Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #1

    Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

    kui eluaegne oleks ikka kindlasti eluaegne siis ma eelistaks surmanuhtlust -.-
    7
    eluaegne
    0%
    1
    surmanuhtlus
    0%
    6
  • mislinn
    Pokkerihai
    • Apr 2009
    • 1734

    #2
    Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

    mina mitte.

    Comment

    • eddi
      Vana Tegija
      • Oct 2009
      • 1200

      #3
      Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

      oleneb ka mille eest. sams kui ise selline 2m pikk vend laiade õlgadega siis saab ju päevad läbi trenni teha vanglas ja võetakse kiiresti omaks ka - pigem eluaegne vanglakaristus.

      Comment

      • oitarvi
        Vana Tegija
        • Jan 2009
        • 1231

        #4
        Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

        Kas küsimus käib enda soovidest või kuidas peaks olema? :D
        Surmanuhtlus ikka. Milleks neid lastevägistajaid ja multimõrvareid ikka rahvarahal ülal pidada?

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #5
          Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

          [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VHAl-sYdn20[/youtube]

          a teemasid tuleb nagu seeni pärast vihma

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #6
            Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

            Algselt postitas variatsioon
            kui eluaegne oleks ikka kindlasti eluaegne siis ma eelistaks surmanuhtlust -.-
            sai tai teema viimastest postitustest insipiratsiooni v ? :D

            obv, kui isegi midagi sellist oleks siis eluaegne. Alati võib midagi juhtuda muutuda.. Nt vaglatesse lubatakse arvutid, siis saad pokerit mängida ja endale nänni sota etc :D lol

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

              teema on hea, aga kehvalt presenteeritud :(

              Ise olen surmanuhtlusele pigem vastu, sellist karistust saavad inimesed on ikka tavaliselt vähem või rohkem vaimuhaiged ja ebainimliku teo eest ebainimlikult karistamine tundub jabur. Samas näiteks genotsiidi taga olevad ja niisama toredad isikud nagu Hussein ei tekita minus emotsiooni kui üles puuakse.

              Lisaks veel seda, et surnuks mürgitamine(mis minu teada suht piinab inimest tema viimsetel eluhetketel), elektritool ja muud analoogsed variandid on debiilsed. Kui inimene juba ära tappa võiks seda teha viisakalt nagu pannakse loomi magama.

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #8
                Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                nuhtleks surmaga :)

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #9
                  Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                  surmanuhtlus defenetely teistele (konkreetsetele värdjatele - eelkõige igasugu pedofiilid ning massimõrvarid)
                  iseendale vanglakaristus - saaks chillida ja särki-värki.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #10
                    Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                    Algselt postitas lenC
                    teema on hea, aga kehvalt presenteeritud :(

                    Ise olen surmanuhtlusele pigem vastu, sellist karistust saavad inimesed on ikka tavaliselt vähem või rohkem vaimuhaiged ja ebainimliku teo eest ebainimlikult karistamine tundub jabur. Samas näiteks genotsiidi taga olevad ja niisama toredad isikud nagu Hussein ei tekita minus emotsiooni kui üles puuakse.

                    Lisaks veel seda, et surnuks mürgitamine(mis minu teada suht piinab inimest tema viimsetel eluhetketel), elektritool ja muud analoogsed variandid on debiilsed. Kui inimene juba ära tappa võiks seda teha viisakalt nagu pannakse loomi magama.
                    +1

                    Ei tohiks siiski olla inimese võimuses võtta teiselt inimeselt elu.

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #11
                      Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                      Algselt postitas nikitheone
                      surmanuhtlus defenetely teistele (konkreetsetele värdjatele - eelkõige igasugu pedofiilid ning massimõrvarid)
                      iseendale vanglakaristus - saaks chillida ja särki-värki.
                      sry kui solvan aga see on maailma lollim post mida ma lugenud olen!!!

                      oled sa kunagi käinud vanglas? mis chillimisest sa seal räägid?
                      käisin mõned aastad tagasi murru vanglas väikesel tuuril...chillimisest ja särgist värgist on seal asi kaugel
                      sai läbi käidud kõik vangla osad - tavaliste vangide elamised, eluaegsete kongid kõik (eluaegseid hoitakse teistest vangidest eraldi), töö ruumid spordivõimalused jne jne.

                      usu mind vangla elu ei ole lill!

                      kuna mu isa on prokurör siis ma olen temaga sellel teemal vaielnud. minu arvates peaks ikkagi karistuse karmus olema vastavuses kuritööga. Seega kui tapad inimese siis peaks ikka saama 10a+/surmanuhtluse mitte nagu praegu 3-5.
                      Ise olen surmanuhtluse poolt kuna hoiab "vangide populatsiooni" kontrolli all ning kui arvestada et keskmiselt kulub vangi peale 14k+ kuus siis oleks see riigile kasulikum.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #12
                        Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                        olen vanglas käinud jah ja olen eluaegsete kambreid näinud.
                        chillida siin selles mõttes, et ma saan omaette nokitseda ja tegeleda asjadega, milleks muidu pole aega - ma loeks mustmiljon raamatut läbi, õpiks sitsiilia avangu korralikult ära, kirjutaks natuke luulet ja muud miljon asja. ja kui kopa ette viskab, küll suudan ka ise enesetappu teha.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                          Algselt postitas daljoh
                          Ise olen surmanuhtluse poolt kuna hoiab "vangide populatsiooni" kontrolli all ning kui arvestada et keskmiselt kulub vangi peale 14k+ kuus siis oleks see riigile kasulikum.
                          Ma vihkan seda, kui selles vaidluses tuuakse majanduslikke argumente. Inimelule ei saa hinda panna.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #14
                            Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                            Algselt postitas lenC
                            Ma vihkan seda, kui selles vaidluses tuuakse majanduslikke argumente. Inimelule ei saa hinda panna.
                            jh aga mill 5 aasta peale on ikkagi päris palju -.- :)

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #15
                              Re: Eluaegne vanglakaristus või surmanuhtlus?

                              Algselt postitas variatsioon
                              jh aga mill 5 aasta peale on ikkagi päris palju -.- :)
                              ja ärme kultuuri toeta, sest seal ei tule sittagi ja pensionit pole ka mõtet anda, nkn surevad ära

                              e: vangid on ka maksumaksjad olnud.
                              e2: ühiskond peabki nõrgemaid toetama
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              Working...