Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toots_x
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2009
    • 320

    #1

    Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    Jõulud on tulekul, istutakse jõulukuuse all kambakesti koos, kahjuks (õnneks - kuidas kellelegi) peetakse lugu salmidest, luuletustest ja muudest totrustest. Ilmselgelt umbjoobes lalisedes kallimalt kingitust välja ei peta ning kohati puudub ka piisav equity diivanil magamisega riskimiseks.

    Organiseeriks siia väikese luule-laulu-!"¤!"% nurga, mis meid rumalast olukorrast vajadusel päästaks.
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Olen pisipisi #"!%"# ( Jõululuuletused 2009 )

    olen pisi-pisi,
    ära mulle tasku kusi
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

      andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
      ootamas on ta jõulumeest.
      ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
      enne seda lendas lause ropp.
      -andres- turbokiirelt ukse avas,
      ja trepikojas hoopis hotcocacola magas.

      Comment

      • BuildUp
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2547

        #4
        Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

        Algselt postitas ranka
        andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
        ootamas on ta jõulumeest.
        ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
        enne seda lendas lause ropp.
        -andres- turbokiirelt ukse avas,
        ja trepikojas hoopis hotcocacola magas.
        IRW :D

        Comment

        • Pumper
          Klubi Liige
          • Mar 2009
          • 2359

          #5
          Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

          Põrsas hüppas kingikotis, Codecci oma bum-e huntis,
          Ranka lakkus litsi pissut, Estpatrick katsus paksu jõuluvana tissut.
          Pidu hüples täies hoos, litsid - profid jälle koos.
          Siiski õhtu suurim staar - oli Naxer, "pokkeri Mart Laar",
          Ühe käega turkat tampis, teisega siis piima lüpsis...

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #6
            Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

            jõulumees sa ole tubli
            upswing nüüd mulle kingi
            et saaks osta alkoholi
            keeraks veidi üle vindi

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #7
              Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

              Coca on meil sõiduvees,
              sügisel ta üle kees,
              käes on detsember, lumi maas,
              saatis fishi v*ttu taas.

              Ranka kuu taaskord pees.
              Mürka seisis tema ees.
              Nokats ees, särk oli seljas,
              oleks ta vaid paljas!

              Codecci luttis mingit donki,
              polnud lund, kukkus lompi,
              hädast vajas UV-lampi.
              Polnud abi, polnud mobla,
              probleemi lahendas Peipsi vobla.

              Lenc otsis jõulusokki,
              otsis poest, otsis pubist,
              välja löödi gei-klubist

              Naxer tundis bustolõhna,
              depos korra, depos kaks,
              ikka oli bustolax.
              Ei näe valgust, ei näe tuld,
              silme ees oli muld!

              Svenza tõmbas laivis ritta,
              vastane näitas sitta.
              Tema mäng polnud kiita,
              oddse ta ei osand liita.

              Tigrano alustas Toweris meil,
              Starsi river on meil feil,
              Liikus Starsi, liikus Tilti,
              rahakotis hoiab naise pilti.

              Lebo on meil suurim tilter,
              temast möödub suur hiiter,
              tagataskus Bocki liiter.

              Tarmonaator saadab plekki,
              tahaks juba jõulupekki,
              tahaks vorsti, tahaks õlli,
              Svenza küttis dongile molli.

              Pätrik reisil käis meil Türgis,
              ligunes meil samaka-mürgis,
              polnud lund ega tuult,
              uus kuu ei toonud uut.

              Pärnus käis meil jõululaat,
              ehk on Ranka jõulutaat,
              viskab kinke, loobib raha,
              Linnar tahtis kepiraha.

              Käes on jõulud, must on maa,
              mängijad teevad tutvust bustoga,
              Freerollid ning näärivana,
              KAS SA EI SAA ARU, RELOADI ON VAJA!


              häid pühi,
              soovib hotcocacola

              Comment

              • andu_andu
                Pokkerihai
                • Jan 2009
                • 4050

                #8
                Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                epic thread :D:D

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #9
                  Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                  Algselt postitas ranka
                  andu_andu ärevusest seisab kuuse ees,
                  ootamas on ta jõulumeest.
                  ukse taga käib kopp-kopp-kopp,
                  enne seda lendas lause ropp.
                  -andres- turbokiirelt ukse avas,
                  aga hoopis purjus hotcocacola peale sadas.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #10
                    Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                    Algselt postitas hotcocacola
                    Coca on meil sõiduvees,
                    sügisel ta üle kees,
                    käes on detsember, lumi maas,
                    saatis fishi v*ttu taas.

                    Ranka kuu taaskord pees.
                    Mürka seisis tema ees.
                    Nokats ees, särk oli seljas,
                    oleks ta vaid paljas!

                    Codecci luttis mingit donki,
                    polnud lund, kukkus lompi,
                    hädast vajas UV-lampi.
                    Polnud abi, polnud mobla,
                    probleemi lahendas Peipsi vobla.

                    Lenc otsis jõulusokki,
                    otsis poest, otsis pubist,
                    välja löödi gei-klubist

                    Naxer tundis bustolõhna,
                    depos korra, depos kaks,
                    ikka oli bustolax.
                    Ei näe valgust, ei näe tuld,
                    silme ees oli muld!

                    Svenza tõmbas laivis ritta,
                    vastane näitas sitta.
                    Tema mäng polnud kiita,
                    oddse ta ei osand liita.

                    Tigrano alustas Toweris meil,
                    Starsi river on meil feil,
                    Liikus Starsi, liikus Tilti,
                    rahakotis hoiab naise pilti.

                    Lebo on meil suurim tilter,
                    temast möödub suur hiiter,
                    tagataskus Bocki liiter.

                    Tarmonaator saadab plekki,
                    tahaks juba jõulupekki,
                    tahaks vorsti, tahaks õlli,
                    Svenza küttis dongile molli.

                    Pätrik reisil käis meil Türgis,
                    ligunes meil samaka-mürgis,
                    polnud lund ega tuult,
                    uus kuu ei toonud uut.

                    Pärnus käis meil jõululaat,
                    ehk on Ranka jõulutaat,
                    viskab kinke, loobib raha,
                    Linnar tahtis kepiraha.

                    Käes on jõulud, must on maa,
                    mängijad teevad tutvust bustoga,
                    Freerollid ning näärivana,
                    KAS SA EI SAA ARU, RELOADI ON VAJA!


                    häid pühi,
                    soovib hotcocacola
                    nutz

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #11
                      Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                      Ranka anna coachi,
                      muidu annan lõuksi.
                      Varsti bustin rolli,
                      issi annab vastu molli.

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #12
                        Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                        Algselt postitas Kris
                        jo, jõulud
                        jõulud, jo
                        Selliste ridade peale jõuluvana ütleb sulle vastu:

                        "jo, kris
                        kinki ei saa, jo"

                        Comment

                        • $$$
                          Vana Tegija
                          • Mar 2009
                          • 1072

                          #13
                          Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                          epic fail teema =/ .

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #14
                            Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                            Algselt postitas Sass
                            Ranka anna coachi,
                            muidu annan lõuksi.
                            Varsti bustin rolli,
                            issi annab vastu molli.
                            ole valmis isa käest molli saama

                            Comment

                            • SamGold
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2009
                              • 302

                              #15
                              Re: Olen pisipisi #&quot;!%&quot;# ( Jõululuuletused 2009 )

                              Terve aasta olen olnud nagu Sina,
                              nimelt kaartilaua taga mängind Jõuluvana.
                              Nüüd siis sooviks rakeback'i,
                              kokkuvõttes jääda plussi äkki...

                              Comment

                              Working...