Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • camu
    Super Moderaator
    • Jan 2009
    • 3411

    #121
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Ma kooli ajal lugesin päris palju. Siis tulid arvutid, internet ja muu selline ning viimase paari aasta jooksul loetud raamatud võib ühe käe sõrmedel üles lugeda.
    Nii Ludlum kui Grisham on suuremas jaos loetud ning neid võib soovitada. Väga head minu arvates. Samuti võib ilmselt ilukirjanduse poole pealt soovitada ka Remarque´i ja Hemingwayd. Väga põnevad, silmaringi laiendavad ning lihtsalt kirjutatud.
    Ma ise lugesin päris palju sõjaväes. Kuna mingid perioodid olid, kus mitte halligi teha polnud peale istumise. Siis sai raamatukogust kõiksuguseid põnevikke võetud ning suht valimatult loetud. Hea ja kasulik ajaveetmine kindlasti.
    Raamatute lugemine annab imo eriti just väljendusoskust.

    Comment

    • nomerlot
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 2233

      #122
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

      Lõpetasin öösel Stieg Larssoni raamatu "Lohetätoveeringuga tüdruk"
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Iseenesest haaravalt kirjutatud raamat, sarnaselt Dan Brownile: idee on hea, materjaliks on põhjalikult uurimistööd tehtud, kirjutab hästi, aga tal on ka sama häda, mis Brownil - ta ei suuda piiri pidada põnevuse pidevalt juurde keeramisega ning paksu raamatu lõpuks on kõik juba kergelt absurdne, niiet põnevus käib hoopis alla ja tüütuks kisub.

      Aga ajaviiteks korralik raamat kindlasti.
      Meeldiv vaheldus on ka see, et tegevus toimub Ameerika või Rooma asemel peamiselt Rootsis.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #123
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        Keegi midagi head pole lugenud? Suvi käes ja aega laialt.
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • yolpa
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 2669

          #124
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          võtan kohe ette "Rikas isa, vaene isa" Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
          pidi olema asjalik raamat.

          Comment

          • ristijeesus
            Klubi Liige
            • Oct 2009
            • 2533

            #125
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            Selle raamatu sisu võttis Ranka juba ühes teises teemas kokku. Ta ehk pole seda lugenudki, võib-olla isegi ei tea, et selline raamat olemas on, aga täpselt sellest seal kirjutataksegi.
            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Minu post rõhus sellele, et elatakse tihti üks päevake korraga ja ei suudeta mõelda mõnedki päevakesed kaugemale, rääkimata pikema perspektiivi "investeerngutest".

            Kui jääksid need sepikud, õlled, T-särgid ostmata siis oleks meil rohkem priskete bankrollidega mängijaid kõrgemates limiitides ning sepikude pudiste särkide asemel leiaksime siit teemast rohkem baller-tüüpi pildikesi, kus bragitakse oma uue auto, maja, WSOP ME pileti, baigi, skootir, naise vms ostu :) Silmale ilusam ja kommuunile motivatsiooni lisavam.

            Head isu!

            Comment

            • Pahvak
              Pastilaa?? Ei!
              • Dec 2008
              • 4431

              #126
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              Ütlesin ju häid raamatuid...

              Tegelikult on see individuaalne, aga seda kehva kapitalistide eneseabiõpikut mina ei loe. :)
              Fullstacks have more fun.

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #127
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                soovitan ekspressi kirjastuse alt ilmunud vello vikerkaare raamatut. enne võid netis lugeda ka tema ekspressi kolumni, muhedad on.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #128
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  Pikalt lugemises Linnar Mäll "Nulli ja lõpmatuse kohal." Igati kasulik ja mõtteid avav lugemine http://www.apollo.ee/product.php/0771955.

                  Comment

                  • IamAllin
                    Pokkerihai
                    • Aug 2009
                    • 1653

                    #129
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    Algselt postitas yolpa Vaata postitust
                    võtan kohe ette "Rikas isa, vaene isa" Robert T. Kiyosaki, Sharon L. Lechter
                    pidi olema asjalik raamat.

                    sain ka hiljuti selle raamatu ning plaan on see läbi lugeda varsti

                    Comment

                    • Provoker
                      Pokkerihai
                      • Jan 2009
                      • 3067

                      #130
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                      Keegi midagi head pole lugenud? Suvi käes ja aega laialt.
                      Loe Rehepapp läbi :)

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #131
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                        Rikas isa, vaene isa kohta: http://en.wikipedia.org/wiki/Rich_Dad_Poor_Dad

                        Criticism

                        John T. Reed, an outspoken critic of Robert Kiyosaki, says, "Rich Dad, Poor Dad contains much wrong advice, much bad advice, some dangerous advice, and virtually no good advice." He also states, "Rich Dad, Poor Dad is one of the dumbest financial advice books I have ever read. It contains many factual errors and numerous extremely unlikely accounts of events that supposedly occurred."[2] Kiyosaki has provided a rebuttal to some of Reed's statements.[3] Slate reviewer Rob Walker called the book full of nonsense, and said that Kiyosaki's claims were often vague, the narrative "fablelike", and that much of the book was "self help boilerplate", noting the predictable common features of such books were present in Rich Dad, Poor Dad. He also criticizes Kiyosaki's conclusions about Americans, American culture, and Kiyosaki's methods. [4]
                        In the February 2003 issue of SmartMoney magazine, Kiyosaki backed off his claim that his "rich dad" was a real person, instead saying, "Is Harry Potter real? Why don’t you let Rich Dad be a myth, like Harry Potter?"
                        In 2007, Lechter sued Kiyosaki, alleging numerous instances of financial misconduct. The suit was settled for an undisclosed sum over a year later.[5]
                        Ma ise pool läbi lugenud sellest raamatust kunagi, mulle küll meeldis, kuigi väga lihtne ja pealiskaudne raamat.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #132
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
                          Pikalt lugemises Linnar Mäll "Nulli ja lõpmatuse kohal." Igati kasulik ja mõtteid avav lugemine http://www.apollo.ee/product.php/0771955.
                          Hmm. Seda peaks vist isegi proovima.

                          Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                          Loe Rehepapp läbi :)
                          Loetud. :)
                          Last edited by Pahvak; 07.07.10, 14:55.
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • IamAllin
                            Pokkerihai
                            • Aug 2009
                            • 1653

                            #133
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            "Hirm ja jälestus Las Vegases"
                            just sain endale selle ning kuna olen filmi näinud, siis võin juba ette öelda, et teh nuts.

                            Comment

                            • Codecci
                              Luuramas Naisteturniire
                              • Nov 2008
                              • 7574

                              #134
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                              Algselt postitas IamAllin Vaata postitust
                              "Hirm ja jälestus Las Vegases"
                              just sain endale selle ning kuna olen filmi näinud, siis võin juba ette öelda, et teh nuts.

                              http://apollo.ee/product.php/3282781
                              See on f*cking weird film :D

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #135
                                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                                Enda viimase aja saak:
                                Hemingway "Üle jõe ja puude varju". Mitte just parim teos autorilt, aga tugev raamat ikkagi. Karmi mehe lootusetult hiljaks jäänud tõelisest armastusest.
                                Stieg Larssoni "Lohetätoveeringuga tüdruk" ja "Tüdruk, kes mängis tulega". Minu hinnangul vähemalt sama head põnevikud kui Dan Browni looming, minu maitsele sujuvad isegi rohkem. Nii mõnigi öö läks nende paksude põnevike nahka.
                                John Irving "Neljas käsi" 2/3 loetud, huvi lõpuni lugeda on kusagile kadunud. Ladusalt kirjutatud ja originaalne moment natuke olemas, aga ma ei saa pihta, miks see raamat üldse kirjutati, põhipointi ei adu.

                                Comment

                                Working...