Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )
ma tean seda lugu (jälgin gene kirjutisi juba 2 aastat), aga muidu mulle ei meeldigi selline muusika. ükskõik kui" hea" ta ei oleks.
usun, et ise jalutaks ka sealt mööda vabalt
ma tean seda lugu (jälgin gene kirjutisi juba 2 aastat), aga muidu mulle ei meeldigi selline muusika. ükskõik kui" hea" ta ei oleks.
usun, et ise jalutaks ka sealt mööda vabalt

Comment