Re: Raamatute teema (pokkerivälised)
Ma kooli ajal lugesin päris palju. Siis tulid arvutid, internet ja muu selline ning viimase paari aasta jooksul loetud raamatud võib ühe käe sõrmedel üles lugeda.
Nii Ludlum kui Grisham on suuremas jaos loetud ning neid võib soovitada. Väga head minu arvates. Samuti võib ilmselt ilukirjanduse poole pealt soovitada ka Remarque´i ja Hemingwayd. Väga põnevad, silmaringi laiendavad ning lihtsalt kirjutatud.
Ma ise lugesin päris palju sõjaväes. Kuna mingid perioodid olid, kus mitte halligi teha polnud peale istumise. Siis sai raamatukogust kõiksuguseid põnevikke võetud ning suht valimatult loetud. Hea ja kasulik ajaveetmine kindlasti.
Raamatute lugemine annab imo eriti just väljendusoskust.
Ma kooli ajal lugesin päris palju. Siis tulid arvutid, internet ja muu selline ning viimase paari aasta jooksul loetud raamatud võib ühe käe sõrmedel üles lugeda.
Nii Ludlum kui Grisham on suuremas jaos loetud ning neid võib soovitada. Väga head minu arvates. Samuti võib ilmselt ilukirjanduse poole pealt soovitada ka Remarque´i ja Hemingwayd. Väga põnevad, silmaringi laiendavad ning lihtsalt kirjutatud.
Ma ise lugesin päris palju sõjaväes. Kuna mingid perioodid olid, kus mitte halligi teha polnud peale istumise. Siis sai raamatukogust kõiksuguseid põnevikke võetud ning suht valimatult loetud. Hea ja kasulik ajaveetmine kindlasti.
Raamatute lugemine annab imo eriti just väljendusoskust.

Comment