Re: Pokkeripro Taimaal
Nonii taimaa/kambodza prod, kes te seal käinud ja elate. bangkokis oleme 12-14 juuli ja 1-3 aug .. MIda teha 4 ööga bangkokis. Külastame suuri ägedaid kaubanduskeskusi, paneme tina .. midagi funi vaadata ka on? mingid kuningalossid ka vist vms?
Kambbodzas siis 14 juuli - 1 aug. Pealinnas yldse olla? erinevaid blogisid lugend ning kõik väitnud, et räme urgas. sittagi teha pole .. ehk siis lennujaamast kohe sinna sihanoukvilesse? Samas seal äkki pole 17 päeva mdiagi teha? 17 päeva tuima tinti panna tundub ka overkill:D Kes käinud ja olnud võiks kogemusi jagada, mida ja kudias planeerida aega cambodias
Nonii taimaa/kambodza prod, kes te seal käinud ja elate. bangkokis oleme 12-14 juuli ja 1-3 aug .. MIda teha 4 ööga bangkokis. Külastame suuri ägedaid kaubanduskeskusi, paneme tina .. midagi funi vaadata ka on? mingid kuningalossid ka vist vms?
Kambbodzas siis 14 juuli - 1 aug. Pealinnas yldse olla? erinevaid blogisid lugend ning kõik väitnud, et räme urgas. sittagi teha pole .. ehk siis lennujaamast kohe sinna sihanoukvilesse? Samas seal äkki pole 17 päeva mdiagi teha? 17 päeva tuima tinti panna tundub ka overkill:D Kes käinud ja olnud võiks kogemusi jagada, mida ja kudias planeerida aega cambodias

Comment