Pokkeripro Taimaal

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #571
    Re: Pokkeripro Taimaal

    Nonii taimaa/kambodza prod, kes te seal käinud ja elate. bangkokis oleme 12-14 juuli ja 1-3 aug .. MIda teha 4 ööga bangkokis. Külastame suuri ägedaid kaubanduskeskusi, paneme tina .. midagi funi vaadata ka on? mingid kuningalossid ka vist vms?

    Kambbodzas siis 14 juuli - 1 aug. Pealinnas yldse olla? erinevaid blogisid lugend ning kõik väitnud, et räme urgas. sittagi teha pole .. ehk siis lennujaamast kohe sinna sihanoukvilesse? Samas seal äkki pole 17 päeva mdiagi teha? 17 päeva tuima tinti panna tundub ka overkill:D Kes käinud ja olnud võiks kogemusi jagada, mida ja kudias planeerida aega cambodias

    Comment

    • Cash87
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1402

      #572
      Re: Pokkeripro Taimaal

      Kas te seal siis pokrit ei mängi üldse?

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #573
        Re: Pokkeripro Taimaal

        tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #574
          Re: Pokkeripro Taimaal

          lol, mida elu, 5 daala päevas :D. poes maksis õll miski 5 eeki. phuketis sa küll 5 daalaga ära ei ela normaalselt. kui rotte ja prussakaid sööma tahad hakata, siis võid hakkama saada küll :D.

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #575
            Re: Pokkeripro Taimaal

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama
            selliseid eksperimente tehakse egiptuses mitte tais/kambodžas :D

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #576
              Re: Pokkeripro Taimaal

              Algselt postitas leits Vaata postitust
              tõen2osus seda teha on 0.1% .. esiteks sitt nett, teiseks pole aega..tahaks puhata kui juba opouhkama l2hed .. üritan seal eksperimendi teha .. ühes p2evas rohkem mitte kultuada kui 5 daala kas elab ära .. peaks elama
              sa ei pese ennast seal...ohjah...jälle see vana probleem sinuga

              Comment

              • Kloonike
                Grinder
                • Nov 2008
                • 898

                #577
                Re: Pokkeripro Taimaal

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                selliseid eksperimente tehakse egiptuses mitte tais/kambodžas :D
                +1

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #578
                  Re: Pokkeripro Taimaal

                  miks just egiptuses?

                  Comment

                  • Kloonike
                    Grinder
                    • Nov 2008
                    • 898

                    #579
                    Re: Pokkeripro Taimaal

                    Sest Egiptuses käiakse "kõik hinnas" :D

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #580
                      Re: Pokkeripro Taimaal

                      hea vaatenurk :D

                      Comment

                      • Madis_89
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 841

                        #581
                        Re: Pokkeripro Taimaal

                        Mkva, kas sa võtsid kokku ka oma jutu kuhugile ühte faili vms? Oli vist plaanis, kui on siis saad ehk jagada.

                        Comment

                        • mkva
                          Pokkerihai
                          • Nov 2009
                          • 1972

                          #582
                          Re: Pokkeripro Taimaal

                          Eip, ei võtnud. Pole motti olnud ja arvatavasti ei tule ka. Olnud värk.

                          Aga kohevarsti saab uutest seiklustest lugeda :)

                          Comment

                          • Kloonike
                            Grinder
                            • Nov 2008
                            • 898

                            #583
                            Re: Pokkeripro Taimaal

                            Väike trip report.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #584
                              Re: Pokkeripro Taimaal

                              Algselt postitas taipupole Vaata postitust
                              Sorry, ei teadnud. Ega see meid siin häiri, tolerantne seltskond ja puha. Igatahes vaata, et tal enda väljavõte oleks, sest te veel ju abielus pole.

                              ma loodan siiski et ühel päeval

                              Comment

                              • peete82
                                Vana Tegija
                                • Jan 2010
                                • 1310

                                #585
                                Re: Pokkeripro Taimaal

                                Algselt postitas Kloonike Vaata postitust
                                andke andeks, aga hall kiri mustal põhjal... võimatu lugeda.
                                must põhi ükskõik mis netilehel on jamade jama.

                                Comment

                                Working...