Jõuluannetus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vsiu100
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4253

    #1

    Jõuluannetus

    Kuna mitmetel foorumlastel on olnud plaan/mõte teha jõulude ajal väike heategu, siis paneme asjad liikuma ja teeme ära.
    Pisikese arutelu tulemusena pakuksime välja variandid, et kogunev summa jagada kolme koha vahel:
    1. http://www.loomadehoiupaik.ee/
    2. http://www.tallinnalastekodu.ee/default.asp
    3. http://www.maarja.tartu.ee/

    kui tahetakse teha annetus ainult ühele, siis palun märkida selgitusse lisaks "loomad", "laps" või "tartu".
    vastasel juhul läheb annetatav summa 1/3;1/3;1/3 jagamisele.

    Loomade varjupaigale läheks annetus toidu näol. Lastekodusid aidates tekkis mõte(krayzie-l) premeerida inimesi, kes otseselt
    antud töö ja probleemidega igapäevaselt kokku puutuvad. Nende inimeste palgad ei ole tõenäoliselt kõige suuremad aga süda on õiges kohas. Vastavalt kogunevale summale valiksime 1-3 sotsiaaltöötajat ja teeksime neile rahalise preemia.

    Lisaks pakkus Ranka välja variandi, et kõigi Triobeti liiga tiimis osalejate nõusolekul saab sealt võidetud 300€ lisada kogutava summa juurde.

    Kogumise ajaks oleks 11.-22.dets. 23.dets oleks annetuste kohaletoimetamise päev.

    Raha hakkab koguma LenC. Konto: 10010177120013 Lennart Vahemets . Selgitusse paluks märkida "annetus" ja oma foorumi nimi.
    Samuti võib kanda PokerStarsi : lenCindahood (Tallinn)
    Või Full Tilti: lenCmees (R;kloun)


    Osalemine ja summa on vabatahtlik.

    Arutelu, mõtted siia teemasse.
    Tänan tähelepanu eest!
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #2
    Re: Jõuluannetus

    Shipin 20% 1.-21. detsembri kasumist.

    Comment

    • Provoker
      Pokkerihai
      • Jan 2009
      • 3067

      #3
      Re: Jõuluannetus

      Kas ainult Tallinna teemad annetuste objektiks?

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #4
        Re: Jõuluannetus

        Algselt postitas Provoker
        Kas ainult Tallinna teemad annetuste objektiks?
        sai valitud need, kuna kohad on vaja meil endil oma transpordiga ja ajast läbi sõita ja "pakk" kohale toimetada.

        kui on muid ettepanekuid, siis mõtted on oodatud.

        samuti oodaks TB liigas kaasalöönute arvamusi selle kohta, kas ollakse nõus loovutama 300€.

        Comment

        • tdx
          Grinder
          • Oct 2008
          • 768

          #5
          Re: Jõuluannetus

          super! nädalakese veel mängin ja vastavalt tulemustele donaten.

          Comment

          • Tuul
            Grinder
            • Oct 2008
            • 989

            #6
            Re: Jõuluannetus

            Mul on mõte loomadele mitte annetada, kui inimestel puudus on

            Comment

            • lenC
              Administraator
              • Oct 2008
              • 6440

              #7
              Re: Jõuluannetus

              Vajadusel saab ka FTP kanali avada.

              Comment

              • Provoker
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 3067

                #8
                Re: Jõuluannetus

                Ma kusjuures arvan, et ma lihtsalti viin iseseisvalt miskit tartu loomade varjupaigale kuna ma olen suur kasside fänn, siis kassid eelisjärjekorras. Kui keegi joinida tahab, siis andke teada. Transpordivahend on täitsa olemas. Miskit suurt annetust ma nagunii teha ei saa, kuid tähtis on siiski mõte.

                Comment

                • vsiu100
                  Moderaator
                  • Oct 2008
                  • 4253

                  #9
                  Re: Jõuluannetus

                  Algselt postitas Tuul
                  Mul on mõte loomadele mitte annetada, kui inimestel puudus on
                  mõte hea. viime sisse muudatuse, et tuleb 2 eraldi kogumist: loomade varjupaik ja lastekodu.
                  kui tahetakse teha annetus ainult ühele, siis palun märkida selgitusse lisaks "loomad" või "laps".
                  vastasel juhul läheb annetatav summa 50:50

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #10
                    Re: Jõuluannetus

                    kandsin 100$ lenCindahood (Tallinn) Starsi kontole.

                    soovin raha annetadalastekodule

                    Comment

                    • lenC
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 6440

                      #11
                      Re: Jõuluannetus

                      Algselt postitas ESTPatrick
                      kandsin 100$ lenCindahood (Tallinn) Starsi kontole.

                      soovin raha annetada lastekodule
                      kätte saadud, märgin ära.

                      Comment

                      • Pahvak
                        Pastilaa?? Ei!
                        • Dec 2008
                        • 4431

                        #12
                        Re: Jõuluannetus

                        Kandsin oma pisikese (25$) panuse laste toetamiseks Starsi.
                        Fullstacks have more fun.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #13
                          Re: Jõuluannetus

                          Algselt postitas Pahvak
                          Kandsin oma pisikese (25$) panuse laste toetamiseks Starsi.
                          kinnitan, et kätte saadud

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #14
                            Re: Jõuluannetus

                            niihh.. tegin oma SEBi konto tühjaks.. ehk ~$30 üle kantud.. eelistaksin loomade varjupaika..

                            minu poolt nõusolek triobeti liiga €300 annetamiseks. ja tegelt ma arvan et pole vaja kõigi nõusolekut.. kui mingilt 75% käest ja keegi pole vastuhäält andnud, siis võiks selle €300 ära shippida ka

                            Comment

                            • lenC
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 6440

                              #15
                              Re: Jõuluannetus

                              Algselt postitas Rage
                              niihh.. tegin oma SEBi konto tühjaks.. ehk ~$30 üle kantud.. eelistaksin loomade varjupaika..

                              minu poolt nõusolek triobeti liiga €300 annetamiseks.
                              kätte saadud

                              Comment

                              Working...