Re: Bowling Tartus!
Tallinnas võiks mingi päev mängu teha, keegi huvitatud?
FWIW, ma olen kõva donk, elus ainult 1x vist 100+ hittinud.
Tallinnas võiks mingi päev mängu teha, keegi huvitatud?
FWIW, ma olen kõva donk, elus ainult 1x vist 100+ hittinud.
TC
Comment