Re: Prantsuse Võõrleegion
üldjuhul mind ei häiri, kui filmi lõppu ette tean, et siis tegelt vahet väga polegi, aga eelistan B-d ikkagi
üldjuhul mind ei häiri, kui filmi lõppu ette tean, et siis tegelt vahet väga polegi, aga eelistan B-d ikkagi
Comment