***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Collapse
This topic is closed.
X
X
-
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Tellisin PS poest 2 raamatut ja nüüd jõudsid kohale...Mõtlesin, et kas ma pean mingeid postikulusi ise maksma, või kõige eest on hoolitsetud. Kui pean ise maksma, siis palju see 1kg paki pealt võiks olla?
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Kõik kulud katab Stars. Head lugemist!Algselt postitas mislinn Vaata postitustTellisin PS poest 2 raamatut ja nüüd jõudsid kohale...Mõtlesin, et kas ma pean mingeid postikulusi ise maksma, või kõige eest on hoolitsetud. Kui pean ise maksma, siis palju see 1kg paki pealt võiks olla?
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ty, pean siis auto hangest välja ajama ja järgi minema hakkama :DAlgselt postitas pastilaa Vaata postitustKõik kulud katab Stars. Head lugemist!
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Soovid mängida :D? Ma pole vist mingi 5 aastat seda mängu mänginud.Algselt postitas Codecci Vaata postitustPogo.com Monopoly
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
lähen teen linnas paar õlli ja piljardit vaatab mis lõpuks sellest loost välja kukub
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ma security tokeni tellisin, siis tõi kuller tasuta tööjuurde ukse taha ära. Nii et PS plekib kõik kinni :)Algselt postitas mislinn Vaata postitustTellisin PS poest 2 raamatut ja nüüd jõudsid kohale...Mõtlesin, et kas ma pean mingeid postikulusi ise maksma, või kõige eest on hoolitsetud. Kui pean ise maksma, siis palju see 1kg paki pealt võiks olla?
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
täitsa perses shaq on ikka niii suur mees juAlgselt postitas Codecci Vaata postitust[youtube]pywTVxJ8COI[/youtube]
de la hoya tundub tema kõrval olevat suvaline maamees, mitte poksija:D
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
osta eluAlgselt postitas rohelinekonn Vaata postitustlähen teen linnas paar õlli ja piljardit vaatab mis lõpuks sellest loost välja kukub
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Nuts laud ju.Algselt postitas minuraha Vaata postitustSee on huumor, olen cake's siukses lauas, kus "players see flop %" on 4%
Üheksa korda järjest raisen atc ja kuskilt ei saa calli
Comment
-
Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
liiga kift ei ole, ma ei saa aru, miks üldse cashi mängida, kui sa mängid ainult AA ja KKAlgselt postitas masterpuppet Vaata postitustNuts laud ju.
Comment


Comment