Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • con
    Pokkerihai
    • Jul 2010
    • 1954

    #181
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Ma alles nüüd sain aru, et piibli tekst ei tundu päris reaalne lol.

    Comment

    • muruntau
      • Jan 2009
      • 4325

      #182
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

      Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
      Mõnda aega tagasi juhtusin kuulama intervjuud Fred Jüssiga, kus muuhulgas küsiti temalt, et mida ta kõige rohkem kahetseb. Täpset sõnastust ei mäleta, aga üks asi oli üllataval kombel raamatute soetamine. Nimelt see, et ta on oma elus ostnud nii palju raamatuid, et neid on tal terve tuba täis. Enamikke neist loeme ainult korra elus ja hiljem tassime endaga kaasas terve elu + asjata raiutud puud. Enam ta raamatuid ei osta, ainult laenutab raamatukogust. Praegustest raamatutest proovib lahti saada.

      Aitäh jumal, et andsid meile e-lugeri!
      Ise sain samast poindist ülikooli ajal juba aru. Sai ka korralik seinatäis raamatuid ostetud, raudselt loen ju kõik läbi. Enamusi ei alustanudki, kui Tartust ära kolisin läksid kõik sõpradele/raamatukokku/antikvariaati. Täiesti mõttetu. Nüüd valin väga hoolikalt, mida ostan, asju niisama ruumitäiteks enam ei osta. Samas nüüd on jälle vastupidi, asjad, mida aasta aega kasutanud ei ole, lendavad insta prügikasti

      Comment

      • nikitheone
        Mr. Puujalg
        • Aug 2009
        • 6446

        #183
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        mul sama lugu, liiga palju raamatuid :(. ainuüksi maleraamatuid on ca 100 tükki. küll aga olen kõvasti üle 50% läbi lugenud. nüüd tempo aeglasem, sest sain kindle.
        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

        Comment

        • rahvavaenlane
          Klubi Liige
          • Dec 2009
          • 3040

          #184
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          see on suht individuaalne teema, ma võin vahest tundide kaupa raamaturiiuli ees seista, võtta sealt suvaline raamat ja pool tundi lugeda ja siis järgmine suvaline raamat ja seda ka omajagu lugeda. mõnel pole tõesti vaja sellist asja, aga mulle meeldib ku riiul on tuugalt raamatuid täis, siis on kindel, et igav ei nhakka kunagi.

          Comment

          • rohelinekonn
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 3808

            #185
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            Kellel on olemas http://pood.rahvaraamat.ee/raamatud/..._torn_ii/44782

            ma ostan ära

            Comment

            • BuildUp
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2547

              #186
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              Hetkel pooleli, kuid arvatavasti täna loen lõpuni - Osho "Julgus. Rõõm ohtlikust elust."
              Soovitan. Väga hea.

              Comment

              • Madis Very
                Bännitud
                • Aug 2009
                • 2951

                #187
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                Sai just nö nõuka hitt "Lennujaam" (by Arthur Hailey) läbi, päris kaasakiskuv raamat oli.

                Comment

                • tolmuahv
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 2502

                  #188
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  Hailey sulest on Lennujaam minu arust üks tagasihoidlikumaid. Lihtsalt see tõlgiti kunagi eesti keelde ja lasti suurelt müüki. Kui Haileylt midagi lugeda tahad, siis The Moneychangers ja Overload on väga head, Strong Medicine on ka täitsa okei. Neid peab muidugi originaalis lugema.

                  Comment

                  • Madis Very
                    Bännitud
                    • Aug 2009
                    • 2951

                    #189
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                    Hailey sulest on Lennujaam minu arust üks tagasihoidlikumaid. Lihtsalt see tõlgiti kunagi eesti keelde ja lasti suurelt müüki. Kui Haileylt midagi lugeda tahad, siis The Moneychangers ja Overload on väga head, Strong Medicine on ka täitsa okei. Neid peab muidugi originaalis lugema.
                    Võtan varsti ette.

                    Comment

                    • inward
                      Klubi Liige
                      • Sep 2009
                      • 6275

                      #190
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      Hea teema, mis siis, et vana. Üldiselt ammu juba tunne, et peaks rohkem lugema hakkama. Huvi on koguaeg olnud, kuid puudu jäänud ajast ja tahtmisest, eriti kooli ajal kus erialast kirjandust on kõriauguni, siis pole väga tahtmist raamatuid käsile võtta. Mitmed päris head teesuunajad saab.

                      Comment

                      • vsiu100
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4253

                        #191
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                        Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.


                        hea lugemine, keda see teema huvitab.

                        Lugesin selle teema uuesti läbi, et leida mõnda kingiideed. Tundub, et tuleb vennale Private Dancer kinkida. Saab ise ka tasuta siis ära lugeda

                        Codecci on siin igast maffia ja killimise raamatuid otsinud - ICEMAN.


                        True story ühest ajaloo suurimast killerist. Mõngil väärakal moel on võimalik tast isegi natuke aru saada........
                        Last edited by vsiu100; 21.12.12, 08:33.

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #192
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          Vennal Taisse minek? :P

                          Comment

                          • vsiu100
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4253

                            #193
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            Ei ole lähikuudel(?) aga ma olen ise käinud 3x ja siin teemas olid kõik nii sillas, et teen täna kingi ja homme juba loen ise

                            Comment

                            • camu
                              Super Moderaator
                              • Jan 2009
                              • 3411

                              #194
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                              Algselt postitas vsiu100 Vaata postitust
                              Codecci on siin igast maffia ja killimise raamatuid otsinud - ICEMAN.


                              True story ühest ajaloo suurimast killerist. Mõngil väärakal moel on võimalik tast isegi natuke aru saada........
                              Raamatu põhjal tuleb kevadel film ka. http://www.imdb.com/title/tt1491044/

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #195
                                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                                Kes luges,see luges.

                                põhimõtteliselt 1:1-le raamatust.....

                                head uut aastat!
                                happy new year.jpg
                                Last edited by vsiu100; 02.01.13, 17:03. Põhjus: sain kaineks))

                                Comment

                                Working...