Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?
surmanuhtluse vastastel on üks point miks nad ütlevad et see on paha-süütu inimene võidase toolile saata. Öeldakse , et las parem jääb üks süütu tapmata kui 100 mõrvarit saadetakse toolile.
Aga sry kui inimene on ikka 3 korda vanglas istunud ja leitakse jälle et ta on mingi mõrvaga seotud. Kuda krt saab keegi öelda , et see on kokkusattumus?
Seega surmanuhtlus on vajalik, aga vaid paadunud retsidele.
surmanuhtluse vastastel on üks point miks nad ütlevad et see on paha-süütu inimene võidase toolile saata. Öeldakse , et las parem jääb üks süütu tapmata kui 100 mõrvarit saadetakse toolile.
Aga sry kui inimene on ikka 3 korda vanglas istunud ja leitakse jälle et ta on mingi mõrvaga seotud. Kuda krt saab keegi öelda , et see on kokkusattumus?
Seega surmanuhtlus on vajalik, aga vaid paadunud retsidele.
Comment