***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vMario
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 127

    #2521
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
    Ei, ma ei ole see vend.

    EDIT: Ja su mäng on väga solid, ei tahtnud midagi halvasti öelda. Aga üheksases lauas sa väga ei istu ju? Võib-olla eksin :)
    ok, palju sa mulle kaotanud oled siis?

    enamus raha tuleb 7-9 mängijaga lauast

    ning jaa, ma kahtlen, et sa mu mängust väga palju tead.

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #2522
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Hämmastav suhtumine.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • vMario
        Jube Noob
        • Oct 2008
        • 127

        #2523
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        no kuule, sa tuled ja lahmid pori minu aeda, pole ju ilus nii

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #2524
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas vMario Vaata postitust
          no kuule, sa tuled ja lahmid pori minu aeda, pole ju ilus nii
          bumhuntimist ei tasu solvanguna võtta. pigem ikkagi skill.

          täna on miski s*tt kuu seis vms.....

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #2525
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas vMario Vaata postitust
            no kuule, sa tuled ja lahmid pori minu aeda, pole ju ilus nii
            Vabandused veelkord. Eks minu väärkuvand sinust tekkis seoses sellega, et olen näinud sind palju uusi laudu avamas ja PTR grader hindab sind ka üsna looseks, mis on pigem omane shorthanded mängule. No disrespect ja matame teema maha.
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • vMario
              Jube Noob
              • Oct 2008
              • 127

              #2526
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
              PTR grader hindab sind ka üsna looseks
              ma mängin fr'i (filterdatud 7-9 mängijat) 28/22/4

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #2527
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                Vabandused veelkord. Eks minu väärkuvand sinust tekkis seoses sellega, et olen näinud sind palju uusi laudu avamas ja PTR grader hindab sind ka üsna looseks, mis on pigem omane shorthanded mängule. No disrespect ja matame teema maha.
                Algselt postitas vMario Vaata postitust
                ma mängin fr'i (filterdatud 7-9 mängijat) 28/22/4
                OWNED. Tundub, et Pahvak on kade.

                Comment

                • lenC
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 6440

                  #2528
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  OMG OMG OMG OWNED!

                  Not really. Kui sa mulle msn-is seda näitasid, siis ma ju eeldasin kohe sama asja? Sellel on põhjus - nimelt kõva 95% mängijaid sellise graafiku, winrate ja vpip-ga mängijad ongi metsikud bumhunterid. Ja nagu vsiu ütles - kui see isegi nii oleks, siis pole see asi, mida häbeneda.

                  Igatahes impressive graafik ja winrate, nii uhke meistriteosega ma ei näe mõtet e-peeniste vibutusvõistlustest osa võtta - tulemused räägivad enda eest. Keep it up.

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #2529
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    kas ma olen ainuke, kes ei suuda Pahvaku postidest antud vastuseid väärivat solvangut välja lugeda?!?!?!?!

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #2530
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                      kas ma olen ainuke, kes ei suuda Pahvaku postidest antud vastuseid väärivat solvangut välja lugeda?!?!?!?!
                      No oleks võinud alguses küsimuse õhku jätta, kuna ta ju reaalselt midagi asjast ei teadnud.

                      Jälle mingi loll teema muidu, räägime parem sellest, et slovakkia lüpsis rootsi ära, keegi sidebete, mis leits kodus ära lõhkus?

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #2531
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Vaata see "bumhunteriks" või "nitiks" vms. kutsumine on personaalküsimus. Umbes samuti, et mõnele on bohhui, kui talle öeldakse, et ta on homo - teine selle eest tahaks kallale tulla.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #2532
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas ranka Vaata postitust
                          Vaata see "bumhunteriks" või "nitiks" vms. kutsumine on personaalküsimus. Umbes samuti, et mõnele on bohhui, kui talle öeldakse, et ta on homo - teine selle eest tahaks kallale tulla.
                          Pakun, et kui selliste asjade peale ärrituda, siis on tõenäoliselt mingi tõepõhi asjal all? Ma muidugi ei ole mingi psühholoogiaboss, aga ma lihtsalt ei mõista selliseid juhtumeid.

                          See ei tähenda muidugi, et ma arvaks, et vmario mingi bumhunter või sina mingi homo oleks, ma räägin üldiselt.

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #2533
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Jep, minu viga, et tegin vale järelduse, aga sellised statid esinevad fullringis üsna harva. Ilmselt on postflop mäng vmariol väga hea, mis teeb küll kadedaks (rankale).
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #2534
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas lenC Vaata postitust
                              Pakun, et kui selliste asjade peale ärrituda, siis on tõenäoliselt mingi tõepõhi asjal all? Ma muidugi ei ole mingi psühholoogiaboss, aga ma lihtsalt ei mõista selliseid juhtumeid.

                              See ei tähenda muidugi, et ma arvaks, et vmario mingi bumhunter või sina mingi homo oleks, ma räägin üldiselt.
                              No mina näen asja nii. OMG, 7PT/BB TA ON KINDLALT BUMHUNTER, EI SAA OLLA ÜHELGI INIMESEL PURE SKILLI, RAUDSELT ALUSTAB LAUDU.

                              Siis järsku avaneb taevas ja tuppa lendab vMario. Pahvakul silmad punnis, et WTF?! ANNA ANDEKS, RESPEKT, RESPEKT, RESPEKT SU MÄNGULE JNE.

                              Tra on bumhunter või ei ole aga näidaku mulle kes on suuteline FR mängima 28/22/4 ja sealjuures 5PT/BB. Kui see bumhuntimine on kuldne rahaallikas saamaks winrate üle 3pt/bb siis miks enamustel junnide (s.h. mul) on winrate alla kahe?!?!?!?!?!?

                              Comment

                              • variatsioon
                                Pokkeritark
                                • Nov 2008
                                • 5849

                                #2535
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                MIS SUL VIGA ON??

                                Comment

                                Working...