Raamatute teema (pokkerivälised)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Pahvak
    Pastilaa?? Ei!
    • Dec 2008
    • 4431

    #1

    Raamatute teema (pokkerivälised)

    Mis on teie lemmikraamatud? Mida loete hetkel?

    Minu üheks vaieldamatuks lemmikuks on Jeannette Winterson - Tuletornipidamine. Ilusa keelekasutusega raamat, mida olen lugenud rohkem kui kaks korda ja vahel sirvin ka niisama. Alguslõik raamatust:

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Hetkel lõpetan Robert Clarke'i "Superajud".

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


    Ja alustasin John Irving "Veemeetodimees".

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
    Fullstacks have more fun.
  • kardpleier
    Grinder
    • Jul 2009
    • 699

    #2
    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

    Tuletornipidamine tundub huvitav, 46.- maksab Rahva raamatus, homme ostan

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #3
      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      need on need, mis kohe meelde tulevad, et karp lahti ja ühe jutiga suht lugesin
      Inno Tähismaa Majanduskuritegude ja pangapettuste raamat on ka nuts!

      Comment

      • bubba
        Õpihimuline Mängur
        • Feb 2009
        • 434

        #4
        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

        Viimase aasta jooksul loetud raamatutest vast kõige huvitavam on olnud Kivirähki Mees kes teadis ussisõnu.

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #5
          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

          Algselt postitas kardpleier
          Tuletornipidamine tundub huvitav, 46.- maksab Rahva raamatus, homme ostan
          Omal ajal maksis neli korda rohkem, osta või üks veel.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • nomerlot
            Klubi Liige
            • Sep 2009
            • 2233

            #6
            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

            Puhkuse ajal lugesin suure hunniku vanakooli Mirabilia sarja ulmekaid: Clarke, vennad Strugatskid jne.

            Nüüd olen hakanud üle lugema varemloetuid lemmikuid. Hetkel voodi kõrval virnas Vonneguti "Tšempionite eine", Hemingway "Hüvasti, relvad", Steinbecki "Me tusameele talv"

            Regulaarselt sirvin kokaraamatuid.

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #7
              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

              viimati lugesin
              "Naine" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?169527
              "Võitlus kahel rindel" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?167376
              "Maffia" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?166225

              ootel on
              "Abramovitš" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?25960
              "Rommeli kulla saladus" http://www.raamatukoi.ee/cgi-bin/raamat?166672



              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #8
                Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                Hetkel loen Vaclav Havelist raamatut. Regulaarselt loen Loomingu Raamatukogu, mis tuleb keskmiselt 2x kuus.
                Lemmikuid mul otseselt pole. On häid, sitaks häid ja suht sittasi raamatuid.

                Viimane väga hea lugemiskogemus oli Stig Claesson "Sina maga, mina pesen nõud"

                btw, ootasin, et keegi selle teema teeb.
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • Pahvak
                  Pastilaa?? Ei!
                  • Dec 2008
                  • 4431

                  #9
                  Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                  Tooks veel välja Michel Houellebecq'i "Elementaarosakesed", mida pastilaa juba on siin foorumis soovitanud. Väga hea soovitus temalt.

                  Mitte just väga põnev ja lugemakutsuv sisukirjeldus:
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja Michel'i teine hea raamat on "Võitlusvälja laienemine".

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Ja kellele meeldib vanameister Charles Bukowski, siis John Fante "Küsi kaduvalt" on kohustuslik lugemine. Väidetavalt on Bukowski Fantet oma jumalaks nimetanud.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  Fullstacks have more fun.

                  Comment

                  • Maheaatom
                    Grinder
                    • Oct 2008
                    • 958

                    #10
                    Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                    Algselt postitas vsiu100
                    See on päris hea, eriti neile kes ise sõjaväes käinud. Väga lahedat Liidu sõjaväe kohta lugemist leiab ka Enn Vaino raamatutest "Raketigarnison" ja "Mammutarmee telgitagustes" (mitmes osas), viimane on ikka väga korralik huumor :)

                    Comment

                    • Madis_89
                      Grinder
                      • Feb 2009
                      • 841

                      #11
                      Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                      Viirlaiu "Ristideta hauad" meeldis väga.
                      Ühe raamatuna peaks ka olemas olema see.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • marxiku
                        Õpihimuline Mängur
                        • May 2009
                        • 471

                        #12
                        Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                        Algselt postitas Pahvak


                        Minu üheks vaieldamatuks lemmikuks on Jeannette Winterson - Tuletornipidamine.

                        Kas see raamat on eesti keeles ilmunud Punase Raamatu sarjast? Mõned aastad tagasi oli see mu üks lemmikuid raamatuid. :)

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #13
                          Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                          aa, mullle meeldib iga aasta üle lugeda ja Jostein Gaarder - Mängukaartide saladust
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • marxiku
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 471

                            #14
                            Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                            Kellele meeldib ulmekas, fantaasia ja Stephen King siis lugege

                            "The Dark Tower: The Gunslinger"
                            i sarja. kokku on 7 osa, millest neli/viis on vist eesti keeles ka ilmunud ("laskur")

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #15
                              Re: Raamatute teema (pokkerivälised)

                              Algselt postitas marxiku
                              Kas see raamat on eesti keeles ilmunud Punase Raamatu sarjast? Mõned aastad tagasi oli see mu üks lemmikuid raamatuid. :)
                              Täpselt nii ja praegu on Rahva Raamatus 46.-. :) Tema üks teine Punase Raamatu sarjast pärit teos "Kehale kirjutatud" on umbes sama hea. Ülejäänud eesti keelde tõlgitud raamatud nii sügavat muljet pole jätnud.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              Working...