*** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #706
    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

    Algselt postitas leits
    konfige oma ruuterid õigesti ja ei ole probleeme
    oskad õpetada :P? mul selline proble et läpakal kaob nett suvalt, msnis saab veel sees olla veidi kuid internetti browsida ei saa. Digi tv ja teistel arvutitel nett samal ajal workab. Vaja ruuter restartida, siis tuleb tagasi

    Comment

    • Tuul
      Grinder
      • Oct 2008
      • 989

      #707
      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

      Algselt postitas kivisaba
      kellegil ka täna 14-16 vahel elioni nett näkku panid ise kaotasin 25 doltsi nde pärast
      mul pani ka,
      ei usu, et see nüüd ruuteri pärast oli

      Comment

      • lebovend
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2420

        #708
        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

        Algselt postitas kivisaba
        kellegil ka täna 14-16 vahel elioni nett näkku panid ise kaotasin 25 doltsi nde pärast
        yea same here,
        Algselt postitas leits
        konfige oma ruuterid õigesti ja ei ole probleeme
        ahsoo, et kui elionil on jamad, siis mina confin ruuteri 2ra ja ongi kohe nett olemas jah?
        palun 2ra m2ngi tarka.
        Algselt postitas Davy
        Ütlen kohe ette ära et vastasel on AA
        Nojah, eile sai yks poiss starsis neliku mu vastu, t2na sain mina neliku starsis ning t2na sai veel yks poiss neliku mu vastu:D and they say prima is rigged...

        Comment

        • privador
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 3951

          #709
          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

          Tajtsin täna seda prima triobet (100 buy in)50k extremedeep stack mängida.Aga krt ei leia lobbyst ülesse.Kas keegi võiks öelda,kas see turniir ikka toimub?

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #710
            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

            Algselt postitas leits
            konfige oma ruuterid õigesti ja ei ole probleeme
            Ruuteris ei ole probleem, ruuterid värgid mõllud seadistatud, isegi uus ostetud jne

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #711
              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

              Algselt postitas gert23
              reload boonust tasub ju võtta igal juhul eks ? Kas sul roll 10 euri või 10 000. See ju pmst tasuta papp kui oled võitev? On mul õigus?
              Ma igatahes kannan dets. 1700 eeki siis üle :)
              ALATI. JA TB Võrgutas ka mind ära oma reloadiga ja kindlasti vabastan tolle bontsiku.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #712
                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                Algselt postitas RudiTurbo
                Mul novembri alguses cashout tulemas, et siis on mõtet 100 Euri rohkem võtta ja 100 kohe tagasi kanda vist ;D
                Ma ei tea, kuidas TB-s lood on aga starsis, kui teed väljamakse reload boonuse ajal, siis kaotab su reload boonus kehtivuse - pole vahet, kas sa oled raha peale kandnud või mitte.

                Kui TB-s too skeem on lubatud siis mina isiklikult soovitan, mitte cashoutida enne kui ka nädal/kaks peale reload boonuse vabastamist. Kui Te seda teete, siis uskuge mind, reload boonuseid jääb järjest vähemaks ning nende tingimused muutuvad karmimaks.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #713
                  Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                  Algselt postitas Metsapull
                  Ega keegi ei oska öelda, millal triobet Bountyks olemise boonuse (100 euri) üle kannab?
                  Kui mu mälu ei peta, siis turniir toimus reedel ning bounty rahad sain kätte esmaspäeval peale lõunat või teisipäeva hommikult; Saadetakse ka vastav email selle kohta.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #714
                    Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                    Algselt postitas privador
                    Tajtsin täna seda prima triobet (100 buy in)50k extremedeep stack mängida.Aga krt ei leia lobbyst ülesse.Kas keegi võiks öelda,kas see turniir ikka toimub?
                    Mina ka ei leia :S Satikaid ka ei ole :S

                    Ja vabandan juttis kommide pärast, ei viitsinud ühte pikka kirjutada.

                    PS: Elion mul suht viisakas kogu aeg :D

                    Comment

                    • Tuul
                      Grinder
                      • Oct 2008
                      • 989

                      #715
                      Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                      Mul ka Elion on muidu vinks-vonks, aga ükskord kadus ära, kui mul 9 lõppevat sit'n'go 'd lahti oli, siis küll vihastasin, kujutan ette, kui mõne suure turniiri final table ajal ära kaoks

                      Comment

                      • gert23
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #716
                        Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                        Algselt postitas ranka
                        Ma ei tea, kuidas TB-s lood on aga starsis, kui teed väljamakse reload boonuse ajal, siis kaotab su reload boonus kehtivuse - pole vahet, kas sa oled raha peale kandnud või mitte.

                        Kui TB-s too skeem on lubatud siis mina isiklikult soovitan, mitte cashoutida enne kui ka nädal/kaks peale reload boonuse vabastamist. Kui Te seda teete, siis uskuge mind, reload boonuseid jääb järjest vähemaks ning nende tingimused muutuvad karmimaks.
                        jah ma arvan ka seda, et cashoutida kohe ei tohi. Enne pead vist handid läbi mängima

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #717
                          Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                          Äkki kui see triobeti boonus on instantboonus oleks suurem ev nt 100+100 nt 200 eurist turnat mängida
                          Kui kaotad oled lihtsalt kogu nn bankrolli maha mänginud.Aga kui võidad saad nn 2x võimendusega turnat mängida
                          Aga enne peab krt cashoudi tegema:(

                          Comment

                          • Marek K.
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 1477

                            #718
                            Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                            Olen break even, appi

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #719
                              Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                              Algselt postitas privador
                              Äkki kui see triobeti boonus on instantboonus oleks suurem ev nt 100+100 nt 200 eurist turnat mängida
                              Kui kaotad oled lihtsalt kogu nn bankrolli maha mänginud.Aga kui võidad saad nn 2x võimendusega turnat mängida
                              Aga enne peab krt cashoudi tegema:(
                              Mis mõttes insta?

                              Sa kannad €100 peale, mängid läbi 2000RH-d, saadad kirja TrioBet'i klienditoele, kes kontrollib üle, kas oled olnud pai poiss. Kui reegleid pole rikkunud ja kõik nõudmised oled täitnud kannab TrioBet'i klienditugi sulle €100 boonust.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #720
                                Re: *** Nutuse Novembri Offtopic Siia ***

                                Algselt postitas ranka
                                Mis mõttes insta?

                                Sa kannad €100 peale, mängid läbi 2000RH-d, saadad kirja TrioBet'i klienditoele, kes kontrollib üle, kas oled olnud pai poiss. Kui reegleid pole rikkunud ja kõik nõudmised oled täitnud kannab TrioBet'i klienditugi sulle €100 boonust.

                                saan aru,et raha tuleb peale kanda 1-11.dets. kas handid tuleb teha ka kuni 11.dets. või on selleks rohkem aega?
                                kunagi oli nende reload boonuse handide mängimiseks ka mingi kindel(tundus, et suht piiratud) aeg minu meelest.
                                kuidas sellest aru saada? kas tuleb mängida NL50 või suuremas limiidis?
                                Betsafe Latvija totalizators, spēļu automāti, live kazino & pokers. Pievienojies un saņem 20eur bezriska likmi un 20 bezriska griezienus spēlē Gates of Olympus!

                                Comment

                                Working...