***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #586
    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

    Algselt postitas Fabulous
    Ning unustasid mainida, et 6pack on 400EEKi vist ( kui ikka sama asja silmas pean ).
    Nii kallis küll pole. Sama 17-25 kr pudel imo.

    Comment

    • PokerDevil
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1177

      #587
      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

      Algselt postitas vennike

      Codeccil peaks bankroll lubama küll korralikku Jura masinat ja ube, mis maksavad 400eeku kilo. Lonksu saad siis ei taha kuuldagi red bullist midagi.
      Jura masinate tehtud kohv on nuts! :)

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #588
        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

        Algselt postitas Fabulous
        Krt...ma ei tea mis ime-skilli pocket JJ mängimine nõuab, aga ma olen selle käega viimasel ajal 90% pottidest kaotanud...
        mängi samamoodi nagu sa mängid TT/99..

        Comment

        • Fabulous
          Pokkerihai
          • Jan 2010
          • 2674

          #589
          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

          Algselt postitas variatsioon
          mängi samamoodi nagu sa mängid TT/99..
          Probleem ongi selles, et ma lähengi selle käega setminema tavaliselt, aga ei tule seda kolmikut ära no :D

          Comment

          • andu_andu
            Pokkerihai
            • Jan 2009
            • 4050

            #590
            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

            2,5 teelusikat kohvi tassi põhja ja 2 tl suhkrut ka - iga hommik

            Comment

            • blah
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 185

              #591
              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

              Algselt postitas ranka
              Mul midagi vererõhuga pe**es või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem. Kui olete poppersit kunagi teinud mitu päeva jutti siis popperis pohmakatel süda täpselt samamoodi puperdab, kui tarbida üks energijajook. See on minu jaoks piisav tõestus, et energiajook süütu asi ei ole. Enne pidu üks pudel kahe peale sisse lasta või viinaga üks energiajook lasta on täiesti OK aga lihtsalt arvuti taga passides red bulli imeda kui titt lutipudelit on minu jaoks täiesti mõeldamatu.

              Aga terviseid, maitseid, mõtteid on erinevaid - osad ei söö liha, osad ei joo vett, osad ei käi jala -- tehke seda, mida tahate peaasi ,et endal hea on :)
              mul täpselt sama kohvi/energiajoogiga aga süda ja vererõhk on korras. seega ei joo midagi

              Comment

              • paradigmlost
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 421

                #592
                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                ma olen nüüd mõnda aega joond 0,5l Dynamiit Juice´i päevas.... (kofeiini on selles 30mg/100ml, Red Bullis on 32mg/100ml), sest maitse on hea ja keskendumisele annab palju juurde, red bulli ostaks siis kui see oleks palju odavam. Kuigi tegelikult eriti ei mõju enam ergastavalt, rohkem harjumuse asi sessi alustada dynamiidiga või nii(mäletan kui hästi mõjusid elu esimesd energiajoogid). Ja ma leian, et ei ole siiski eriti kahjulik. Kohvi tarbin nüüdseks ka pmst igapäev. 1-3 0,33l klaasitäit. Minu arvates paljud siit alahindavad alkoholi kahjulikust, kord nädalas nina mutta tõmbamine on ikka päris kahjulik imo ja päevas 0,5l RB-d pole eriti kahjulik, samuti 1,5l õlut päevas on peaaegu normi (1l) lähedane- mõjub kehakaalule vast aint see viimane. Samas mul pole millegagi oma arvamust tõestada.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #593
                  Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                  Algselt postitas vennike
                  leveldad jälle ? kohvil ja kohvil on päris väike vahe.. starbucksi vastu ikka ei saa miski, krt ma olen sinna vist rohkem raha jätnud kui kasiinosse :D:D

                  Ei levelda. Viimati jõin lasteaias viljakohvi "Kodu". See oli veel talutav vast, aga õige kohvi lõhn ja kõikvõimalikud kohvi maiustused jms teevad südame pahaks igatahes. Naisele olen muidugi nii espressomasina kui roostevaba presskannu muretsenud :P.

                  Comment

                  • rohelinekonn
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 3808

                    #594
                    Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                    hommikul topelt espresso ja siis kui miskit kuuma jooki ülejäänud päeva jooksul tahan siis joon teed.
                    Red bulle ja teisi samasuguseid ei tarbi üldse.

                    Comment

                    • Maheaatom
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 958

                      #595
                      Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                      Algselt postitas ranka
                      Mul midagi vererõhuga pe**es või süda läbi aga kui näiteks joon kaks tassi kohvi ära siis tunnen õrnalt, kuidas süda puperdab ja suht imelik olla. Kui joon ühe red bulli ära siis süda puperdab tunduvalt rohkem.
                      Tavaline organismi reaktsioon, pole sinu vanuses südamega mingit pistmist.
                      Aga üldiselt edu teile, kes ohjeldamatult energiajooke sisse kallavad. Iseäranis koos alkoholiga

                      Comment

                      • Oliverk
                        Moderaator
                        • Nov 2008
                        • 3016

                        #596
                        Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                        Obv et lemmik rüübe oli millalgi viin energiajoogiga. Paar korda üle ka manustand seda. Põmst mulle mõjund nii, et saad laksust kaineks kui mingi hulga kokse olen joond ja pea hakkab valutama ja süda veits puperdama. Õnneks avastasin nüüd Ginni/tooniku/spritega ja see peaks natuke tervisesõbralikum asi olema ja seda energiajura enam sisse ei kalla.

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #597
                          Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                          Algselt postitas Fabulous
                          Probleem ongi selles, et ma lähengi selle käega setminema tavaliselt, aga ei tule seda kolmikut ära no :D
                          no kolis siis primast nahhui -.-

                          Comment

                          • Fabulous
                            Pokkerihai
                            • Jan 2010
                            • 2674

                            #598
                            Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                            Algselt postitas variatsioon
                            no kolis siis primast nahhui -.-
                            Ma olen rohkem Starsi mees :)

                            Comment

                            • pilme10
                              FPP Pro
                              • Jun 2009
                              • 224

                              #599
                              Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]



                              ;D ;D

                              Comment

                              • andu_andu
                                Pokkerihai
                                • Jan 2009
                                • 4050

                                #600
                                Re: ***VEEBRUARI OFFTOPIC*** [ insert something original ]

                                hilarious :D

                                Comment

                                Working...