***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #151
    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

    Davai teeme miski organiseeritud rünnaku kontole "putukas" vahemikus kell 22:00-08:00. Relvastuseks on $0.02 senti ja iga mees annab ainult ühe tulelöögi ning siis eemaldub.

    Ok?

    EDIT: see tõmbamb meil luckboxid käima. Tänu myyrile sain $10k kuu. $0.02 : $10,00 <-- suht head pot oddsid.

    Comment

    • erplander
      ekrelander
      • Oct 2008
      • 1029

      #152
      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

      Mis etümoloogiat siin enam vaja: Mart "Mardikas" Mardisalu -> Mart "Putukas" Mardisalu

      Comment

      • pastilaa
        kuum poiss
        • Apr 2009
        • 7518

        #153
        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

        Myyri13 annetus mulle õnne pole toonud. Võibolla sellepärast, et olen elu aeg kossu vihanud ja jalgpalli fännanud. Loogiline oleks, et muhedale endisele CL kommentaatorile panustades tuleb ka õnn õuele. Olen käsi!

        Comment

        • FreakyJason
          Klubi Liige
          • Jan 2009
          • 1381

          #154
          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

          Ka nõus. Ehk muutub midagi. :)

          Comment

          • vapsik
            Klubi Liige
            • Apr 2009
            • 5462

            #155
            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

            Muidugi saadab.

            Aga mis värk on nende blogidega? Vanasti pealehel alati ilusti näitas millal keegi viimase posti oli teinud, aga nüüd on asi ainult tähestiku järjekorras.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #156
              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

              Algselt postitas Vapsik
              Muidugi saadab.

              Aga mis värk on nende blogidega? Vanasti pealehel alati ilusti näitas millal keegi viimase posti oli teinud, aga nüüd on asi ainult tähestiku järjekorras.
              Panin selle eile kinni, kuna mingil põhjusel ei uuendanud java skripti ja üleüldse muutis lehe aeglaseks. Aga kuna sa oled juba teine vend, kes seda küsib, siis panen tolle tagasi alles peale saladusi.

              Comment

              • Lutzky
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 1829

                #157
                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                Algselt postitas Vapsik
                Muidugi saadab.

                Aga mis värk on nende blogidega? Vanasti pealehel alati ilusti näitas millal keegi viimase posti oli teinud, aga nüüd on asi ainult tähestiku järjekorras.
                vaatasin ka just. teine asi on see, et miks peepzid blogisid ei uuenda eriti. saan aru, et enda asi, aga kuu+ uuendamata on mõistmatu.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #158
                  Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                  Algselt postitas Lutzky
                  vaatasin ka just. teine asi on see, et miks peepzid blogisid ei uuenda eriti. saan aru, et enda asi, aga kuu+ uuendamata on mõistmatu.
                  Mis asjad on peepzid?

                  Comment

                  • Lutzky
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1829

                    #159
                    Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                    Algselt postitas ranka
                    Mis asjad on peepzid?
                    inimesed. metalevel. släng.

                    Comment

                    • hoss23
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 2551

                      #160
                      Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                      Algselt postitas FreakyJason
                      Ka nõus. Ehk muutub midagi. :)
                      Hui sul miskit muutub, kui siis aint sitema poole ;D

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #161
                        Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                        Algselt postitas Lutzky
                        inimesed. metalevel. släng.
                        Ma ütlen ausalt, et ma ei ole viitsinud ning üleüldse kirjamoti suunanud siia ja sinna. Peale selle kirjutavad juba teisedki minust (ala privador ja tänane seik) ning milleks siis duubel poste teha. Millis näete ju nii või naa kasuemid :=)

                        Comment

                        • Johnny Jazz
                          Õpihimuline Mängur
                          • May 2009
                          • 336

                          #162
                          Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                          Algselt postitas ranka
                          Davai teeme miski organiseeritud rünnaku kontole "putukas" vahemikus kell 22:00-08:00. Relvastuseks on $0.02 senti ja iga mees annab ainult ühe tulelöögi ning siis eemaldub.

                          Ok?

                          EDIT: see tõmbamb meil luckboxid käima. Tänu myyrile sain $10k kuu. $0.02 : $10,00 <-- suht head pot oddsid.
                          Lähen magama, et ärgates kohe lahingusse asuda.


                          Algselt postitas Vapsik
                          Aga mis värk on nende blogidega? Vanasti pealehel alati ilusti näitas millal keegi viimase posti oli teinud, aga nüüd on asi ainult tähestiku järjekorras.
                          Selle funkstiooni võiks küll tagasi panna, kui vähegi võimalik :(

                          Comment

                          • Pahvak
                            Pastilaa?? Ei!
                            • Dec 2008
                            • 4431

                            #163
                            Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                            Algselt postitas Johnny Jazz
                            Selle funkstiooni võiks küll tagasi panna, kui vähegi võimalik :(
                            Toetan.
                            Fullstacks have more fun.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #164
                              Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                              Tegelen sellega hetkel. Miski kala on sees, proovin korda saada.

                              Comment

                              • pikk28
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 6695

                                #165
                                Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA

                                kummas loos andres sa figureerid?

                                Comment

                                Working...