MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Codecci
    Luuramas Naisteturniire
    • Nov 2008
    • 7574

    #46
    Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

    Algselt postitas Mattias Vaata postitust
    Codecci - arvutis võib tõesti mängimisega probleeme olla. Kas DVD-mängijaga oled katsetanud? Üldiselt arvutites olevad DVD-lugejad pole just kõige parema tasemega.
    DVD-mängijatega katsetasingi.

    Ainuke ebaharilik asi mis plaatidega juhtus enne katsetamist oli see, et nad olid ühe öö külmas autos, kas selline asi võib midagi mõjutada? CD-d 24/7 autos, nendega ei juhtu küll midagi...

    Comment

    • Mattias
      Julm Donk
      • Oct 2009
      • 62

      #47
      Re: MMA Raju 4 (13. veebruar 2010, Tallinn)

      Võimalik, et see mõjutas neid. Ilmselt oli sul lihtsalt ebaõnn :(

      Raju 4 duubel-DVD on valmis ja müügil. Esimeselt plaadilt leiate päevase amatöörürituse matšid, teiselt õhtused amatöör- ja profimatšid. Lisaks on plaatidel ka intervjuud sportlastega ning videod ürituse köögipoolest. Tallinnas saab DVD endale soetada Priit Mihkelsoni käest (priit[ät]3dtreening.ee), Tartus ja mujal Eestis Ott Tõnissaarelt (ott[ät]mma.ee). DVD maksab 75 krooni. Lisaks on jagada teile ka teine hea uudis - lähikuude jooksul on mma.ee lehele ilmumas e-pood, kust saab osta nii Raju kui ka UFC kraami (riided, DVD-d).
      Last edited by Mattias; 05.03.10, 12:24.

      Comment

      Working...