***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #991
    Upload failed due to failure writing temporary file.

    proovisin panna avatari lingi kaudu

    Comment

    • Madis_89
      Grinder
      • Feb 2009
      • 841

      #992
      "Meestel kulub enda sättimisele rohkem aega kui naistel (7) " I lol'd
      Kui märkad tänaval mõne maja ukse ees närviliselt kontsa kõpsutavat naisterahvast, siis tea, et ta lihtsalt ootab oma meest.

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #993
        haige uudis, väga fake

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #994
          Algselt postitas Timpz Vaata postitust
          Upload failed due to failure writing temporary file.

          proovisin panna avatari lingi kaudu

          Praegu toimibi uploadides avataride lisamine, lingina mingi kala.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #995
            uploadides ei funka kahjuks

            Comment

            • Kris
              Grinder
              • Mar 2009
              • 860

              #996
              toimib.

              Comment

              • PokerDevil
                Vana Tegija
                • Oct 2008
                • 1177

                #997
                Eidel ja taadil oli kuldpulm. Tuli kohale ka reporter ja kukub pärima: "Kuidas te ikka nii kaua koos olete elanud ja kas te selle pika aja jooksul ka palju tülitsenud olete?" Eit ütleb, et "Ei ole". Reporter, et "Kuidas nii? Nii kaua koos ja polegi tülitsenud?" Eit, et "Ei ole jah." Reporter ei jäta jonni ja pärib edasi: "No tuletage ikka hästi meelde, kindlasti mõni tüli on olnud."
                Eit mõtleb natuke ja siis räägib: "No kui nüüd hästi meenutada, siis üks kord tuleb meelde küll. Sõitsime hobusega pühapäeval kirikusse ja teel hobune komistas. Taat ütles selle peale "üks!" Käisime kirikus ära ja olime tagasiteel kui hobune komistas jälle.
                Taat ütles selle peale "kaks!" võttis püssi ja lasi hobuse maha. Mina kukkusin pröökama, et mis sa selle tühja asja pärast siis vaese looma pidid maha laskma? Aga taat ütles selle peale "üks!". Rohkem meil tülisid pole olnud."

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #998
                  Algselt postitas PokerDevil Vaata postitust
                  Eidel ja taadil oli kuldpulm. Tuli kohale ka reporter ja kukub pärima: "Kuidas te ikka nii kaua koos olete elanud ja kas te selle pika aja jooksul ka palju tülitsenud olete?" Eit ütleb, et "Ei ole". Reporter, et "Kuidas nii? Nii kaua koos ja polegi tülitsenud?" Eit, et "Ei ole jah." Reporter ei jäta jonni ja pärib edasi: "No tuletage ikka hästi meelde, kindlasti mõni tüli on olnud."
                  Eit mõtleb natuke ja siis räägib: "No kui nüüd hästi meenutada, siis üks kord tuleb meelde küll. Sõitsime hobusega pühapäeval kirikusse ja teel hobune komistas. Taat ütles selle peale "üks!" Käisime kirikus ära ja olime tagasiteel kui hobune komistas jälle.
                  Taat ütles selle peale "kaks!" võttis püssi ja lasi hobuse maha. Mina kukkusin pröökama, et mis sa selle tühja asja pärast siis vaese looma pidid maha laskma? Aga taat ütles selle peale "üks!". Rohkem meil tülisid pole olnud."
                  rofl

                  Comment

                  • KristjanLaas
                    Pokkeritark
                    • Oct 2009
                    • 6450

                    #999
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    Okei mina olen kurb, et nüüd näeb leheküljel vaid 10 postitust korraga:(
                    Loogiline mõistus aga kisendab, et kuidagi peaks seda muuta saama.
                    Kas keegi, kes oskab arvutit rohkem kasutada kui pokerstarsi ja postimehe avamiseks oskaks seletada kuidas? (Püüan ise ka müsteeriumile lahendust leida seni)

                    Comment

                    • isenseven
                      Grinder
                      • Sep 2009
                      • 598

                      #1000
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      mul ka avatar ei tööta millegi pärast:D

                      Comment

                      • taavo
                        Julm Donk
                        • Jan 2009
                        • 64

                        #1001
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Miks kõik ennast pokerstarsis milestone võidu saanud laua waiting listi panevad? 128 inimest like wtf?

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1002
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Proovige mõlemat pidi. Kui laadisite arvutist ja ei töötanud siis laadige avatar läbi neti. Kui laadisite läbi neti siis proovige arvutist. Ma ise laadisin arvutist. Andke teada, kas aitab.

                          Comment

                          • isenseven
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 598

                            #1003
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            Proovige mõlemat pidi. Kui laadisite arvutist ja ei töötanud siis laadige avatar läbi neti. Kui laadisite läbi neti siis proovige arvutist. Ma ise laadisin arvutist. Andke teada, kas aitab.
                            netist laadides ütles et liiga suur

                            Comment

                            • taavi
                              Grinder
                              • Oct 2008
                              • 684

                              #1004
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas KristjanLaas Vaata postitust
                              Okei mina olen kurb, et nüüd näeb leheküljel vaid 10 postitust korraga:(
                              Loogiline mõistus aga kisendab, et kuidagi peaks seda muuta saama.
                              Kas keegi, kes oskab arvutit rohkem kasutada kui pokerstarsi ja postimehe avamiseks oskaks seletada kuidas? (Püüan ise ka müsteeriumile lahendust leida seni)
                              User CP-Settings & Options-Edit Options-Thread Display Options-Number of Posts to Show Per Page

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • dener89
                                Grinder
                                • Mar 2009
                                • 625

                                #1005
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                Uus disain rämedalt harjumatu,vana oli lihtne ja mõnus

                                Comment

                                Working...