Re: ***NOVEMBRI OFFT0P1K** - SEL KUUL SÖÖME MULDA JA MATAME KARDA
kellele meeldivad rpg mängud, siis on kohe kohe välja tulemas üks tõeline maiuspala Dragon Age. Ise hakkan tõenäoliselt mängima seda xbox360 peal, sest mu juust arvuti ei vea välja seda normaalselt. kas xbox360-le saab hiire ka kuidagi külge pookida?
kellele meeldis kunagi Baldurs Gate seeria, siis see mäng on must. ise pole juba mänge tõsiselt mänginud paar aastat, kuid nyyd näpud kohe sügelevad selle järele.
ametlik kodukas : http://dragonage.bioware.com/
kellele meeldivad rpg mängud, siis on kohe kohe välja tulemas üks tõeline maiuspala Dragon Age. Ise hakkan tõenäoliselt mängima seda xbox360 peal, sest mu juust arvuti ei vea välja seda normaalselt. kas xbox360-le saab hiire ka kuidagi külge pookida?
kellele meeldis kunagi Baldurs Gate seeria, siis see mäng on must. ise pole juba mänge tõsiselt mänginud paar aastat, kuid nyyd näpud kohe sügelevad selle järele.
ametlik kodukas : http://dragonage.bioware.com/

Comment