Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • erplander
    ekrelander
    • Oct 2008
    • 1029

    #586
    Re: Pokkeripro Taimaal

    Algselt postitas peete82 Vaata postitust
    andke andeks, aga hall kiri mustal põhjal... võimatu lugeda.
    must põhi ükskõik mis netilehel on jamade jama.
    Soovitan värvid paika keerata oma monitoril :)
    Sry OT pärast, aga oli suht loetav imo.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #587
      Re: Pokkeripro Taimaal

      Must taust on halb. Lugeda saab aga kui switchid akende vahel ning valge taustaga msn lendab siis silmad on kirjud peas.

      Comment

      • Lutzky
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 1829

        #588
        Re: Pokkeripro Taimaal

        Valge taust sakib.

        Comment

        • mkva
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 1972

          #589
          Re: Pokkeripro Taimaal

          Algselt postitas Lutzky Vaata postitust
          Valge taust sakib.
          +11.1

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #590
            Re: Pokkeripro Taimaal

            Njonii, viisa asjad aetud (saatsime täna passid soome) ja kambodza viisa ka tehtud netis .. nyyd veel vaktsiinid ja malaaria rohud ning kõik vist. a reiskindlustuse tegin ka ära .. nyyd j22b aint vaid oodata ja grindida :D

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #591
              Re: Pokkeripro Taimaal

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              Njonii, viisa asjad aetud (saatsime täna passid soome) ja kambodza viisa ka tehtud netis .. nyyd veel vaktsiinid ja malaaria rohud ning kõik vist. a reiskindlustuse tegin ka ära .. nyyd j22b aint vaid oodata ja grindida :D
              Nüüd jääb loota et tuhapilvi ei teki

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #592
                Re: Pokkeripro Taimaal

                ok tegin eile cambodia e-visa ära. seal on kirjas nii: length of stay not more than 30 days from visa expiry date. mu viisa expiry date on 21 juuli 2010. kambodzasse sisenen siis 14 juuli ja lahkume 1 august.

                saan ma õigesti aru, et enne 21 juulit pean kambodzasse sisenema ja siis võin olla seal 30 päeva. või 21 juuli saab viisa l2bi ja pean uut seal orgunnima?

                samas saab ilmselt netis uue teha mingi juunis kui vaja, siis selle expiry date september .. kuid hetkel peaks ka ju ok olema?

                Comment

                • Kloonike
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 898

                  #593
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  Algselt postitas leits Vaata postitust
                  ok tegin eile cambodia e-visa ära. seal on kirjas nii: length of stay not more than 30 days from visa expiry date. mu viisa expiry date on 21 juuli 2010. kambodzasse sisenen siis 14 juuli ja lahkume 1 august.

                  saan ma õigesti aru, et enne 21 juulit pean kambodzasse sisenema ja siis võin olla seal 30 päeva. või 21 juuli saab viisa l2bi ja pean uut seal orgunnima?

                  samas saab ilmselt netis uue teha mingi juunis kui vaja, siis selle expiry date september .. kuid hetkel peaks ka ju ok olema?
                  On OK

                  Comment

                  • taipupole
                    Lõpuboss
                    • Oct 2008
                    • 2181

                    #594
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    Olgu mainitud, et Malaisia naisi võib võrrelda Inglismaaga ja see pole kompliment. Homme tagasi Taisse.

                    Comment

                    • Kloonike
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 898

                      #595
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      Jälle tagasi Pattayal , teisip teen degennimisele lõpu tho. See kuu pole üldse suutnud mängida (vähem kui 3k kätt).

                      Comment

                      • Dogers
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2500

                        #596
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        Keegi kuskil kriisipiirkondas ka resideerub praegu?

                        Comment

                        • Kloonike
                          Grinder
                          • Nov 2008
                          • 898

                          #597
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Chiang mais toimus täna mingi action, peale kella 9 õhtul välja pole lubatud minna. Updated siin: http://www.facebook.com/chiangmaimail

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #598
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Sai vähemalt curfew'd maksimaalselt ära kasutatud ja korralikult grinditud kodus(Bangkokis)
                            Last edited by Spewmonkey; 30.05.10, 20:19.

                            Comment

                            • Kloonike
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 898

                              #599
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Chiang Mais olid baarid endiselt avatud, veidi tagasihoidlikumalt -.-

                              Comment

                              • Spewmonkey
                                Seina Augustaja
                                • Oct 2008
                                • 2293

                                #600
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                Kindlasti oleks avatud baare leidnud, aga kuna ma immigrant olen(facepalm), siis ma väga ei otsi etteplaneeritult selliseid riske. Vahel kui politseijaoskonna põrandal ärkan ilma kongis olemata, siis küll tänan jumalat, but still. Ja kuna mul on tõsiselt siiber sellest iga kuu alguses peale kaineks saamist ja üüri maksmist ärgates vaadata, et mu roll on soliidne 200-400(olen omaarust nl50-nl100 regular), siis oli viimane aeg midagi ette võtta.

                                Comment

                                Working...