*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #751
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Kui TB nii laseb, siis nende firmas on midagi mäda Smiley Aga nagu ma enne mainisin - selline "ärakasutamine" viib selleni, et uusi boonuseid enam ei tule või uute boonuste reeglid on veel karmimad!
    Mis seal imelikku siis on .Sissemnakse on sissemakse olenemata sellest,kas sa oeld varem cashoutinud või mitte.Seepärast ma olengi mõelnud,et kas äkki oleks mõtekam kohe reload jooksma panna,et seda välja sisse tsirkust vältida

    Comment

    • kivisaba
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 2514

      #752
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      tra insta TILT rsk Sunday millioni satikas 4 saavad pileti 5. 35$
      ja takoine porno

      PokerStars No-Limit Hold'em, $10.70+$1.00 Tournament, 200/400 Blinds 25 Ante (5 handed) - Poker-Stars Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      UTG (t940)
      MP (t5485)
      Button (t2465)
      Hero (SB) (t1080)
      BB (t5030)

      Hero's M: 1.49

      Preflop: Hero is SB with A[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/club.gif[/img], 8[img width=15 height=14]http://www.flopturnriver.com/phpBB2/images/smiles/spade.gif[/img]
      UTG raises to t915 (All-In), 4 folds

      Total pot: t1125


      päris ma ei sõimanudki läbi

      Comment

      • Kaitz20
        FPP Pro
        • Oct 2008
        • 289

        #753
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        bb fold on küll hindamatu :)
        Saada kiri kokkumängu kohta :D

        Comment

        • kivisaba
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2514

          #754
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          kas keegi arvab äkki et peaks callima

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #755
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Mina foldiksin, järsku tal monster või suckib lihtsalt oma pasaga ära. lihtsam oodata veidi

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #756
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Ma foldiks, BB peab selle callima.

              Comment

              • RudiTurbo
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 4167

                #757
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                150k grt'l siis crackiti juba suht vara AA ja kadusin.

                Kuid 50k triple shootout siis, lauas oli ainult 7 mängijat. Sain varakult liidriks, siis tuli teise tüübiga, keda ma ilgelt kartsin(kuna üx nädal pani tüüp mõlemad Marsi rankingud kinni), AA vs KK ja olin 5.5k vs 3x 2k stackid.
                Heads up tuli kuskil 60:40 minu kasuks, suht ruttu agressoris tüüp mind 35:65 seisu, pärast pausi mõlgutasin natuke mõtteid ning võtsin julgust kokku, sain natuke lähemale ning siis tuli AA , vend floppis broadway, mul set ja turnis oli mul full house õnneks ja sain 80:20 seisu ning siis pressisin ning viimane käsi 22 vs 6J, flopist set ja esimesest sain läbi, seega 195$ on nüüd kindel ;D

                Aga nüüd tuleb siis ulme SNG, järgmise võitja saab siis final tabelisse, kus 775$ saab viimane koht ning esimene 12500$, läheb põnevaks ;D

                Aga selle 195$'ise võiduga suurenes mu SNG'de ja Battle of the planetsi promotioni kasum veelgi!

                Wish me luck!

                EDIT: 2nd round = FAIL :( No oli suht kesmine seis, üx suur stack, olin ühel hetkel isegi 1.9k'ga teisel kohal, aga järsku hakkasid kõik 75/150 blindidega ilgelt blinde kaitsma, minnes iga kord all ini BBlt kui keegi raises. Ning minu stack aina kahanes, kuid siiski välja lendasin oma vea tõttu, liiga varase raise puhul lükkasin oma stacki sisse ja olin veic tagapool kui coinflip ning flop olin kohe peaaegu drawing dead. Seega teisest roundist kuues. Kahju, et ise vea tegin, olexin olnud rahul rohkem, kui olex mingi standard coinflipi kaotanud vms, nüüd jäi tulemus ikkagi minu enda otsuse taha. Ning arvestades seda kui varakult hakkasid kõik oma chipse keskele lükkama, olexin mõne veic parema olukorraga kergesti double.
                Aga detsembris mängin SNG'si veelgi rohkem ning loodan, et saab uue pileti ja loodetavasti on Battle of the planets ka järgmisel aastal.

                Comment

                • peokuningas
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 444

                  #758
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Ajee, minu novembri päästis tänane NL200 pot, kus sain KK vs QQ vs Q8s vs AKs preflop all-in. QQ ja Q8s vennad olid kahjuks shortied.
                  0.60 returned to DADuhWEEwah from pot 4
                  peokunn Won 354.93 from pot 3 with Pair of Kings
                  peokunn Won 49.67 from pot 2 with Pair of Kings
                  peokunn Won 177.95 from pot 1 with Pair of Kings

                  Comment

                  • ESTPatrick
                    Olümpsi Mägi Aivar
                    • Nov 2008
                    • 5572

                    #759
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    äge

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #760
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***


                      http://www.youtube.com/v/dklp_MlRq7w&hl=en&fs=1

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #761
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Miks keegi uut Offtopicu nurka pole teinud??

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #762
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Tegin ära.

                          Jätkame siin: http://arion.pri.ee/foorum/index.php/topic,420.0.html

                          JA see lukku.

                          Comment

                          Working...