Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #61
    Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

    surmanuhtluse vastastel on üks point miks nad ütlevad et see on paha-süütu inimene võidase toolile saata. Öeldakse , et las parem jääb üks süütu tapmata kui 100 mõrvarit saadetakse toolile.

    Aga sry kui inimene on ikka 3 korda vanglas istunud ja leitakse jälle et ta on mingi mõrvaga seotud. Kuda krt saab keegi öelda , et see on kokkusattumus?

    Seega surmanuhtlus on vajalik, aga vaid paadunud retsidele.

    Comment

    • olympus999
      Jube Noob
      • Oct 2009
      • 137

      #62
      Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

      Külma vereline mõrvar väärib surmanuhtlust.
      Tema võttis kellegilt elu, nüüd võetakse talt elu.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #63
        Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

        Aga mida arvate vägistamisest? Kui mina arvan, et karistused on liiga leebed, siis selle koha pealt ma arvan, et vägistamine panna ühte patta tapmistega on vale.
        Kas on õige mõista nt 8-ks aastaks trellide taha meest, kes nn naisele polnud hingeliselt sobiv?

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #64
          Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

          Algselt postitas privador
          Kas on õige mõista nt 8-ks aastaks trellide taha meest, kes nn naisele polnud hingeliselt sobiv?
          Mine perse.

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #65
            Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

            haige vend

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

              aasta post

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #67
                Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                lol..Saite must valesti aru, loomulikult on asi taunitav.
                aga nt mkva party särgid värgid, mingi teema kellagagi nt. Hommikul tehakse su vastu avaldus.. Kas siis on ka naljakas?

                Aga nagu siin saingi aru kui kuuldakse pedofiil või vägistaja siis kohe kiiresti ja elektritoolile ja tuli otsa

                Comment

                • faronel
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 228

                  #68
                  Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                  Algselt postitas privador
                  lol..Saite must valesti aru, loomulikult on asi taunitav.
                  aga nt mkva party särgid värgid, mingi teema kellagagi nt. Hommikul tehakse su vastu avaldus.. Kas siis on ka naljakas?

                  Aga nagu siin saingi aru kui kuuldakse pedofiil või vägistaja siis kohe kiiresti ja elektritoolile ja tuli otsa
                  Siin on alati peen joon vägistamise ja vabatahtliku seksi vahel.

                  Karistusseeadustiku ja kriminaalmenetluseseaduse alusel saab arutleda, et ettevaatamatusest tingitud teo toimepanemine ei võta süü ära, st inimene vastutab eelnevalt, mis ta võib toime panna, kui joob ennast täis. Kui tüdruk läheb peole ja hommikul pärast vahekorda kaebab politseisse, et tegelikult ta ei tahtnud vahekorras olla, kutt "vägistas ta ära", kuigi otseseid vastupanu märke ei olnud (lihtsalt läks "passiivselt kaasa"), siis on see tüdruku osaliselt ka tüdruku süü.
                  Teiselt poolt, kui on õige mõistuse juures mees, siis ta ei hakka lootma mõne purjus näksi peale, kellega saaks täna ühe ilusa seksiringi teha.

                  Mina näen asja nii, kui tüdruk ise lööb külge ja ei ole väga ebaadekvaatses olekus, siis kutti ei saa millestki süüdistada. Teiselt poolt ei saa ka päris vägistamiseks nimetada, eelneva põhjenduse alusel, kui mingi jorss otsib purjus eite, keda saaks kaasa tõmmata ja kes "oleks nõus seksima" - naine peab ennast ka piisavalt hästi kontrollima või olema kontrollitud keskkonnas (sõbrannad vms), kus sellist asja ei juhtu, mille peale ta pärast juhtunut läheks politseisse kaebama.

                  See oli Privadori mõttekäik.

                  Aga ei saa välistada, et vahepeal on ikkagi vägistamise komponent ka sees. Tüdruk purjuspäi võitleb vastu, et "ei taha, kao minema", aga lõpus loobub, sest ei saa kutist jagu ja hommikul kutt ütleb, et "mina pole midagi teinud, ta ise oli nõus" - mida tüdruk väga ei mäleta, kuidas asjad olid, vaid teab, et seks toimus, mida tema kainena loomulikult ei tahaks.

                  Comment

                  • faronel
                    FPP Pro
                    • Jul 2009
                    • 228

                    #69
                    Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                    Ma oma varasemas postituses juba ütlesin, et vahet pole, mis teoga on tegu. Iga tegu on juhtumipõhine.

                    Inimene võib tekitada väga erinevatel viisidel surmavaid kehavigastusi. Ettevaatamatusest tingituna kergendavatel asjaoludel tapmine. Tahtlik tapmine raskendavatel asjaoludel. Sari- ja palgamõrvad.

                    Same case with drug dealers, rapists, robbers etc.

                    Comment

                    • $$$
                      Vana Tegija
                      • Mar 2009
                      • 1072

                      #70
                      Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                      Algselt postitas taipupole
                      Mine perse.
                      Persse*

                      Comment

                      • taipupole
                        Lõpuboss
                        • Oct 2008
                        • 2181

                        #71
                        Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                        Algselt postitas $$$
                        Persse*
                        perse <31: .perse ja .persse, perset, .perse ja .persse ja .persesse; .perseid ja .persseid> argi istmik. ▪ Nagu särk ja perse (lahutamatud). Saatis kõik pers(s)e. vulg: keri, käi, mine pers(s)e! Poeb ülemustele pers(s)e ülek lipitseb ülemuste ees. Mitte (paljast) persetki ülek mitte midagi. Keeras raadio pers(s)e ülek (rikkus ära, tegi katki). Elu on pers(s)es. Püksi+perse. halv: häda+, pasa+perse; pers(s)e+vest, +lakkuja

                        Comment

                        • IceCold
                          Julm Donk
                          • Oct 2009
                          • 68

                          #72
                          Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                          Surmanuhtlust pooldaks pigem. Olgem ausad, elu on nagunii läbi keskmisel pätil, kui eluks ajaks vangi satub + riigile on ta pikaajaline ja mõttetu kulutus. Eestist ei hakkaks parem rääkimagi. Mingi mees siin pussitas mitu inimest surnuks ning saab 6a pärast jälle lageda taeva alla. Pussitas jälle mignil suvalisel peol noort poissi ja läheb kõigest 8ks aastaks vangi jälle.

                          Comment

                          • sorm
                            Pokkerihai
                            • May 2009
                            • 1511

                            #73
                            Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                            Surmanuhtlus on jama (eluaegne vanglakaristus ka). Asi võiks ikka olla nagu vanal heal ajal, kus vastavalt kurteole oli ka karistus ja leiutati igasuguseid häid piinamisvõtteid. Vargad poe ette teibasse ja läheb narkaritel varastamsie isu üle küll. Lastevägistajatele nüür ümber vända siduda ja teine ots hobusekülge ja siis väike tärpentiinilaks...

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #74
                              Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                              Algselt postitas IceCold
                              Surmanuhtlust pooldaks pigem. Olgem ausad, elu on nagunii läbi keskmisel pätil, kui eluks ajaks vangi satub + riigile on ta pikaajaline ja mõttetu kulutus. Eestist ei hakkaks parem rääkimagi. Mingi mees siin pussitas mitu inimest surnuks ning saab 6a pärast jälle lageda taeva alla. Pussitas jälle mignil suvalisel peol noort poissi ja läheb kõigest 8ks aastaks vangi jälle.
                              kusjuures, see noor poiss suvalisel peol oli mu endine klassivend ja see lugu on lihtsalt kuradi haige (http://www.postimees.ee/?id=24663). selliste värdjatega, maeiteagi mida teha
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Kloonike
                                Grinder
                                • Nov 2008
                                • 898

                                #75
                                Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                                Algselt postitas nikitheone
                                kusjuures, see noor poiss suvalisel peol oli mu endine klassivend ja see lugu on lihtsalt kuradi haige (http://www.postimees.ee/?id=24663). selliste värdjatega, maeiteagi mida teha
                                Sellised vennad tuleks kohe magama panna. Vangis hoidmine on kaasvangidele ohtlik.

                                Comment

                                Working...