***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2251
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    päris hea.. kui ettearvamatu suudate olla..

    sisuliselt siis sisesta enda nimi ja enter
    ja siis hakka sisestama ühtesid ja nullisid.. arvuti proovib ära arvata.. kumma sa sisestad.. kui arvab valesti liigub sinu ringike edasi, kui arvab õigesti, siis liigub tema oma.

    Comment

    • K2snakas
      Pokkerihai
      • Feb 2009
      • 2388

      #2252
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      lol v6ita kh saab seal?:D
      ma hoidsin ainult 0 peal ja vastane tegi ringi 2ra kohe:D mingi fail:D

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2253
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas K2snakas
        lol v6ita kh saab seal?:D
        ma hoidsin ainult 0 peal ja vastane tegi ringi 2ra kohe:D mingi fail:D
        ma olen kaks järjestikust mngu võitnud.. asi nii lihtne ka ei ole.. tegemist sisi närvivõrguga.. ehk ikka suudab analüüsida mis sa teed + arvutab tõenäosust ka veidi.. nt kui sa juba mingi 4x järjest 0 pannud.. siis ta ei püüa ära arvata millal sa 1 paned.. vaid toksib senini 0'i kuni esimene kord eksib.. siis adjustib ennast vastavalt eelnevale statistikale..

        Comment

        • K2snakas
          Pokkerihai
          • Feb 2009
          • 2388

          #2254
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          on jah suht haige:D
          ma enam ei viitsi:D
          üks mäng oli suht tasavägine muidu:P

          lõpu meetritel alles võitis:D

          Comment

          • mkva
            Pokkerihai
            • Nov 2009
            • 1972

            #2255
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            piitisn seda punast venda siis 3-4 sammuga

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #2256
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              võitsin esimesel korral ära sellise 10 pallise vahega:P

              Comment

              • rohelinekonn
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 3808

                #2257
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                sai peaaegu poole ringiga lutti suht ahv on see punane pall

                Comment

                • oitarvi
                  Vana Tegija
                  • Jan 2009
                  • 1231

                  #2258
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Soetasin värske pokkeriajakirja täna. Jee 50 eeku triosse saab ka kaasa. :D :D

                  Comment

                  • mkva
                    Pokkerihai
                    • Nov 2009
                    • 1972

                    #2259
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas oitarvi
                    Soetasin värske pokkeriajakirja täna. Jee 50 eeku triosse saab ka kaasa. :D :D
                    wat ?

                    Comment

                    • Oliverk
                      Moderaator
                      • Nov 2008
                      • 3016

                      #2260
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Algselt postitas mkva
                      wat ?
                      Uus cardplayer järelikult

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #2261
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Oli jah 50 vahel. Henriga artikkel oli nuts.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2262
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          http://forumserver.twoplustwo.com/54...e-shooter-865/

                          jhahahhahaha, kui hea mõte. Täitsa perses :) Janek174 oli ka ju see vend, kes chip-counte lauda ei pane :P

                          Comment

                          • masterpuppet
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2094

                            #2263
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Full tiltist tuli wire transferiga päevaga raha kontole. hommikul kandsin ja praegu vaatasin, et arvel. Imesid juhtub.

                            Comment

                            • kollane
                              Pokkerihai
                              • Nov 2008
                              • 2031

                              #2264
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              keegi euro laudades ka mänginud on starsis?
                              kaunis fishised tunduvad teen vb täna proovi

                              Comment

                              • ESTPatrick
                                Olümpsi Mägi Aivar
                                • Nov 2008
                                • 5572

                                #2265
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Algselt postitas vsiu100
                                YES.
                                seda tuleb seal palju.
                                ja sellised pärlid on kuldsed, nagu kloonike välja tõi siin miski aeg tagasi.
                                tekib vajadus kohe leveldada :D
                                a, wedoit tuleb ka, võtan talle pileti.
                                pidi hilinema miski 40min-1h, nagu ta lemmik mängija hellmutt.
                                oskab seda kloonikese asja keegi viidata?

                                Comment

                                Working...