Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ma saadaks kirja vastu, et: "Minuga ei mölise, ma olen ment!"
Aga see selleks...jah mul endalgi käib kristiines päris põnev trall. Meil on selline pesumasin, kus vee äravoolu toru tuleb pista wc-potti. Sõber on 2 korda unustanud vooliku maha ning naabritel sajab laest vihma. :D
Kõrval elab selline tore tädike, keda häirib see, et välja minnes lükkan ma ukse liiga lahti ning tema uksematt läheb katki. See pidi väga väärtuslik uksematt olema. Hea kerge ning kuna tädikesel on radikuliit ja tselluliit ja sada liiti veel, siis ta ei saa endale rasket uksematti osta, kuna ei jõua seda maast üles tõsta.
Kui nüüd paar nädalat tagasi oli uuesti see naabrite vihma probleem, siis oli pmts terve trepikoda koos ning räägiti mulle, et meie 5nda korruse korterist oksendati aknast alla. Ma vaatasin imestunud näoga 3nda korruse tädikesele otsa ning küsisin, et ma küll midagi tõsiselt ei tea, et millal see veel juhtus?! Vastuseks ütles ta, et sügisel juhtus...noojah, mis seal ikka siis :D Õnneks või kahjuks meie majaesimees on ka täielik pussy, kes ei julge isiklikult ukse taha tulla, vaid ähvardab mingite kappidega või siis saadab omanikele kirju.
Tore :)
Algselt postitas ment52
Vaata postitust
Aga see selleks...jah mul endalgi käib kristiines päris põnev trall. Meil on selline pesumasin, kus vee äravoolu toru tuleb pista wc-potti. Sõber on 2 korda unustanud vooliku maha ning naabritel sajab laest vihma. :D
Kõrval elab selline tore tädike, keda häirib see, et välja minnes lükkan ma ukse liiga lahti ning tema uksematt läheb katki. See pidi väga väärtuslik uksematt olema. Hea kerge ning kuna tädikesel on radikuliit ja tselluliit ja sada liiti veel, siis ta ei saa endale rasket uksematti osta, kuna ei jõua seda maast üles tõsta.
Kui nüüd paar nädalat tagasi oli uuesti see naabrite vihma probleem, siis oli pmts terve trepikoda koos ning räägiti mulle, et meie 5nda korruse korterist oksendati aknast alla. Ma vaatasin imestunud näoga 3nda korruse tädikesele otsa ning küsisin, et ma küll midagi tõsiselt ei tea, et millal see veel juhtus?! Vastuseks ütles ta, et sügisel juhtus...noojah, mis seal ikka siis :D Õnneks või kahjuks meie majaesimees on ka täielik pussy, kes ei julge isiklikult ukse taha tulla, vaid ähvardab mingite kappidega või siis saadab omanikele kirju.
Tore :)



TC
Comment