*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Karupee
    Julm Donk
    • Oct 2008
    • 54

    #736
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Keiss kui sa reg.boonus pole saanud võta klienditoega ühendust. Endal oli sama jama kunagi ja sain asjad korda.

    Comment

    • Keiss
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 1592

      #737
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Ma ei ole depot teinud, selles probleem pigem?!

      Comment

      • hotcocacola
        HTCCACLA
        • Oct 2008
        • 14473

        #738
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        minu plaan on kerge :D, kui saan rakebacki, kannan sealt 100€ välja, tõmban uuesti sisse ning vabastan tasapisi reloadi.

        meheaatomile: kuradi hea oli su teksti lugeda :D, parmuviin ja parmutobi :D:D:D

        Comment

        • Karupee
          Julm Donk
          • Oct 2008
          • 54

          #739
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Kui sa deposiiti pole Triosse teinud, siis küll. Aga võid teha mingi deposiidi ja siis kirjutad klienditoele. Mängid ju nagunii Trios, seega hea võimalus lisaraha saada.

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #740
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            selle boonusega on nii, et hiljemalt 11.dets. tuleb saata mail oma raked handide kohta ja siis vabastatakse boonus(vastavalt siis mis oli sinu sissemaks ja palju raked hande tegid). niiet nende handide tegemiseks on ka aega 10 päeva.
            vaatasin järgi, et olin ise mänginud nov viimase 10 päevaga 3051 raked handi, mis on tegelt palju rohkem sellest, mis tavaliselt mängin. niiet 2000 handi jaoks pean ikka iga päev(10 päeva) ca 2-3h nl50 4 lauas laskma.

            Comment

            • doublemint65
              Grinder
              • Oct 2008
              • 695

              #741
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Ajuvaba sait oma ajuvabade kampaaniareeglitega.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #742
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Algselt postitas privador
                Aga huvitav kas triobeti reload boonusega nii ei saa teha,et ytlen lihtsalt et and boonuse aktiveeriks,sest naljakas on ju teha mingi 100$ sissemakse,kui sul on kontol tunduvalt suurem summa
                Boonuse mõte ju ikka selles,et meelitada nn passiivseid mängijaid deposiiti tegema
                Re-Load boonuste mõte ongi, et suurendada pokkeritoa "rahapagasit" (raha sissevool) ning elavada mängudes tegevust. Teadagi, enamus mängijaid läheb bustoks või kannab peale boonuste vabastamist raha välja aga mingi osa jätab kindlasti raha sisse ja seega on TB-s rohkem potensiaalseid mängijaid. Seega TB-l ei ole kohe kindlasti mitte mingit huvi anda sulle niisama raha -- sa pead ise ka riskima ning raha sisse tooma ja selle eest nad annavad sulle boonuse.

                Algselt postitas doublemint65
                Ajuvaba sait oma ajuvabade kampaaniareeglitega.
                Reload boonuseks kvalifitseerumisaeg ning sellega kaasnevad reeglid on vägagi head IMO. Aga vabastamiseks mõeldud aeg on ikka naljakas. Nad võiks teha nii, et kui teed deposiidi vahemikus 1-12. detsember siis saad reload boonuse, mille vabstamiseks oleks aega näiteks 30 päeva pärast deposiidi tegemist. See 10 päeva on debiilne ning märk sellest, et TB tõesti vihkab mikrolimiidi mängijaid aga mikrolimiidi mängijad on pokkeritubadele kõige kasulikumad!

                Algselt postitas hotcocacola
                minu plaan on kerge :D, kui saan rakebacki, kannan sealt 100€ välja, tõmban uuesti sisse ning vabastan tasapisi reloadi.
                Kui TB nii laseb, siis nende firmas on midagi mäda :) Aga nagu ma enne mainisin - selline "ärakasutamine" viib selleni, et uusi boonuseid enam ei tule või uute boonuste reeglid on veel karmimad!

                Comment

                • lebovend
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2420

                  #743
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Viimane boonus tegime cocaga samamoodi, vajalik summa v2lja ja siis uuesti sisse ja loogiline, et t88tab. Ning imho pole see 2rakasutamine, imho on see lihtsalt triobeti lollus. V6iks lubada boonusejahtimist ilma sellise n6meda liigutuseta, et kui sul on 100 euri olemas kontol, saad kohe boonust jahtima asuda.

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #744
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    GIGA EXTREME TURBO
                    3€+0,30€ sisseost
                    algstack 200 chippi, blindid 2min, alg blind on 10/20
                    rebuy on esimese 10 tunni jooksul :D


                    miks ei võiks sellist turnat olla :D:DDDD:D:D

                    Comment

                    • lebovend
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2420

                      #745
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      hmm, oot, las ma m6tlen...
                      oot oot....


                      kle raix, joo v2hem:S

                      Comment

                      • doublemint65
                        Grinder
                        • Oct 2008
                        • 695

                        #746
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Kõigepealt mingi lollakas ajalimiit ja teiseks peab olema saadud registreerumisboonus? wtf? milleks?
                        Ime veel, rh JA pp koos ei nõutud ja muidugi mingi limiidinõue ka veel, näiteks alates 0.10/0.20 EURO nagu neil kombeks ;D

                        Comment

                        • hotcocacola
                          HTCCACLA
                          • Oct 2008
                          • 14473

                          #747
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          [img width=75 height=165]http://img510.imageshack.us/img510/4149/worldtradecentersv8.th.gif[/img]

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #748
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Eelviimase kommentaari kustutasin kuna, sisaldas väga pornograafilisi "teoseid". Saan aru, et tegu oli "peenema huumoriga" aga läks nats üle võlli. Hoiatust ega midagi ei saa, kuna avastasin, et reeglitest puudus selline punkt, mis keelaks toda teha.

                            Comment

                            • hotcocacola
                              HTCCACLA
                              • Oct 2008
                              • 14473

                              #749
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              krt:D, sorts :)

                              Comment

                              • RudiTurbo
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 4167

                                #750
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Täiesti haige bubble oli praegu 150k satikal. 17's sai 58$, 16 pileti. Alates natuke enne kahte tundi oli juba 19 inimest alles ja bubble burstis alles kuskil 2h.42min.
                                Üx tüüp vahepeal tuli 3-4 korda surnust tagasi kui 3-4 inimest callisid ja tüüp võitis.
                                Olin enamuse ajast stacki liidrite hulgas ja lõpus olin monster stack ja sain iga käsi all ini minna ;D
                                Aga täna siis saab 150k GRT'l korra all ini minna :)

                                Comment

                                Working...