Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
lol valus donk on see Raigo ja need tema kaitsjad ka , no wtf.
Oijah, no vähemalt ei sure see pokker kunagi, kuna selliseid lambaid inimesi on siin maailmas.
lol valus donk on see Raigo ja need tema kaitsjad ka , no wtf.
Oijah, no vähemalt ei sure see pokker kunagi, kuna selliseid lambaid inimesi on siin maailmas.
Comment