***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Fortune
    IP
    • Oct 2008
    • 1396

    #811
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    heh miks -EV topik kinni pandi, kuldne teema ju. Nt see sõpradele laenu andmine, kuigi ma alati olen harjund andma ja tavaliselt makstakse ka tagasi, aga ikkagi miks. Poolas olen ka käind korra, aint saime sõpradega trahvi, sest sõitsime põhimõtteliselt sõpradega toomase(presidendi only street) puisteel vastasuunas, mis oli keelatud ja kerge -1k oli garanteeritud + mingi igast dokumentide kontrollime, mis raiskas mõttetult aega. Põhimõtteliselt nahhui see riik sobib aint läbisõiduks ;D

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #812
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      lausete lugemine stiilis "naise pidamine" on -EV ja ajab tilti. olete mingite värdide või loomade otsa koperdanud, keda on vaja pidada? või on rahast/ajast vms kahju?

      Comment

      • lepisto
        Jube Noob
        • Sep 2009
        • 172

        #813
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas vsiu100
        lausete lugemine stiilis "naise pidamine" on -EV ja ajab tilti. olete mingite värdide või loomade otsa koperdanud, keda on vaja pidada? või on rahast/ajast vms kahju?
        Kunagi ei tea, jusiis on koperdanud kui nii kirjutab, igaühel on oma arvamus ja mina tilti ei läheks

        Comment

        • KristjanLaas
          Pokkeritark
          • Oct 2009
          • 6450

          #814
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas vsiu100
          lausete lugemine stiilis "naise pidamine" on -EV ja ajab tilti. olete mingite värdide või loomade otsa koperdanud, keda on vaja pidada? või on rahast/ajast vms kahju?
          Tõele näkku vaatamine lihtsalt.
          On vaja ju aeg-ajalt kingitusi osta, restoranis õhtustada, käia puhkusreisil/spas, et elu rutiinseks ei läheks.
          Vähe on neid, kes eeldavad, et õrnes sugupool selliste asjade eest hoolt kannaks.

          Pluss ei tasu unustada, et naisel tuleb ka iga päev saepuru vahetada, kaera lisada ja puhas vesi panna...

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #815
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            Algselt postitas KristjanLaas
            Tõele näkku vaatamine lihtsalt.
            On vaja ju aeg-ajalt kingitusi osta, restoranis õhtustada, käia puhkusreisil/spas, et elu rutiinseks ei läheks.
            Vähe on neid, kes eeldavad, et õrnes sugupool selliste asjade eest hoolt kannaks.

            Pluss ei tasu unustada, et naisel tuleb ka iga päev saepuru vahetada, kaera lisada ja puhas vesi panna...
            Tundud staažikas abielumees olema.

            Comment

            • Rigged
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2535

              #816
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas KristjanLaas
              Tõele näkku vaatamine lihtsalt.
              On vaja ju aeg-ajalt kingitusi osta, restoranis õhtustada, käia puhkusreisil/spas, et elu rutiinseks ei läheks.
              Vähe on neid, kes eeldavad, et õrnes sugupool selliste asjade eest hoolt kannaks.

              Pluss ei tasu unustada, et naisel tuleb ka iga päev saepuru vahetada, kaera lisada ja puhas vesi panna...

              Sa pole vist kordagi ühtegi naist armastanud ja vastupidi?
              //Neid asju tehakse, sest neid asju tahetakse teha.
              Pole midagi paremat kui oma armastatud inimesega heas restoranis söömas käia, puhkusel jne jne.

              Comment

              • vsiu100
                Moderaator
                • Oct 2008
                • 4253

                #817
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                Algselt postitas KristjanLaas
                Tõele näkku vaatamine lihtsalt.
                On vaja ju aeg-ajalt kingitusi osta, restoranis õhtustada, käia puhkusreisil/spas, et elu rutiinseks ei läheks.
                Vähe on neid, kes eeldavad, et õrnes sugupool selliste asjade eest hoolt kannaks.

                Pluss ei tasu unustada, et naisel tuleb ka iga päev saepuru vahetada, kaera lisada ja puhas vesi panna...

                miks ON VAJA?
                mitte sttagi pole vaja, kui sa ei taha. neid asju teed ikka siis, kui sa ise seda tahad.
                maksad vabatahtlikult/hea meelega emotsioonide eest.

                kui ei ole vabatahtlik st. naine peksab kodus ja käsib kõiki neid asju sulle vastumeelselt teha, siis on lood obv teised.

                Comment

                • mcbethk
                  Bännitud
                  • Oct 2008
                  • 687

                  #818
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Jeebus

                  Comment

                  • hoss23
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 2551

                    #819
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    vsiu, mõtetu vaidlus selle ''lapsega''(no offence)

                    Comment

                    • antnx
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 3102

                      #820
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas KristjanLaas

                      Pluss ei tasu unustada, et naisel tuleb ka iga päev saepuru vahetada, kaera lisada ja puhas vesi panna...

                      Krt kui sa naisi pead nagu hamstreid siis ma ei imesta, et on VAJA asju osta.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #821
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Algselt postitas Fortune
                        heh miks -EV topik kinni pandi, kuldne teema ju. Nt see sõpradele laenu andmine, kuigi ma alati olen harjund andma ja tavaliselt makstakse ka tagasi, aga ikkagi miks. Poolas olen ka käind korra, aint saime sõpradega trahvi, sest sõitsime põhimõtteliselt sõpradega toomase(presidendi only street) puisteel vastasuunas, mis oli keelatud ja kerge -1k oli garanteeritud + mingi igast dokumentide kontrollime, mis raiskas mõttetult aega. Põhimõtteliselt nahhui see riik sobib aint läbisõiduks ;D
                        Sest kohe tuli kõrvale "+EV" nimeline teema ja ei hakanud rohkem ootama uute vaimukate teemade järgi.

                        Algselt postitas vsiu100
                        lausete lugemine stiilis "naise pidamine" on -EV ja ajab tilti. olete mingite värdide või loomade otsa koperdanud, keda on vaja pidada? või on rahast/ajast vms kahju?
                        Mina tegin selle EV lause aga ma ei kasutanud sõna "pidamine", mis oleks tõesti väga räme. Samuti võiks võtta seda lauset - "poissmehe elu loobumisest" on -EV ja üleüldse ma ei mõõtnud seda EV-d rahas.

                        Comment

                        • dener89
                          Grinder
                          • Mar 2009
                          • 625

                          #822
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas antnx
                          Krt kui sa naisi pead nagu hamstreid siis ma ei imesta, et on VAJA asju osta.
                          I just lol´d

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #823
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas ranka
                            Sest kohe tuli kõrvale "+EV" nimeline teema ja ei hakanud rohkem ootama uute vaimukate teemade järgi.
                            negativist

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #824
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                              Algselt postitas Codecci
                              negativist
                              Kas selline sõna üleüldse eksisteerib? ÕS vaikib :P Mõtlesid ikka pessimist? :)

                              Comment

                              • nikitheone
                                Mr. Puujalg
                                • Aug 2009
                                • 6446

                                #825
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                My wife and I are watching “Who Wants To Be A Millionaire” while we were in bed. I turned to her and said, “Do you want to have sex?” “No,” she answered. I then said, “Is that your final answer?” She didn’t even look at me this time, simply saying, “Yes.” So I said, “Then I’d like to phone a friend.”

                                And then the fight started….
                                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                                Comment

                                Working...