Bowling Tartus!

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #46
    Re: Bowling Tartus!

    Tallinnas võiks mingi päev mängu teha, keegi huvitatud?

    FWIW, ma olen kõva donk, elus ainult 1x vist 100+ hittinud.
    Last edited by Codecci; 22.02.10, 20:51.

    Comment

    • Ski
      Julm Donk
      • Feb 2010
      • 97

      #47
      Re: Bowling Tartus!

      Kuskil Tartus veel mingit normaalset kohta on kus saab bowlingut mängida? Eedenis pidid rajad kinni olema.

      Comment

      • MTTSNG
        Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
        • Sep 2011
        • 621

        #48
        Re: Bowling Tartus!

        Algselt postitas Ski Vaata postitust
        Kuskil Tartus veel mingit normaalset kohta on kus saab bowlingut mängida? Eedenis pidid rajad kinni olema.
        Sõitsin Pühapäev Eedenisse Bowlingut taguma, aga minu üllatuseks Eedenis kinni jep. Uurisin taksojuhilt, et kus Tartus veel bowlingut on, aga ei pidanudki olema. Fakk misasja. Isegi Põlvas ja Võrus on :D

        Comment

        • Maxi
          Pokkerihai
          • Nov 2010
          • 1849

          #49
          Re: Bowling Tartus!

          Tartus pole bowlingut enam

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #50
            Re: Bowling Tartus!

            No vot, hea äriidee cocale. Hotcoca bowling - igale kliendile lisaks bowlingukingadele ka pudel coca-colat.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: Bowling Tartus!

              Coola-Böwling, rofl

              Comment

              • Pahvak
                Pastilaa?? Ei!
                • Dec 2008
                • 4431

                #52
                Re: Bowling Tartus!

                Tartus saab veel kusagil mängida?
                Fullstacks have more fun.

                Comment

                • tafka31
                  Grinder
                  • Dec 2009
                  • 853

                  #53
                  Re: Bowling Tartus!

                  Varsti peaks tartus eedeni saal kuskil uues kohas avatama

                  Comment

                  • bounce
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 865

                    #54
                    Re: Bowling Tartus!

                    Fun Bowlingu 10-rajaline bowlingusaal on suurim omasugune Lõuna-Eestis. Bowlingurajad on varustatud puutetundlike kasutajaekraanidega, eestikeelse menüüga ning automaatselt arvuti juhtimisel ülestõstetavate rajapiiretega, mis muudavad mängimise lihtsaks ka lastele.

                    sõbrakeskuses

                    Comment

                    • MTTSNG
                      Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                      • Sep 2011
                      • 621

                      #55
                      Re: Bowling Tartus!

                      Algselt postitas bounce Vaata postitust
                      Aitäh hea uudise eest!

                      Comment

                      • strike
                        Räme Fish
                        • Apr 2012
                        • 3

                        #56
                        Re: Bowling Tartus!

                        Tartus veel üks bowlingu koht

                        Comment

                        • MTTSNG
                          Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                          • Sep 2011
                          • 621

                          #57
                          Re: Bowling Tartus!

                          Tartus sõbra keskuses oli algul see väga hea, et läksid oma jookidega sinna ja see oli lubatud. Nüüdseks enam ei tohi.
                          Mis see Tamme bowling endast kujutab, on keegi käinud?

                          Comment

                          • strike
                            Räme Fish
                            • Apr 2012
                            • 3

                            #58
                            Re: Bowling Tartus!

                            Väike saal 3 rada mõnus hubane.Hinnad vähe soodsamad kui sõbrakeskuses.

                            Comment

                            • MTTSNG
                              Endine kasutaja «ingu». Ebaõnnestunud diil: SIIN
                              • Sep 2011
                              • 621

                              #59
                              Re: Bowling Tartus!

                              Äge muidugi, et teha selle pokkerprodesse kasutaja, et oma saali reklaamida :P

                              Oma jookidega ei tohi teile tulla jah?

                              Comment

                              • strike
                                Räme Fish
                                • Apr 2012
                                • 3

                                #60
                                Re: Bowling Tartus!

                                Mttsng ei ole selle saaliga seotud.Ma arvan et sa ikka vöid oma jookidega minna.Ma tavaliselt olen ise vöimeline ikka kohapealt joogid ostma.

                                Comment

                                Working...