***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • vonkartoffel
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1658

    #916
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    Ainult 15ga ei lepi ka veel keegi:D:D 30 tahaetakse ikka vähemalt ära võtta, kuidas muidu.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #917
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Algselt postitas vonkartoffel
      Ainult 15ga ei lepi ka veel keegi:D:D 30 tahaetakse ikka vähemalt ära võtta, kuidas muidu.
      suht raske oleks siis MTT beatida kui rake on mingi 10% + 30%

      Comment

      • Tarmonator
        Lingiparandaja
        • Oct 2008
        • 3274

        #918
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas Tarmonator
        ma võtaks ise vastu, mängin mõlemat ühe väljaga
        no miks keegi minuga vikingi ja bingo 10% vahetust ei taha teha?
        ma tunnen et tahab tulla ;D

        Comment

        • vsiu100
          Moderaator
          • Oct 2008
          • 4253

          #919
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          Algselt postitas Tarmonator
          no miks keegi minuga vikingi ja bingo 10% vahetust ei taha teha?
          ma tunnen et tahab tulla ;D
          sul on liiga väike sample.
          võta mingi 10 vikingut, siis lähen poest läbi ja ostan ka ja teeme diili.
          kas viikingus saab ise nr-d valida või masin valib?

          Comment

          • Kris
            Grinder
            • Mar 2009
            • 860

            #920
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            mingi onu b2nnis mind ära :(

            Comment

            • PokerDevil
              Vana Tegija
              • Oct 2008
              • 1177

              #921
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Tra see Isildur1 on räige vend. Mängivad kahel laual ja juhtusin vaatama, kuidas ta Durrrri riveri all inni ära callis 54'ga ja neljanda paariga ning shippis 280k'se poti. :)

              Comment

              • vonkartoffel
                Pokkerihai
                • May 2009
                • 1658

                #922
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Algselt postitas Kris
                mingi onu b2nnis mind ära :(
                Mis onule tegid?

                Comment

                • vonkartoffel
                  Pokkerihai
                  • May 2009
                  • 1658

                  #923
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  durrrr on busted again
                  edit: nii kui jõudsin posti teha pani zigi durrrile 500ehk 500 000 teele

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #924
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas vonkartoffel
                    durrrr on busted again
                    edit: nii kui jõudsin posti teha pani zigi durrrile 500ehk 500 000 teele
                    haige..

                    hoidke ikka foorumit uudistega kursis :)

                    Comment

                    • vonkartoffel
                      Pokkerihai
                      • May 2009
                      • 1658

                      #925
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      keegi jälgib kõiki laudu? ma ühte vahel silman ja vaatasin et toimund midagi ja siis lobbyst avastan et kõigis laudades järsku 100k vs 200k

                      Comment

                      • Potsataja
                        õilishing
                        • Oct 2008
                        • 5270

                        #926
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Algselt postitas vonkartoffel
                        durrrr on busted again
                        edit: nii kui jõudsin posti teha pani zigi durrrile 500ehk 500 000 teele
                        Lol, ma just alles vaatasin ja siis oli silduri miinus täna -700k+, nüüd ei ole sellest juttugi ja kõige viletsam päev on okt23 -400K-ga

                        Comment

                        • jrgn hell
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 3328

                          #927
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Algselt postitas vsiu100
                          sul on liiga väike sample.
                          võta mingi 10 vikingut, siis lähen poest läbi ja ostan ka ja teeme diili.
                          kas viikingus saab ise nr-d valida või masin valib?
                          mõlemat, aga ise valida on obv +ev-m

                          Tõmbasin vanapeeru ftp mütsiga lipu ka mastist maha. Tuult oli korraks ainult siis kui jõukasse läksin. Kui tagasi jõudsin, rippus lipp nagu kulturist lõuatõmbekangil ja oli niisama märjaks saanud vihmast.

                          Lol, ja peale jõukat langesin reklaami ohvriks ja ostsin mingi 40g-sse proteiinibari maasikamaitsega ja seda oli imo raskem süüa, kui trenn ise oli. Jube suur ja vintske. Maitses ainult õnneks nagu niiske t*ss.

                          Comment

                          • Rigged
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2535

                            #928
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas jrgn hell
                            mõlemat, aga ise valida on obv +ev-m

                            Tõmbasin vanapeeru ftp mütsiga lipu ka mastist maha. Tuult oli korraks ainult siis kui jõukasse läksin. Kui tagasi jõudsin, rippus lipp nagu kulturist lõuatõmbekangil ja oli niisama märjaks saanud vihmast.

                            Lol, ja peale jõukat langesin reklaami ohvriks ja ostsin mingi 40g-sse proteiinibari maasikamaitsega ja seda oli imo raskem süüa, kui trenn ise oli. Jube suur ja vintske. Maitses ainult õnneks nagu niiske t*ss.

                            Et siis soolane? :C

                            Comment

                            • variatsioon
                              Pokkeritark
                              • Nov 2008
                              • 5849

                              #929
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              kas enam ei saagi full tildis dateminida?

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #930
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                pigem kergelt magus :)

                                Comment

                                Working...