Prantsuse Võõrleegion

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sukisuki
    Räme Fish
    • Apr 2009
    • 13

    #76
    Re: Prantsuse Võõrleegion

    Hea lugemine - ootan järgesid.

    Comment

    • Toots_x
      Õpihimuline Mängur
      • Sep 2009
      • 320

      #77
      Re: Prantsuse Võõrleegion

      Lõin tiltis olles pokkerilauad kinni ning kirjutasin Lille linna juhtumistest 3. osa. Järgmisena jõuan juba Pariisi ning u. kahe postituse pärast ka Leegioni väravatesse.

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #78
        Re: Prantsuse Võõrleegion

        nice.

        Comment

        • Supsti
          Grinder
          • Dec 2008
          • 863

          #79
          Re: Prantsuse Võõrleegion

          Leidsin, et oled jõudnud juba pariisi ;D Väga huvitav lugu on. Plaanin esmaspäeval raamatukogust ühe prantsuse võõrleegioni kohta kirjtuatud raamatu laenutada. Enne seda ei teadnud sellest MITTE midagi, polnud isegi mitte vist kuulnud. Nüüd on paras hasart juba, et ammutada infot sellest. Plaani ei ole küll minna, aga teema on liiga huvitav, et mitte uurida.

          Comment

          • Toots_x
            Õpihimuline Mängur
            • Sep 2009
            • 320

            #80
            Re: Prantsuse Võõrleegion

            Kerges hüdrotildis kirjutasin väikese järje, järgmises updates püüan kirjeldada nii detailselt kui mäletan kogu seda esmast vastuvõttu protsessi.

            Comment

            • Supsti
              Grinder
              • Dec 2008
              • 863

              #81
              Re: Prantsuse Võõrleegion

              veel ja veel ja veel...;D

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #82
                Re: Prantsuse Võõrleegion

                aga mis aastast käib jutt? ja vana siis olid?

                Comment

                • Toots_x
                  Õpihimuline Mängur
                  • Sep 2009
                  • 320

                  #83
                  Re: Prantsuse Võõrleegion

                  Algselt postitas pkmarek
                  aga mis aastast käib jutt? ja vana siis olid?
                  Aastast 2007, 18

                  Comment

                  • oitarvi
                    Vana Tegija
                    • Jan 2009
                    • 1231

                    #84
                    Re: Prantsuse Võõrleegion

                    Kes olid need eestlased siis kes sind teretasid? Lambi turistid? Ja kuidas nad aru said, et eestlane oled? :D

                    Comment

                    • Toots_x
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2009
                      • 320

                      #85
                      Re: Prantsuse Võõrleegion

                      Algselt postitas oitarvi
                      Kes olid need eestlased siis kes sind teretasid? Lambi turistid? Ja kuidas nad aru said, et eestlane oled? :D
                      Dunno, minu jaoks täiesti võõrad. Võibolla mõni leegionär kellel rohkem kui 5 aastat teenistust ning luba vabal ajal käia tavariietes. Võibolla nägi ID kaarti? Suhtles valvuri / caporal-chefi'ga? Vaevalt, et ta lihtsalt turist oli, turistid ei satu niisama sellisesse kohta.

                      Kui aus olla siis mul pole õrna aimugi...

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #86
                        Re: Prantsuse Võõrleegion

                        põneeeevv.

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #87
                          Re: Prantsuse Võõrleegion

                          aitäh huvitava lugemise eest

                          Comment

                          • mkva
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 1972

                            #88
                            Re: Prantsuse Võõrleegion

                            Lihtsalt NUTS ma ütlen.

                            2 päeva juba nägin seda teemat, kui vaatasin teemasid "Näita lugemata teemasid alates viimasest külastusest." ja kordagi ei viitsinud vaadata, kuna pole eriti selle ala fänn vms.. aga noo sa lihtsalt kirjutad niis hästi, et lihtsalt super lugemine on ! Ootan järge !

                            Edit: A ja kui vastu pole tahaks teada, kuidas said varem sealt tulema ja miks üldse ?

                            Btw, mul isa ikka vahetevahel (väga harva) pajatab mulle lugusid om läbielamistest vene sõjaväest 80nendatel. Ja tra, vot see on Nuts kuulamine.. saaks isa blogi kirjutama :D

                            Comment

                            • Toots_x
                              Õpihimuline Mängur
                              • Sep 2009
                              • 320

                              #89
                              Re: Prantsuse Võõrleegion

                              Algselt postitas mkva
                              A ja kui vastu pole tahaks teada, kuidas said varem sealt tulema ja miks üldse ?
                              Rääkimise vastu pole mul midagi, kuid blogist on ilmselt seda kunagi huvitavam lugeda.
                              Muidu varsti on kogu sisu teada/ette aimatav ja poleks enam huvitav?

                              Väike kiire küsitlus siia teemasse:
                              a) Vastan kõikidele küsimustele
                              b) Vastan küsimustele mis on esitatud blogist loetu põhjal, ehk siis ei riku/räägi sisu ette ära

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #90
                                Re: Prantsuse Võõrleegion

                                B

                                Comment

                                Working...