Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • rohelinekonn
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 3808

    #31
    Re: Jõuluannetus

    Algselt postitas ranka
    Sama. Panin $100 teele.

    JA MIS ME TEEME €300-GA? Kas annetame ära (oleks tore anda igale ühele siis €100) või jätame alles? Isiklikult annetaks mina ära, sest nii või naa too raha hakkab vaikselt ununema.

    EDIT: anyway kasutan põhimõtet -- kui keegi ei ole vastu, siis kõik on nõus.
    jah kõigile 100€

    Comment

    • Oliverk
      Moderaator
      • Nov 2008
      • 3016

      #32
      Re: Jõuluannetus

      Algselt postitas rohelinekonn
      jah kõigile 100€
      +1 :D

      Comment

      • mihke666
        FPP Pro
        • Jan 2009
        • 228

        #33
        Re: Jõuluannetus

        Algselt postitas Oliverk
        +1 :D
        +1,1259876543245678905434434589098


        tõmbasin lühemaks selle rea, närvidele käis (estpatrick)

        Comment

        • Ermii
          Õpihimuline Mängur
          • May 2009
          • 402

          #34
          Re: Jõuluannetus

          Panin ka tagasihoidlikku 10$ teele lenCindahood (Tallinn) konto poole,
          Raha soovin loomadehoiupaigale annetada.

          Comment

          • timukasr
            Vana Tegija
            • Nov 2008
            • 1099

            #35
            Re: Jõuluannetus

            Kas 300 euri võideti selle esimese foorumite liiga meeskonnaga (kui jah, siis minu pärast võib annetada).

            Shippisin $30 lencindahood'i starsis, võib 3 vahel ära jagada.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #36
              Re: Jõuluannetus

              Kandsin Lencile Starsi oma praeguse põhilimiidi BI - $25. Peamine, et annetus läheks abivajajatest liigikaaslastele (inimesed).

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #37
                Re: Jõuluannetus

                Kõik kätte saadud. Praegune raha distributsioon: (sisaldab minuni veel mitte laekunud TrioBeti €300-t)

                Comment

                • onuark
                  Pokkerihai
                  • Oct 2009
                  • 1760

                  #38
                  Re: Jõuluannetus

                  Täitsa solid, rahad lähevad kindlasti õigetesse kohtadesse. :)

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #39
                    Re: Jõuluannetus

                    ma ilmselt annetad veel kui swingi ei tule. kui olen 20 detsembriks top3 hulgas PTR igakuises edetabelis siis panen 300$ juurde

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #40
                      Re: Jõuluannetus

                      kas kuidagi saaks FT kaudu ka asju ajada?

                      Comment

                      • antnx
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 3102

                        #41
                        Re: Jõuluannetus

                        Kas see tuleb anonüüme annetus või pärast saab lehest ka lugeda, et pokkeriprode foorum annetas blablabla?

                        Comment

                        • RudiTurbo
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 4167

                          #42
                          Re: Jõuluannetus

                          Ma probably shipin loomadele mingil hetkel

                          IMO Starsis 25$ shippida on sitaks kergem kui kuskil otse pangakontolt PÄRISRAHA 250 EEKi annetada :D

                          Comment

                          • daljoh
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1032

                            #43
                            Re: Jõuluannetus

                            mul endal sama asi FTga

                            Comment

                            • tonis
                              Õpihimuline Mängur
                              • Oct 2008
                              • 334

                              #44
                              Re: Jõuluannetus

                              Saatsin ka 30$ starsi. Igale kohale 10$ siis.

                              Comment

                              • cypher
                                Jube Noob
                                • Dec 2008
                                • 143

                                #45
                                Re: Jõuluannetus

                                Saatsin 30$ võib ära jagada.

                                Comment

                                Working...