***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • dener89
    Grinder
    • Mar 2009
    • 625

    #2551
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Comment

    • masterpuppet
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2094

      #2552
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Kui raha on elus su jaoks kõige tähtsam.

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #2553
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas dener89 Vaata postitust
        seff.. sain venekeelsest naljast aru :D

        not funny tho

        Comment

        • nomerlot
          Klubi Liige
          • Sep 2009
          • 2233

          #2554
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas speedi Vaata postitust
          Pokker ehk hasartmäng võib elu x10 rohkem p*tsi keerata kui mingi kuradi narko.
          Vaata, kui sa oled päris taun, siis sa jah võid pokkeriga endal elu perse keerata ja halvimal juhul ka oma perekonnal. Kuigi, taunina sa võid seda teha ka oma äri ajades või sajal muul kombel, lolluse eest pole pääsu.
          Kui sa oled edukas narkodiiler, siis sinu tegevuse tulemus keerab elu perse kümnetel, kui mitte sadadel inimestel ja perekondadel.

          Ei saa vaadata ainult mulli enda ümber, sellest väljapoole võiks ka vaadata. Ja ei ole päris nii, et võin kasvõi kõrvuni pasa sees olla, peaasi, et käsi välja ulatab, mis raha vastu võtab. Kui verinoorena sellest aru ei saa, siis vanemana loodetavasti jõuab kohale.

          Comment

          • HU grinder
            Vana Tegija
            • Feb 2010
            • 1002

            #2555
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Jah, kui oled edukas pokkerimängija võid ka kümnetel ja sadadel elu perse keerata.lol

            Comment

            • eddi
              Vana Tegija
              • Oct 2009
              • 1200

              #2556
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
              Tundub, et liiga paljude "lahedate narkomeeste" filmide nägemine ei mõju hästi.
              kust sa seda võtad, et ma neid vaatan? äkki oled ise neid natuke liiga palju vaadanud

              räägi pisut lähemalt "austusega teiste vastu" narkodiilerist.
              ma ei saa väga hästi aru ja ei oska väga neid respectiga.........
              ja räägi mida saaks ja peaks ühiskond võimaluse andmiseks tegema?
              noh, sesmõttes, et teisi inimesi peab alati austama, et säiliks inimlikkus. näiteks et ei hakka kanepit müüma 12 aastasele lapsele jne. oled neid dokumentaale näinud küll ju ja enam-vähem peaksid mingi aimu saama, mida ma mõtlen, sest ma ise ei oska väga hästi seda väljendada, sorry.
              ja mida ühiskond peaks selleks tegema - midagi. ei saagi midagi teha (imo)

              Comment

              • mkva
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1972

                #2557
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas HU grinder Vaata postitust
                Jah, kui oled edukas pokkerimängija võid ka kümnetel ja sadadel elu perse keerata.lol
                wow. outtabox mõtlejaid ka siin ikka..

                Comment

                • mkva
                  Pokkerihai
                  • Nov 2009
                  • 1972

                  #2558
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Ma tahan endale uut windowsi peale panna, ehk formatit teha või kuidas seda öeldakse. Plaat mul on, aga mida tähendab see:

                  WHEN INSTALLING IT IS ALWAYS BEST TO BOOT TO DISK AND REFORMAT
                  HARD DRIVE. Ehk siis mida ma tegema pean?

                  Comment

                  • eddi
                    Vana Tegija
                    • Oct 2009
                    • 1200

                    #2559
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Kui sa oled edukas narkodiiler, siis sinu tegevuse tulemus keerab elu perse kümnetel, kui mitte sadadel inimestel ja perekondadel.
                    narkootikumide tarbimine on vabatahtlik. selles mõttes, et diiler ei tule relvaga su juurde ja ei ähvarda sul nüüd süstal kätte toppida.
                    kui oled nii loll, et seda teed siis on see juba sinu asi, täpselt sama asi nagu pokkeriga.

                    Comment

                    • Viski
                      Õpihimuline Mängur
                      • Jan 2010
                      • 393

                      #2560
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Selgita kõigepealt .. kuidas sa omaarust seda formatit teed ? Paned XP plaadi sisse ja ootad maagiat või boodid ta ikka üles ?

                      Comment

                      • Viski
                        Õpihimuline Mängur
                        • Jan 2010
                        • 393

                        #2561
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas eddi Vaata postitust
                        narkootikumide tarbimine on vabatahtlik. selles mõttes, et diiler ei tule relvaga su juurde ja ei ähvarda sul nüüd süstal kätte toppida.
                        kui oled nii loll, et seda teed siis on see juba sinu asi, täpselt sama asi nagu pokkeriga.
                        Mulle tuldi kallale kui ma ütlesin, et ma lõpetan pokkeri mängimise.

                        Comment

                        • eddi
                          Vana Tegija
                          • Oct 2009
                          • 1200

                          #2562
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas Viski Vaata postitust
                          Mulle tuldi kallale kui ma ütlesin, et ma lõpetan pokkeri mängimise.
                          lol, päris karmide inimestega suhtled

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #2563
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas Viski Vaata postitust
                            Selgita kõigepealt .. kuidas sa omaarust seda formatit teed ? Paned XP plaadi sisse ja ootad maagiat või boodid ta ikka üles ?
                            Ma ei tea mida tegema peab, seepärast uuringi. ..

                            Comment

                            • Viski
                              Õpihimuline Mängur
                              • Jan 2010
                              • 393

                              #2564
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]




                              keri alla tips .. seal peaks selgeks tegema küll.

                              Comment

                              • Viski
                                Õpihimuline Mängur
                                • Jan 2010
                                • 393

                                #2565
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Kui lahti ei jaga siis helista ..

                                Comment

                                Working...