MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Mattias
    Julm Donk
    • Oct 2009
    • 62

    #31
    Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

    Ka seekord toimub Ring FMi vahendusel piletiloos, mille käigus jagame välja 5 komplekti kahe piletiga! Et loosist täpsemalt teada saata, kuula intervjuud MMA Raju peakorraldaja Ott Tõnissaarega täna veidi pärast kella kolme. Ring FMi saab internetis kuulata SIIN.

    Comment

    • Mattias
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 62

      #32
      Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

      RING FM loosib välja pileteid üritusele, loosimises osalemiseks saada sõnum numbrile 1616 (hind 16 krooni) märgusõnaga RAJU ja kuula loosimist õhtul enne kella kuut. RING FMi koduleht - http://ringfm.ee/. NB - piletid saab kätte Tartust.

      Comment

      • Mattias
        Julm Donk
        • Oct 2009
        • 62

        #33
        Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

        Ja piletiloos ka Delfis - http://sport.delfi.ee/news/varia/muu....d?id=29053203

        Comment

        • Mattias
          Julm Donk
          • Oct 2009
          • 62

          #34
          Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

          Kuula Ring FMi intervjuud Raju korraldajate Ott Tõnissaare ja Leho Lauluga: http://www.youtube.com/watch?v=H6cxGjHZClI

          Comment

          • Mattias
            Julm Donk
            • Oct 2009
            • 62

            #35
            Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

            Raju 4 päevase ürituse tulemused: http://mma.ee/2010/02/raju-4-paevase...used-13-02-10/

            Raju 4 õhtuse põhiürituse tulemused: http://mma.ee/2010/02/raju-4-tulemused-13-02-10/

            Delfi pildid ja videod: http://www.delfi.ee/news/paevauudise...hp?id=29145753

            Raju 4 ametlike fotograafide pildid - http://mma.ee/2010/02/mma-raju-4-fotod/ Neid on lähipäevil veel juurde tulemas, sinnasamasse postitusse

            Comment

            • Codecci
              Luuramas Naisteturniire
              • Nov 2008
              • 7574

              #36
              Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

              Veidi offtopic, aga saab keegi aidata mul raskesport.ee/foorum parooli taastada? Sealne süsteem on veidi vigane, kui panen et "Parool ununes" ja e-maili, saadetakse kontrollkood e-mailile ja kui selle sisestan viskab uuesti ette sisesta e-mail, kui sisestan tuleb uus kontrollkood e-mailile ja niimoodi see ring jääbki käima, uut parooli eikuskilt :(

              Kasutajanimi seal Codecci

              Comment

              • Mattias
                Julm Donk
                • Oct 2009
                • 62

                #37
                Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Veidi offtopic, aga saab keegi aidata mul raskesport.ee/foorum parooli taastada? Sealne süsteem on veidi vigane, kui panen et "Parool ununes" ja e-maili, saadetakse kontrollkood e-mailile ja kui selle sisestan viskab uuesti ette sisesta e-mail, kui sisestan tuleb uus kontrollkood e-mailile ja niimoodi see ring jääbki käima, uut parooli eikuskilt :(

                Kasutajanimi seal Codecci
                Uurin asja, põhiadministraator on hetkel arvutist eemal nädalaks, aga loodetavasti saab probleemi kiiremini korda.

                Comment

                • Mattias
                  Julm Donk
                  • Oct 2009
                  • 62

                  #38
                  Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                  Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                  Veidi offtopic, aga saab keegi aidata mul raskesport.ee/foorum parooli taastada? Sealne süsteem on veidi vigane, kui panen et "Parool ununes" ja e-maili, saadetakse kontrollkood e-mailile ja kui selle sisestan viskab uuesti ette sisesta e-mail, kui sisestan tuleb uus kontrollkood e-mailile ja niimoodi see ring jääbki käima, uut parooli eikuskilt :(

                  Kasutajanimi seal Codecci
                  Saatsin sulle uue parooli privaatsõnumiga siin foorumis, palun vaheta siis ASAP ära :)

                  Comment

                  • vsiu100
                    Moderaator
                    • Oct 2008
                    • 4253

                    #39
                    Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                    hetkel National Geographicu pealt saade MMA löökide analüüsist, mõõtmine laboris, kuidas keha reageerib, tehnika jne.
                    päris huvitav.
                    Last edited by vsiu100; 17.02.10, 16:29.

                    Comment

                    • rasmer
                      Vana Tegija
                      • Oct 2009
                      • 1306

                      #40
                      Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                      "Fight Science - Mixed Martial Arts" peaks see olema. Väga hea vaatamine on tõesti.

                      Comment

                      • Mattias
                        Julm Donk
                        • Oct 2009
                        • 62

                        #41
                        Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                        Olen ise ka näinud ning on tõesti hea saade, tasub vaadata.

                        Loosime Facebookis oma fännidele välja UFC särgi, nokatseid ja DVDsid. Vaja on vaid fänniks hakata ning ühte nuppu vajutada. Vaata lähemalt - http://www.facebook.com/MMARaju

                        Comment

                        • Mattias
                          Julm Donk
                          • Oct 2009
                          • 62

                          #42
                          Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                          Raju 4 DVD on müügil alates 5. märtsist 2010. Seekord on tegu duubel-DVDga, mille ühel poolel on päevase eelürituse matšid ja teisel poolel õhtuse põhiürituse matšid. Raju 4 highlight video, mis annab aimu DVDst - http://www.youtube.com/watch?v=4LN3IZ2CNbc

                          Comment

                          • Codecci
                            Luuramas Naisteturniire
                            • Nov 2008
                            • 7574

                            #43
                            Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                            Ostsin kohapealt Raju 1-3 DVD-d ja kõik täiesti kohutava kvaliteediga, mitte pildi poolest, aga uued plaadid kõik, esimest korda panen DVD-mängijasse ja ükski korralikult ei mänginud kuskilt maalt alates, räigelt hakkas hakkima (proovisin 2 erineva DVD mängijaga). Kas võib loota, et Raju 4 DVD kvaliteet on parem?

                            Comment

                            • Mattias
                              Julm Donk
                              • Oct 2009
                              • 62

                              #44
                              Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                              Ei oska kommenteerida, milles viga võiks olla - kindel, et ise pole neid kuskil halvas kohas hoidnud? Seni pole probleeme tekkinud, aga Raju 4 DVD tuleb igal juhul kvaliteetne. Püüan uurida ja annan teada.

                              Comment

                              • Mattias
                                Julm Donk
                                • Oct 2009
                                • 62

                                #45
                                Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

                                Codecci - arvutis võib tõesti mängimisega probleeme olla. Kas DVD-mängijaga oled katsetanud? Üldiselt arvutites olevad DVD-lugejad pole just kõige parema tasemega.

                                Comment

                                Working...