Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]
ma ka omal ajal tegin avalduse. Siis pidi küll füüsiliselt kohal käima, aga vahet pmst pole, sai suitsu ja alksi juba 15 aastaselt ise legaalselt osta. kasinni vist 19selt kui mälu ei peta.
ma ka omal ajal tegin avalduse. Siis pidi küll füüsiliselt kohal käima, aga vahet pmst pole, sai suitsu ja alksi juba 15 aastaselt ise legaalselt osta. kasinni vist 19selt kui mälu ei peta.
Comment