***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #946
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    Algselt postitas Vapsik
    Kuidas see NVG asja puutub ???

    See post ju hoopis mingis teises teemas ja kui mingi starsi esindaja selle postitab, siis peaks ju täiesti usaldusväärne see olema ???

    http://forumserver.twoplustwo.com/sh...postcount=5493
    ta mõtles isildurit obv

    Comment

    • Koit
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 495

      #947
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      See Isilduri värk, mingi vend tegi NVG teema, et ta on Todd Brunson. Aga ei tasu seda eriti tõsiselt võtta.

      Comment

      • vapsik
        Klubi Liige
        • Apr 2009
        • 5462

        #948
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas andu_andu
        ta mõtles isildurit obv
        UPS :)

        Timpzi post oli just eelmine ning ennast huvitab ka see uuenduse teema ning automaatselt mõtlesin, et lenCi post oli selle starsi uuenduse kohta.

        Comment

        • QKulgur
          Õpihimuline Mängur
          • Dec 2008
          • 484

          #949
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          kuna wsop final table upitakse

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #950
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            9.20 jõudsin tööle, 11 oli töö tehtud ja tõmbasime jeed.. rongini oli 15 minni aega, vaja kiire pint teha. järgmist rongi nägime tagantpoolt, davai veel üks kiire pint. järgmine rong oli canceldatud, sellepeale vaja võtta ju..
            ja siis oli rongiaegadest suht pohhui ja siin ma nüüd olen.. hõkk..

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #951
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Irwwww. Siin miski 7 lehetätit komme tuli sellel ajal, kui magasin. Janar jõudis kahel FTOP'sil finaali ja ühe võitis ära w?

              Comment

              • mislinn
                Pokkerihai
                • Apr 2009
                • 1734

                #952
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Algselt postitas ranka
                Irwwww. Siin miski 7 lehetätit komme tuli sellel ajal, kui magasin. Janar jõudis kahel FTOP'sil finaali ja ühe võitis ära w?
                Ma sain aru, et 1/1.

                Comment

                • PokerDevil
                  Vana Tegija
                  • Oct 2008
                  • 1177

                  #953
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Mängisin "justforfunds"-iga HU sng'd, väike dialoog ja siis lõppu ütles:
                  justforfunds said, "tell toomas ilves i said hi"

                  Tore. :)

                  Comment

                  • andu_andu
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 4050

                    #954
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas PokerDevil
                    Mängisin "justforfunds"-iga HU sng'd, väike dialoog ja siis lõppu ütles:
                    justforfunds said, "tell toomas ilves i said hi"

                    Tore. :)
                    kes see on ? Vaatasin, et istus 110`te lobbys.

                    Comment

                    • PokerDevil
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1177

                      #955
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Algselt postitas andu_andu
                      kes see on ? Vaatasin, et istus 110`te lobbys.
                      DC coach ja cashi reg.. Mingi NL600-1k äkki?

                      Ning ta pidi auru välja laskma seal praegu. :)

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #956
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Algselt postitas andu_andu
                        kes see on ? Vaatasin, et istus 110`te lobbys.
                        Allmighty Nolan.

                        Comment

                        • andu_andu
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 4050

                          #957
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Mõtlesin, et on tuttav nimi, nagu oleks kuskilt kuulnud..

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #958
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Peter Eastgate on autist :)


                            vaadake kui palju emotsioone tal tekkis kui võitis WSOP ME: :D
                            (starts in 5.05)
                            [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=nemNRWJBFHk[/youtube]

                            Comment

                            • Oliverk
                              Moderaator
                              • Nov 2008
                              • 3016

                              #959
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              No ta on Põhjamaalane ikka. Külm ja rahulik. Ei hakka ona panema või jeesust tänama laua ääres nagu miski kuumavereline hispaanlane,prantslane. Ma arvan et mul poleks ka emotsiooni olndu ja lihtsalt oleks wtf,wtf seesmiselt öelnud :D

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #960
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Algselt postitas PokerDevil
                                DC coach ja cashi reg.. Mingi NL600-1k äkki?

                                Ning ta pidi auru välja laskma seal praegu. :)
                                Valetas. Mängib pidevalt HU SNG'sid ja kutil oli seal rõve downswing, tegelt ownib regulare räigelt. Cashi HU's tegi eelmine aasta reisidel olle $100k kuu. Mängib 600NL põhiliselt (nii 6max kui ka FR) ja PLO-d ka, vist PLO400 ning see aasta saab SNE-ks. Väga laia kaliibriga ja silmaringiga pokkerimängija, kes mängib absoluutselt kõike. Turniirides puuduvad suured tulemused, isegi oli youtubes WSOP ME kaadrites, kus sai AK vs AQ all-in'i minnes biidi, kui Q sadas floppi (või oli turni ei mäletagi).

                                Respekt sellise venna vastu.

                                Comment

                                Working...