***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #31
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    mis kirjutasid talle?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Algselt postitas variatsioon
      täitsa ******.. ma mängisin end bustosse...
      esimest korda elus.



      wtf? mis ma nüüd teen???
      Mängisid 100BI maha w? Ütleme nii, et kui keegi peaks mu accounti ära häkkima siis isegi häkkeril võtaks tunde, et mu konto bustosse mängida, rääkimata vendadest kellel on väikenegi skill dongi üle.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #33
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas pikk28
        mis kirjutasid talle?
        Kes mina w? Ütlesin ju, mis kirjutasin. Tra küll nahhui.

        Comment

        • Kris
          Grinder
          • Mar 2009
          • 860

          #34
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          irw, täispeaga kirjutatakse tõde, nii et võta toru julgelt vastu ja kohtu oma eluarmastusega

          Comment

          • pikk28
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 6695

            #35
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            lugesin valesti tra

            Comment

            • daljoh
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1032

              #36
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Algselt postitas ranka
              Rikkusin vist oma elu ära. Saatsin koomas peaga sõnumi ühele lohakale chickile, kust suht alati saab: "ma armastan sind". LOL, arvake kas telefon on punane? :D
              Alko paneb imeasju tegema :D

              Comment

              • antnx
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3102

                #37
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Mehed kas see on novembri offtopic või bad beat nurgake?

                Comment

                • ok2aa
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 1903

                  #38
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Algselt postitas variatsioon

                  aga hui viitsin kuskile NL25 ronida :D
                  sellepärast sa oledki ju busto...

                  mida sa enne mängisid? kas sul tõesti pole üldse säästusid vms? unreal.

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #39
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    üle rolli mängimine - biggest mistake ever imo ...

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #40
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Algselt postitas ok2aa
                      sellepärast sa oledki ju busto...

                      mida sa enne mängisid? kas sul tõesti pole üldse säästusid vms? unreal.
                      ma arvan et ta leveldab

                      Comment

                      • Lutzky
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 1829

                        #41
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Algselt postitas Codecci
                        november algas hästi, esimest korda arreteeriti elus, kumminuiaga sain matsu ilma asjata pmst, auto mentide käes... elu on lill
                        word

                        Comment

                        • Staier
                          Jube Noob
                          • Dec 2008
                          • 166

                          #42
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Algselt postitas daljoh
                          Alko paneb imeasju tegema :D
                          oojaaaa ;D

                          Comment

                          • Timpz
                            Pokkerihai
                            • Oct 2008
                            • 2029

                            #43
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas ranka
                            Rikkusin vist oma elu ära. Saatsin koomas peaga sõnumi ühele lohakale chickile, kust suht alati saab: "ma armastan sind". LOL, arvake kas telefon on punane? :D
                            wp :D nii peabki

                            Comment

                            • rohelinekonn
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 3808

                              #44
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              Algselt postitas ranka
                              Rikkusin vist oma elu ära. Saatsin koomas peaga sõnumi ühele lohakale chickile, kust suht alati saab: "ma armastan sind". LOL, arvake kas telefon on punane? :D
                              käi kanni ranka eri huumori mees aga eks me kõik ole sarnaseid sms saatnud tüdrukutele kellele tegelt ei taha saata ja hommikul siis peast kinni hoidnud. Mina sel põhjusel kustutasin msnist mõned tüdrukud ära et öösel mudas peaga kojutulles ei läheks rääkima :D

                              Comment

                              • Potik
                                FPP Pro
                                • Jul 2009
                                • 245

                                #45
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Tildis on täna FTOPS XIV Warm Up turkament. Praeguseks 31k+ regajat juba. Kaua sellised suuremad möllamised kesta võiks?
                                Et jõuda mingi ime läbi essa 100 sisse, siis ajakulu oleks ..?..

                                Mõtlen, kas tasub regada, kuna ei tahaks et juhtub selline nuss, et pean poole turna pealt kooli minema/või minemata jätma.
                                Nahhui, niisama spekuleerin tegelt. Nkn nii deeprunni vaevalt õnnestub teha. ;D

                                A, et see algab kell 22.05.

                                Comment

                                Working...