teha. tulid siis minu poole, kutsusin ka ühe sõbra ja hakkasime reis ümber maailma viinaga mängima (wtf sa muud teed kui 2 võõrast tsikki lendavad sinu juurde). lõppes asi sellega, et me sõbraga kandsime hommikul kl 5 täiesti maani täis naabritüdruku süles tema juurde (üldse ei võtnud isegi jalgu alla).

                            tere ütleme siiamaani.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #2759
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              lol täitsa haige, ma olen iga päev päeva 2 tundi pikendanud ja ring hakkab täis saama. Alguses läksin magama kell 4 öösel, siis 6 hommikul, siis 8, 10, 12 ja eile läksin 4-st magama . Täna reede kell 7 ja metsik uni hakkab tulema brrrrr...
                              standard. olen ennegi maininud, et ametlik bioloogiline päev on 26-28 tundi pikk.


                              Algselt postitas privador Vaata postitust
                              Kusjuures mul oli sama teema. tsikkil oli mingi sõbrannadega koosviibimine vms olid veic joogised ka...tuldi mu ukse taha korgitseri laenama...mul polnud ja põrutasin ukse kinni
                              WTF? Kohe võinud visata miski kõvema killu ja end peole hiivata. Öelda ala, et sa seksitäis nepaali tiiger, kes võimeline isegi mõttejõul veinipudeli avama.

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              oma trepikoja daamidega suhe=palju weird momente kunagi tulevikus
                              Kamoon.

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #2760
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas ok2aa Vaata postitust
                                jes, lihtsam eos juba vältida.

                                kunagi, kui ma veel noor olin, helistas üks naabritsikk. nad olid sõbrannaga kahekesti ja tahtsid midagi teha. tulid siis minu poole, kutsusin ka ühe sõbra ja hakkasime reis ümber maailma viinaga mängima (wtf sa muud teed kui 2 võõrast tsikki lendavad sinu juurde). lõppes asi sellega, et me sõbraga kandsime hommikul kl 5 täiesti maani täis naabritüdruku süles tema juurde (üldse ei võtnud isegi jalgu alla).

                                tere ütleme siiamaani.
                                hahahaha :) reis ümber maailma :)

                                PS! ma ranka, lendame priiduga regoni juurde, möödaminnes haarame ka pumperi kaasa. reksi juures räige pidu, totse pidi lainetama kui mustas meres. viska kõne/sõnum kui linnas.

                                PS2! Privador sul mu number on. kui tahad ka peole tulla siis helista, tuleks kohe järgi.

                                Comment

                                Working...