***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • antnx
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3102

    #2131
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    To say thanks for taking part in the beta program, we’re inviting you to play a €10,000 Freeroll this Monday, 22nd February. The details are:

    Where: Tourney / Freeroll
    When: 21:00 Central European Time (15:00 ET)
    Tournament ID: 244693015
    Tournament Name: Euro Beta Testers Freeroll

    Comment

    • mislinn
      Pokkerihai
      • Apr 2009
      • 1734

      #2132
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Selline lugu, et kui telekal on pesa kuhu saab mälupulka pista, kas siis peaks olema võimalik sealt ka filme vaadata, peale muusika ja piltide? Kuna ei jaga asjast midagi, siis keegi äkki oskab miskit öelda.

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #2133
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas paradigmlost Vaata postitust
        teist päeva ei saa triobeti sisse:O on kellelgi veel sama mure?
        lol?
        reinstall mby?
        ei tea endal pole probleeme!

        Comment

        • Skyline
          Grinder
          • Dec 2008
          • 510

          #2134
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas mislinn Vaata postitust
          Selline lugu, et kui telekal on pesa kuhu saab mälupulka pista, kas siis peaks olema võimalik sealt ka filme vaadata, peale muusika ja piltide? Kuna ei jaga asjast midagi, siis keegi äkki oskab miskit öelda.
          Mõtled USB pesa jah? Kui nii, siis saad küll sealt pealt vaadata pilte, filme ja kuulata muusikat.

          Comment

          • mislinn
            Pokkerihai
            • Apr 2009
            • 1734

            #2135
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas Skyline Vaata postitust
            Mõtled USB pesa jah? Kui nii, siis saad küll sealt pealt vaadata pilte, filme ja kuulata muusikat.
            Mõtlesin jh, teen kohe proovi siis.

            Comment

            • Tarmonator
              Lingiparandaja
              • Oct 2008
              • 3274

              #2136
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas Skyline Vaata postitust
              Mõtled USB pesa jah? Kui nii, siis saad küll sealt pealt vaadata pilte, filme ja kuulata muusikat.

              Oleneb ika telekast. Kõik telekad ei mängi maha filme ja audiot, küll aga pilte.
              Teised jälle mängivad ka filme, aga jälle mitte kõiki formaate.
              On ka telekaid kus USB on ainult nö service jaoks. Tavakasutajal pole sellega midagi teha.
              Meediat mängib maha siiski tarkvara, mitte USB auk.
              Last edited by Tarmonator; 20.02.10, 14:23.

              Comment

              • nomerlot
                Klubi Liige
                • Sep 2009
                • 2233

                #2137
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas Skyline Vaata postitust
                Mõtled USB pesa jah? Kui nii, siis saad küll sealt pealt vaadata pilte, filme ja kuulata muusikat.
                Kas on enam asja, millel ei oleks USB? isegi USB vibraatorid on olemas, ma ei tea, mis järgmisena? USB-ga vetsupott, köögikombain, võsalõikur?

                Comment

                • mislinn
                  Pokkerihai
                  • Apr 2009
                  • 1734

                  #2138
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Krt, mul ikka vist ei saa USB pulgalt filmi vaadata, kookisin isegi teleka raamatu välja, seal ka sellest juttu ei olnud, kahju.

                  Tv peaks olema see: http://www.trustedreviews.com/tvs/re...52in-LCD-TV/p1
                  Last edited by mislinn; 20.02.10, 14:45.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #2139
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                    Kas on enam asja, millel ei oleks USB? isegi USB vibraatorid on olemas, ma ei tea, mis järgmisena? USB-ga vetsupott, köögikombain, võsalõikur?
                    jäid hiljaks, see juba olemas

                    Comment

                    • nomerlot
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 2233

                      #2140
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                      jäid hiljaks, see juba olemas
                      Peab maale elama minema, jahukört ja peeruvalgus. hea lihtne elu oleks.

                      Comment

                      • raaids
                        Grinder
                        • Mar 2009
                        • 606

                        #2141
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                        Oleneb ika telekast. Kõik telekad ei mängi maha filme ja audiot, küll aga pilte.
                        Teised jälle mängivad ka filme, aga jälle mitte kõiki formaate.
                        On ka telekaid kus USB on ainult nö service jaoks. Tavakasutajal pole sellega midagi teha.
                        Meediat mängib maha siiski tarkvara, mitte USB auk.
                        aga oskad äkki öelda kas alla 10k telekate hulgas on siukseid näiteks et lükkan välise kõvaketta teleka taha ja sis vaataks filme(divx või xvid või mai teagi mis see tavaline formaat on?) ja et kas subtiitreid saaks ka lisada?

                        Comment

                        • teerajaja
                          Grinder
                          • Feb 2009
                          • 815

                          #2142
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Suured soovid :D ise olen vahepeal vaadand filme USB pulga pealt läbi dvd playeril millel olemas see võimalus. Sain ka subtiitrid tööle aga see filmi kvaliteet väga meeldiv polnud, kuigi eks sõltub ka USB pulga kiirusest vms.

                          Comment

                          • qjet
                            Grinder
                            • Apr 2009
                            • 806

                            #2143
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            käisin eile pacificu kasiinos deuces wild slotipokrit tagumas võitsin 300$ :D maha mäöngisin mingi 25$

                            Comment

                            • teerajaja
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 815

                              #2144
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Vaatasin paari h eest seda dokumentaali ja kiskus peale seda uni peale, mõtlesin et tukastan mõned tunnid, unes nägin midagi sarnast mis seal toimus ja üles ärgates ei saanud tükk aega aru kus ma olen

                              Comment

                              • Skyline
                                Grinder
                                • Dec 2008
                                • 510

                                #2145
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                                Oleneb ika telekast. Kõik telekad ei mängi maha filme ja audiot, küll aga pilte.
                                Teised jälle mängivad ka filme, aga jälle mitte kõiki formaate.
                                On ka telekaid kus USB on ainult nö service jaoks. Tavakasutajal pole sellega midagi teha.
                                Meediat mängib maha siiski tarkvara, mitte USB auk.
                                Jah, see oleneb mis formaate telekas suppordib. Service jaoks ehk siis usb on ainult selleks, et softi uuendada/muuta?
                                Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
                                Kas on enam asja, millel ei oleks USB? isegi USB vibraatorid on olemas, ma ei tea, mis järgmisena? USB-ga vetsupott, köögikombain, võsalõikur?
                                Tõsi, USB-d kasutatakse igalpool. Hotcocal oli tööjuures veel selline väike usb puhur, lükkad käima ja tuulutab grindimise ajal.
                                Algselt postitas mislinn Vaata postitust
                                Krt, mul ikka vist ei saa USB pulgalt filmi vaadata, kookisin isegi teleka raamatu välja, seal ka sellest juttu ei olnud, kahju.

                                Tv peaks olema see: http://www.trustedreviews.com/tvs/re...52in-LCD-TV/p1
                                Sinu telekas kahjuks ei suppordi seda.

                                A USB 2.0 port that allows you to view JPEG photos or listen to MP3 music through a USB thumbdrive, digital camera or camcorder (with the appropriate USB cable).
                                Lahendus: Ühenda arvuti telekaga ja lase arvutist film käima.
                                Last edited by Skyline; 20.02.10, 16:15.

                                Comment

                                Working...