Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***
Keiss kui sa reg.boonus pole saanud võta klienditoega ühendust. Endal oli sama jama kunagi ja sain asjad korda.
Keiss kui sa reg.boonus pole saanud võta klienditoega ühendust. Endal oli sama jama kunagi ja sain asjad korda.
TC
Comment