***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • taasver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 584

    #1501
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    Keegi oskab öelda palju mul siis selle 100$ FT boonusega 5-10$ buyin SNGsid teha vaja?

    Comment

    • Staier
      Jube Noob
      • Dec 2008
      • 166

      #1502
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Algselt postitas Timpz
      keegi veel sai FTPs 100$ boonuse?
      ma ka

      Comment

      • Oliverk
        Moderaator
        • Nov 2008
        • 3016

        #1503
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        ISegi mina sain kes on teinud seal 1 aasta jooskul 1 turna. Sellest järeldan et kõigile anti.

        Comment

        • Madis_89
          Grinder
          • Feb 2009
          • 841

          #1504
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          FUfuuf, ma olen ainuke kellel unibeti serverid ei mõika enam? // korras.

          Btw: Family guy viimane osa on haigelt hea

          Comment

          • K2snakas
            Pokkerihai
            • Feb 2009
            • 2388

            #1505
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            Algselt postitas Madis_89
            FUfuuf, ma olen ainuke kellel unibeti serverid ei mõika enam?

            Btw: Family guy viimane osa on haigelt hea
            vict mitte trio kh maas....

            Comment

            • Lutzky
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1829

              #1506
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Algselt postitas mislinn
              TTÜ-s õpin, aga ega see mingi hull teadustöö nüüd ka pole, aga ikkagi...
              Materjalide jaoks googel - järsku on TÜ mingi loengumaterjalide hulgas sellise teema kohta infot. Aga teema üsna lai ehk mulli saab palju ajada.

              Ettevõtte kasv ja tema edukust mõjutavad tegurid - mõned mõtted (üldiselt, konkreetse ettevõtte näitel saaks spetsiifilisemalt öelda):
              *Millist kasvu vaadata - turg, käive, kasum, klientide arv, tooteportfell, suhatarvud/marginaalid, börsiettevõtte puhul, haru keskmisega võrdlus? Turg - koduturg vs välisturg. Käive - erinevate segmentide lõikes. Kasum - ärikasum, puhaskasum. Klientide arv - erakliendid vs ettevõtted? Tooteportfell - millised tooted/segmendid kõige rohkem kasvanud. Suhtarvud/marginaalid - ROE/ROA, debt ratio - kuidas muutunud ettevõtte ajaloo jooksul (mõju kasvule). Börisettevõtte puhul vaadata market capi, P/S, P/B vms suhtarve. Haru keskmisega võrdlus - võrrelda suhtarve Statistikaameti poolt väljastatud haru keskmistega - kuidas ettevõtte positsioneerub antud juhul ehk kas kasvab kiiremini kui keskmine samas harus olev ettevõtte või mitte?
              *Edukust mõjutavad tegurid - juhtkonna kompetents (finantsalane, haridustase, kogemused); ärimudeli perspektiiv (kuidas ettevõtte toimib enda sektoris); kulude juhtimise efektiivsus (segmentide lõikes parim variant vaadata); turu trendid (a la konkurentsitase, hinnatase, eksportturgude toimimine); marketingi efektiivsus (kuidas on suudetud enda tooteid turul positsioneerida, marketingieelarve suurus - võrdlus turu keskmisega kui võimalik); varade juhtimine - a la kui palju on ettevõttel varusid, millised varad, kuidas toimub nende juhtimine, käibekapitali juhtimine (kas ettevõttel on piisavalt vaba raha); passiva - laenud (under/over leveraged, kapitali hinna tase, kuidas on suudetud laene teenindada); riskide hindamissüsteemi tulemuslikkus - kas ettevõttes on piisav riskihindamissüsteem, kuidas on seda rakendatud, kuidas toimub riskide juhtimine, kas riskid on maandatud.

              Praegused välkmõtted.

              Edu,
              L.

              Comment

              • KeRRRt
                Grinder
                • May 2009
                • 774

                #1507
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Algselt postitas Rage
                ma sain ka täna selle..
                ja mina sain ka :O

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #1508
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Ma ei saanud :(

                  Comment

                  • blizkaa
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 389

                    #1509
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Kohe ajas ftp-se luurama ja väike boonus ikka ära kulub

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1510
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      First depo bonus peab olema vabastatud (või vabastama enne 31. nov), siis saab boonust hoorata.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • masterpuppet
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2094

                        #1511
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Ma ka sain ning vaatab, äkki laseb Starsi kõrvalt natukene ka seal. Vabastamiseks läheb vaja siis 1667 punni ning korraliku grindi juures peaks see olema mingi nädala võtma.

                        Comment

                        • Rigged
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 2535

                          #1512
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Korraliku grindi juures teeb selle päevaga

                          Comment

                          • Kris
                            Grinder
                            • Mar 2009
                            • 860

                            #1513
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            PT3 sngsi ei suuda importida eks... Statistkat näeb siis ainult kuskilt sharkscopest vms?

                            Comment

                            • masterpuppet
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2094

                              #1514
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              Algselt postitas Rigged
                              Korraliku grindi juures teeb selle päevaga
                              2 toas korraga mängides läheb sutsu keeruliseks. :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1515
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Algselt postitas Kris
                                PT3 sngsi ei suuda importida eks... Statistkat näeb siis ainult kuskilt sharkscopest vms?
                                Suudab.

                                Comment

                                Working...