***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • alaska
    forever
    • Oct 2008
    • 6599

    #46
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    ok, eilsest on kuus tundi kadunud mäluauku, riided on kadunud, millise klubi garderoobi number on ümmargune nagu väike auguga cd plaat ja bacardi kirjad on peal palun öelge et see ei ole angel....

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #47
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Algselt postitas alaska
      ok, eilsest on kuus tundi kadunud mäluauku, riided on kadunud, millise klubi garderoobi number on ümmargune nagu väike auguga cd plaat ja bacardi kirjad on peal palun öelge et see ei ole angel....
      Minu olen saanud angelis riiete vastu paberis tsheki, kus on number peal. Aga üldiselt eile oli seal väga kõva pidu, sisse ma ei jõudnud, sest väljas oli jubedalt rahvast keda lasti järjekorras sisse ning ma ainult T-särgi väel olin, ei jõudnud oodata. Väljas juba 4 totsi olid, kellel ühel oli juubel ja hakkasid meilt sampust välja pommima :) Sõber läks õnge aga ma lasin nahhui.

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #48
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        aga mis klubi number see on, äkki hollywood? selle lähedusest ma ärkasin...

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #49
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          tra ma ei ähe enma kunagi classicusse


          niikaua mäletan, et booyakaga istusin ühe slauas ja lasin järjest topeltviina õunamhalaga, cashis keegi andis snussi, või mkis junn see põske käib. Ja neid siis toppisin hoolega. Jõin topeltviina ka veel edasi ja sealt maalt kõik kadunud. Niipalju korra lõi ette, et ootasin narva maantel bussikas taksot ja siis hommikul oli marienthali keskuse juures igatahes. Ranka kuulis kelleltki, et olin pedlikusse igatahes ropsinud.
          hommikul oli jälle hea olla ja ise ei tea midagi. Ju ei mahtunud siis rohkem sisse. Ja cashi ka ei mäleta. Mingi duubel vist korra oli, aga seda raha ei olnud ksukil. Ju kao0tasin või jätsin lauale.

          Andke andkes ja sinna ma rohkem tükk aega ei tule

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #50
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            Algselt postitas alaska
            aga mis klubi number see on, äkki hollywood? selle lähedusest ma ärkasin...
            Sain infi, et need ümmargused peaksid olema terrariumis või parlamendis. Urka klubides ühesõnaga. Sõber rääkis, et mõned aastad tagasi käis, siis oli räigelt totside vaagnates suranud ja hommikul käed olnud mustemad, kui põllumehel.

            Comment

            • rohelinekonn
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 3808

              #51
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              loen teie juttu ja mõtlen et peab ikka tln üks ndv jooma peale tulema

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #52
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                POISID, TEHKE TRENNI!

                [youtube]http://www.youtube.com/watch?v=O7xrr8XQ_-Y&feature=player_embedded[/youtube]

                Comment

                • Dogers
                  Pokkerihai
                  • Dec 2008
                  • 2500

                  #53
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Algselt postitas Potik
                  Tildis on täna FTOPS XIV Warm Up turkament. Praeguseks 31k+ regajat juba. Kaua sellised suuremad möllamised kesta võiks?
                  Et jõuda mingi ime läbi essa 100 sisse, siis ajakulu oleks ..?..

                  Mõtlen, kas tasub regada, kuna ei tahaks et juhtub selline nuss, et pean poole turna pealt kooli minema/või minemata jätma.
                  Nahhui, niisama spekuleerin tegelt. Nkn nii deeprunni vaevalt õnnestub teha. ;D

                  A, et see algab kell 22.05.
                  mm, FT on kuskil 12h pärast üldiselt, nii et kool tuleb ennem peale :D
                  Aga kui sellisel turkal FT-s olla siis laseks kooli pohuilt üle :D

                  Comment

                  • Koit
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2009
                    • 495

                    #54
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Nojah, kooli peaksid ka siis üle laskma kui saad top 50 jms, oleneb loomulikult kui kaua aega jutti suudad üleval olla ka.

                    Comment

                    • Johnny Jazz
                      Õpihimuline Mängur
                      • May 2009
                      • 336

                      #55
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Algselt postitas Potik
                      Tildis on täna FTOPS XIV Warm Up turkament. Praeguseks 31k+ regajat juba. Kaua sellised suuremad möllamised kesta võiks?
                      Et jõuda mingi ime läbi essa 100 sisse, siis ajakulu oleks ..?..

                      Mõtlen, kas tasub regada, kuna ei tahaks et juhtub selline nuss, et pean poole turna pealt kooli minema/või minemata jätma.
                      Nahhui, niisama spekuleerin tegelt. Nkn nii deeprunni vaevalt õnnestub teha. ;D

                      A, et see algab kell 22.05.
                      Palun kirjutage keegi mulle selle turniiri blindide ning prize pooli struktuur. Ma ei viitsi VPN-i ilmaasjata seadistama hakata, FTP on ISP (või noh, valitsuse) poolt blokeeritud jälle ffs.

                      Comment

                      • altzie
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 169

                        #56
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Algselt postitas Johnny Jazz
                        Palun kirjutage keegi mulle selle turniiri blindide ning prize pooli struktuur. Ma ei viitsi VPN-i ilmaasjata seadistama hakata, FTP on ISP (või noh, valitsuse) poolt blokeeritud jälle ffs.
                        blindid

                        10/20
                        15/30
                        20/40
                        25/50
                        30/60
                        40/80
                        50/100

                        blind level 10 min

                        hetkel 32k registreerijat

                        1. 22,5k
                        2. 15,725k
                        3. 11,5k
                        4. 9k
                        5. 7,25k
                        6. 5,75k
                        7. 4,5k
                        8. 3,25k
                        9. 2k

                        5400-7500 kohad saavad $7,50!

                        Comment

                        • rohelinekonn
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 3808

                          #57
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          donkan kah seal täna aga see rohkem selline nalja koht ole

                          Comment

                          • Johnny Jazz
                            Õpihimuline Mängur
                            • May 2009
                            • 336

                            #58
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas altzie
                            ...
                            Tyvm, altzie. Mis algstack on?

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #59
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              Algselt postitas Johnny Jazz
                              Tyvm, altzie. Mis algstack on?
                              2k

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #60
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Õhtulehe pokkerirubriigi peauudise pilt:

                                Comment

                                Working...