Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nomerlot
    Klubi Liige
    • Sep 2009
    • 2233

    #136
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Algselt postitas Codecci Vaata postitust
    See on f*cking weird film :D
    See on tõesti üliveider ja raju film. ehk sitaks hea.

    Comment

    • vsiu100
      Moderaator
      • Oct 2008
      • 4253

      #137
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

      Kaugel ära
      Lapssõduri mälestused Ishmael Beah

      Kuna olen rohkem ajaloo/eluloo raamatute lugeja(nii vähe, kui ma üldse loen), siis sai hiljuti see raamat soetatud. Juttu siis Sierra Leone kodusõjast läbi ühe inimese kogemuste/silmade. Ei ole just positiivseid emotsioone tekitav lugemine(kui välja jätta see, et võid tabada end mõttelt, et Eestis on ikka super-lux elu). Samas on suht haaravalt-vahetult kirjutatud, niiet elavama kujutlusvõimega lugeja võib tunda vere/higi/hirmu/Aafrika "lõhna".

      Comment

      • nomerlot
        Klubi Liige
        • Sep 2009
        • 2233

        #138
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        Lugesin vahepeal ajaviitekirjandust ehk seda "Minu ..." sarja.

        Paremuse järjekorras (kuigi lugeda kõlbasid kõik)
        Anu Samarüütel "Minu London"
        Anna-Maria Penu "Minu Hispaania"
        Epp Petrone "Minu Ameerika 2"

        Eile õhtul hakkasin lugema Stieg Larssoni triloogia viimast raamatut "Purustatud õhuloss". Mingi 100+lk loetud, siiani tundub kolmest raamatust kõige nõrgem...

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #139
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          Algselt postitas nomerlot Vaata postitust
          Lugesin vahepeal ajaviitekirjandust ehk seda "Minu ..." sarja.

          Paremuse järjekorras (kuigi lugeda kõlbasid kõik)
          Anu Samarüütel "Minu London"
          Anna-Maria Penu "Minu Hispaania"
          Epp Petrone "Minu Ameerika 2"

          Eile õhtul hakkasin lugema Stieg Larssoni triloogia viimast raamatut "Purustatud õhuloss". Mingi 100+lk loetud, siiani tundub kolmest raamatust kõige nõrgem...
          Haa! Olen samasid "Minu..." raamatuid lugenud. Tegelikult Londoni jätsin pooleli ja Hispaania oli ka igav. Tai oli enam-vähem, Ameerika hea ja Eesti oma on siiani kõige parem. :)

          Aga Larssoni triloogiast kolmas vist jah kõige igavam. Ise olen ainult esimest lugenud, aga isa ütles, et luges 2 osa kiiresti läbi ja kolmas jäigi huvi puudusel poolikuks.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #140
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
            Haa! Olen samasid "Minu..." raamatuid lugenud. Tegelikult Londoni jätsin pooleli ja Hispaania oli ka igav. Tai oli enam-vähem, Ameerika hea ja Eesti oma on siiani kõige parem. :)

            Aga Larssoni triloogiast kolmas vist jah kõige igavam. Ise olen ainult esimest lugenud, aga isa ütles, et luges 2 osa kiiresti läbi ja kolmas jäigi huvi puudusel poolikuks.
            Taid ja Eestit pole lugenud, aga siiani on meeldinud kõige rohkem Minu Kolumbia. See on ikka karm raamat, tüdruk pani lõpus kokaiiniga üledoosi jne.

            Hispaania kõlbas lugeda, aga häiris palju see, et enamus oli varemilmunud artiklid ja stiilist paistis välja, et ajalehe jaoks kirjutatud. Liiga palju üldist häma feminismi jms üle.

            Ameerika raamatuga oli see häda, et ma olin suurt osa aastaid tagasi veebist lugenud, ei saanud eriti midagi uut teada.

            Londonit ma olin juba pooleli jätmas, aga ma ei oskagi näppu peale panna, mis kohast see lõpuks meeldima hakkas ja miks ma selle raamatuga kõige rohkem rahule jäin:)

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #141
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              Mulle meeldis Londonil jubedalt algus, kus ta hakkas kooli pürgima, mis oli parajalt karm katsumus jne. :)

              Aga Kolumbiale peab vist siis silma peale viskama, kuna meeldivad sellised karmid asjad (kodus diivanil muidugi lugeda/vaadata :P).
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • Keiss
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1592

                #142
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                Üks parimatest.

                Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.


                selle raamatuga meenub mulle see kui 9-aastaselt hakkasin ca kell 18 lugema ja hommikul kell 7 sai loetud ja võis magama jääda. Hiljem veel paar korda läbi loetud.

                Suurim Eesti raamatute pood. Uued ja kasutatud raamatud soodsate hindadega.
                Last edited by Keiss; 30.08.10, 03:00.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #143
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                  "Hirm ja jälestus Las Vegases"
                  just sain endale selle ning kuna olen filmi näinud, siis võin juba ette öelda, et teh nuts.

                  http://apollo.ee/product.php/3282781
                  oo, selle pean ma küll ostma, film on klassika

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #144
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    mis selle filmi inglisekeelne nimi on-. "Hirm ja jäletus Las Vegases"?

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #145
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      Fear and loathing in Las Vegas

                      Comment

                      • k2snakalle
                        Pokkerihai
                        • Dec 2008
                        • 2545

                        #146
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                        tänud

                        Comment

                        • erplander
                          ekrelander
                          • Oct 2008
                          • 1029

                          #147
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          Siin käib ka teema selle "Hirm ja jäletus Las Vegases" tõlke ümber ja kui vähegi võimalik, soovitatakse kõigepealt originaalis lugeda:


                          Viimane raamat, mille ise läbi sain, oli "Minu Argentina" (Liis Kängsepp), lihtne suvine lugemine, samas üpris ladusalt ja huvitavalt kirjutatud. Ning tekitas huvi veel proovida mõnda raamatut samas sarjas.

                          Pooleli on trobikond asju: Jiddu Krishnamurti "Silmitsi maailma kriisiga":

                          Netis on loetav tema üks teine raamat "Vabanemine teadaolevast": http://www.jiddu-krishnamurti.net/et...rom-the-known/

                          Siis see: http://books.google.ee/books?id=Qm0f...page&q&f=false

                          Pokkeriraamatuist Hwangi "Pot-Limit Omaha Poker" ja järge on ootamas veel mõned.

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #148
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                            oo, selle pean ma küll ostma, film on klassika
                            +1 ega keegi ei oska öelda kuna seda tõlget parandatakse?




                            Requiem for a Dream: A Novel [Paperback]
                            Hubert Selby Jr. (Author)



                            ja ega seda raamatut eesti keeles ei leidu?
                            Last edited by variatsioon; 30.08.10, 14:48.

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #149
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)



                              Reading level: Young Adult
                              Amazon Bestsellers Rank: #11 in Books

                              http://www.amazon.com/Hunger-Games-S...e=UTF8&s=books

                              http://www.apollo.ee/product.php/0698430

                              Kunagise Põhja-Ameerika varemetel asub särav Kapitoolium, mille elanike oodatuimaks meelelahutuseks on iga-aastased Näljamängud: võitlus elu ja surma peale ülisuurel areenil televisiooni otse eetris. Mängude võitmine tähendab kuulsust ja rikkust, kaotus aga kindlat surma. 16-aastasest Katniss Everdeenist saab mängudel osaleja ilma, et ta seda tegelikult tahaks. Kui ta soovib võita, peab ta hakkama valima ellujäämise ja inimlikkuse, elu ja armastuse vahel.

                              Tunnustatud kirjanik Suzanne Collins on oma uue romaanitriloogia esimesse osasse põiminud võrdses annuses pinevust, filosoofiat, seiklusi ja romantikat.

                              Triloogiat on menu poolest võrreldud Stephenie Meyeri “Videviku” sarjaga ning sellestki tehakse juba filmi.
                              Soovitan!

                              Comment

                              • Pahvak
                                Pastilaa?? Ei!
                                • Dec 2008
                                • 4431

                                #150
                                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                                Veerand elanikest pole viimasel aastal raamatuid lugenud

                                http://www.postimees.ee/?id=360478
                                Fullstacks have more fun.

                                Comment

                                Working...