Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
Ajakirjanik mõtles ja mõtles, enne kui julges välja öelda, et mis ta asjast arvab :D :D :D
Kuna Medvedev ei ole eriti pikka kasvu mees, võiks öelda, et pigem lühemat sorti, kui mitte täitsa jumbu
Ajakirjanik mõtles ja mõtles, enne kui julges välja öelda, et mis ta asjast arvab :D :D :D
Kuna Medvedev ei ole eriti pikka kasvu mees, võiks öelda, et pigem lühemat sorti, kui mitte täitsa jumbu
Comment