Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***
Mis seal imelikku siis on .Sissemnakse on sissemakse olenemata sellest,kas sa oeld varem cashoutinud või mitte.Seepärast ma olengi mõelnud,et kas äkki oleks mõtekam kohe reload jooksma panna,et seda välja sisse tsirkust vältida
Kui TB nii laseb, siis nende firmas on midagi mäda Smiley Aga nagu ma enne mainisin - selline "ärakasutamine" viib selleni, et uusi boonuseid enam ei tule või uute boonuste reeglid on veel karmimad!
Comment