Kuna mitmetel foorumlastel on olnud plaan/mõte teha jõulude ajal väike heategu, siis paneme asjad liikuma ja teeme ära.
Pisikese arutelu tulemusena pakuksime välja variandid, et kogunev summa jagada kolme koha vahel:
1. http://www.loomadehoiupaik.ee/
2. http://www.tallinnalastekodu.ee/default.asp
3. http://www.maarja.tartu.ee/
kui tahetakse teha annetus ainult ühele, siis palun märkida selgitusse lisaks "loomad", "laps" või "tartu".
vastasel juhul läheb annetatav summa 1/3;1/3;1/3 jagamisele.
Loomade varjupaigale läheks annetus toidu näol. Lastekodusid aidates tekkis mõte(krayzie-l) premeerida inimesi, kes otseselt
antud töö ja probleemidega igapäevaselt kokku puutuvad. Nende inimeste palgad ei ole tõenäoliselt kõige suuremad aga süda on õiges kohas. Vastavalt kogunevale summale valiksime 1-3 sotsiaaltöötajat ja teeksime neile rahalise preemia.
Lisaks pakkus Ranka välja variandi, et kõigi Triobeti liiga tiimis osalejate nõusolekul saab sealt võidetud 300€ lisada kogutava summa juurde.
Kogumise ajaks oleks 11.-22.dets. 23.dets oleks annetuste kohaletoimetamise päev.
Raha hakkab koguma LenC. Konto: 10010177120013 Lennart Vahemets . Selgitusse paluks märkida "annetus" ja oma foorumi nimi.
Samuti võib kanda PokerStarsi : lenCindahood (Tallinn)
Või Full Tilti: lenCmees (R;kloun)
Osalemine ja summa on vabatahtlik.
Arutelu, mõtted siia teemasse.
Tänan tähelepanu eest!
Pisikese arutelu tulemusena pakuksime välja variandid, et kogunev summa jagada kolme koha vahel:
1. http://www.loomadehoiupaik.ee/
2. http://www.tallinnalastekodu.ee/default.asp
3. http://www.maarja.tartu.ee/
kui tahetakse teha annetus ainult ühele, siis palun märkida selgitusse lisaks "loomad", "laps" või "tartu".
vastasel juhul läheb annetatav summa 1/3;1/3;1/3 jagamisele.
Loomade varjupaigale läheks annetus toidu näol. Lastekodusid aidates tekkis mõte(krayzie-l) premeerida inimesi, kes otseselt
antud töö ja probleemidega igapäevaselt kokku puutuvad. Nende inimeste palgad ei ole tõenäoliselt kõige suuremad aga süda on õiges kohas. Vastavalt kogunevale summale valiksime 1-3 sotsiaaltöötajat ja teeksime neile rahalise preemia.
Lisaks pakkus Ranka välja variandi, et kõigi Triobeti liiga tiimis osalejate nõusolekul saab sealt võidetud 300€ lisada kogutava summa juurde.
Kogumise ajaks oleks 11.-22.dets. 23.dets oleks annetuste kohaletoimetamise päev.
Raha hakkab koguma LenC. Konto: 10010177120013 Lennart Vahemets . Selgitusse paluks märkida "annetus" ja oma foorumi nimi.
Samuti võib kanda PokerStarsi : lenCindahood (Tallinn)
Või Full Tilti: lenCmees (R;kloun)
Osalemine ja summa on vabatahtlik.
Arutelu, mõtted siia teemasse.
Tänan tähelepanu eest!
Comment