Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
heh miks -EV topik kinni pandi, kuldne teema ju. Nt see sõpradele laenu andmine, kuigi ma alati olen harjund andma ja tavaliselt makstakse ka tagasi, aga ikkagi miks. Poolas olen ka käind korra, aint saime sõpradega trahvi, sest sõitsime põhimõtteliselt sõpradega toomase(presidendi only street) puisteel vastasuunas, mis oli keelatud ja kerge -1k oli garanteeritud + mingi igast dokumentide kontrollime, mis raiskas mõttetult aega. Põhimõtteliselt nahhui see riik sobib aint läbisõiduks ;D
heh miks -EV topik kinni pandi, kuldne teema ju. Nt see sõpradele laenu andmine, kuigi ma alati olen harjund andma ja tavaliselt makstakse ka tagasi, aga ikkagi miks. Poolas olen ka käind korra, aint saime sõpradega trahvi, sest sõitsime põhimõtteliselt sõpradega toomase(presidendi only street) puisteel vastasuunas, mis oli keelatud ja kerge -1k oli garanteeritud + mingi igast dokumentide kontrollime, mis raiskas mõttetult aega. Põhimõtteliselt nahhui see riik sobib aint läbisõiduks ;D

Comment