***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • variatsioon
    Pokkeritark
    • Nov 2008
    • 5849

    #16
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    täitsa putsis.. ma mängisin end bustosse...
    esimest korda elus.



    wtf? mis ma nüüd teen???

    Comment

    • Codecci
      Luuramas Naisteturniire
      • Nov 2008
      • 7574

      #17
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      november algas hästi, esimest korda arreteeriti elus, kumminuiaga sain matsu ilma asjata pmst, auto mentide käes... elu on lill

      Comment

      • variatsioon
        Pokkeritark
        • Nov 2008
        • 5849

        #18
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Algselt postitas variatsioon
        täitsa ******.. ma mängisin end bustosse...
        esimest korda elus.



        wtf? mis ma nüüd teen???
        k... vajaks veit kogenumate abi.

        mida vittu siis tehakse kui bustoks minnakse???

        viimati olin busto ca 3a tagasi ja mängisin 1$ SNGi. siis ole pohhui depoda/freerolle mängida...

        Comment

        • lenC
          Administraator
          • Oct 2008
          • 6440

          #19
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          Kiireim variant roll uuesti üles saada on stake võtta.

          Comment

          • Johnny Jazz
            Õpihimuline Mängur
            • May 2009
            • 336

            #20
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            Algselt postitas variatsioon
            täitsa ******.. ma mängisin end bustosse...
            esimest korda elus.



            wtf? mis ma nüüd teen???
            Esimest korda??? Unreal!

            Algselt postitas Codecci
            november algas hästi, esimest korda arreteeriti elus, kumminuiaga sain matsu ilma asjata pmst, auto mentide käes... elu on lill
            Well played :)

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #21
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              elu ongi lill ja seiklus

              Comment

              • TaaviK
                FPP Pro
                • Nov 2008
                • 248

                #22
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Tegin naljapärast veidi nl100 HU. Solid TAGi mängida oli kole tüütu ja lasin veidi teist stiili. Pmst igat kätt mängisin ja kui ta ise raise'is siis min3bettisin any2'ga. Adjustida vastane OBV ei osanud. Tegin veidi image'it endale vahepeal:

                No-Limit Hold'em, $1.00 BB (2 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                BB ($81.35)
                Hero (SB) ($210.50)

                Preflop: Hero is SB with 4, 5
                Hero bets $3, BB calls $2

                Flop: ($6) J, Q, Q (2 players)
                BB checks, Hero checks

                Turn: ($6) 2 (2 players)
                BB checks, Hero checks

                River: ($6) 7 (2 players)
                BB bets $5.70, Hero calls $5.70

                Total pot: $17.40

                Results:
                Hero had 4, 5 (one pair, Queens).
                BB had 6, 3 (one pair, Queens).
                Outcome: BB won $16.90

                Pärast tõmbasin talt ~$170 välja :P. Kutsusin teda mitu korda Nl400 HU mängima, aga ta ei võtnud vedu :(

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #23
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Algselt postitas variatsioon
                  k... vajaks veit kogenumate abi.

                  mida ***** siis tehakse kui bustoks minnakse???

                  viimati olin busto ca 3a tagasi ja mängisin 1$ SNGi. siis ole pohhui depoda/freerolle mängida...
                  sick on veel see et krdima alko ei müüda hetkel

                  Comment

                  • variatsioon
                    Pokkeritark
                    • Nov 2008
                    • 5849

                    #24
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas Johnny Jazz
                    Esimest korda??? Unreal!
                    no eks alguses siis kui alustasin olin tihti busto aga .... viimase paari aasta jooksul kui olen NL25+ grindinud ei ole küll bustosse tõmmanud :/

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #25
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      no kui väga häda käes siis stakejaid alati leidub, kui suudad vähegi eelnevaid tulemusi ette näidata ja hea põhjendus miks bustoks läksid ning mida selle kordamise vältimiseks ette kavatsed võtta

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #26
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        võin kasvõi ise stakeda normal põhjenduste korral

                        Comment

                        • variatsioon
                          Pokkeritark
                          • Nov 2008
                          • 5849

                          #27
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          ok.. ty.. eks ma rahunen maha/joon veits ja siis re-evulaten..
                          ja peaks vanad võlad ka tagasi küsima :(

                          aga hui viitsin kuskile NL25 ronida :D

                          Comment

                          • variatsioon
                            Pokkeritark
                            • Nov 2008
                            • 5849

                            #28
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas ESTPatrick
                            võin kasvõi ise stakeda normal põhjenduste korral
                            krdima tegin viimase sessi enne cash outimist unibetis ja obv mängisin üle bankrolli HUis..
                            aga vastane oli ikka massive donk.. nagu ta oli ikka räige donk..
                            kokku mängis 523 kätt ja 3betis HU OOP 38%..

                            obv ma beatisin räigelt teda.. alguses ta annetas mingi 3bi mulle ja 5bi mingile suvalisele regularile ja siis me saime NL200 kokku..

                            jh muidugi siis hakkasin sitasti jooksma.. aga jhm... viimased 2bi tiltasin maha.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #29
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              normal

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                Rikkusin vist oma elu ära. Saatsin koomas peaga sõnumi ühele lohakale chickile, kust suht alati saab: "ma armastan sind". LOL, arvake kas telefon on punane? :D

                                Comment

                                Working...