Telefoni ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #31
    Re: Telefoni ostuabi.

    minu soovitus oleks Nokia E63
    Näeb välja nagu ameerikas popid blackberry telefonid

    Lisaks k6igele muule
    Qwerty klaviatuur
    Wifi tugi
    Odav hind

    Selle postituse tegin selle sama telefoniga btw

    Comment

    • Dogers
      Pokkerihai
      • Dec 2008
      • 2500

      #32
      Re: Telefoni ostuabi.

      ma otsin nokia 5800 xpressmusicu :D
      vaatame mis saab sellest :D

      Comment

      • hoss23
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 2551

        #33
        Re: Telefoni ostuabi.

        Algselt postitas Dogers
        ma otsin nokia 5800 xpressmusicu :D
        vaatame mis saab sellest :D
        parim valik oman ka seda pilli ja kärab küll.kõik vajalik olemas

        Comment

        • nikitheone
          Mr. Puujalg
          • Aug 2009
          • 6446

          #34
          Re: Telefoni ostuabi.

          no kuda see nokia on?
          ma ise mõtlen ka osta selle variandi ära.
          täna lähen poodi näppima, kui meeldib siis ostan. kui ei meeldi, tellin iphone (see reede on apple's öömüük - iphone 3g - 100$, 3gs 200$)
          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #35
            Re: Telefoni ostuabi.

            Algselt postitas nikitheone
            täna lähen poodi näppima, kui meeldib siis ostan. kui ei meeldi, tellin iphone (see reede on apple's öömüük - iphone 3g - 100$, 3gs 200$)
            what u mean? neid kokku ostes saaks ju kõva $$ teha kui nii odavalt kuskil jagatakse
            mis tähendab öömüük?

            Comment

            • nikitheone
              Mr. Puujalg
              • Aug 2009
              • 6446

              #36
              Re: Telefoni ostuabi.

              Ameerika suurim ostupüha - kõik poed ja huinjaad teevad räigelt alesi, a ainult reedel (netipoes tegelt paar päeva, mitte ainult reede).

              no värk on selles, et sul peab olema tuttav usas, kes ostab ja saadab postiga, sest muidu on see räigelt kallis.

              Shop the latest Apple products, accessories and offers. Compare models, get expert shopping help, plus flexible payment and delivery options.
              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

              Comment

              • nikitheone
                Mr. Puujalg
                • Aug 2009
                • 6446

                #37
                Re: Telefoni ostuabi.

                ahjaa, kui keegi tahab, siis läbi netikulleri tuli hinnaks ca 1600 (see saja taalane)
                &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #38
                  Re: Telefoni ostuabi.

                  nende usa iphonidega on ilge kepp meil eestis ju .. ja see iphone on imo puhas sitt, kahel tuttaval on. soft crashib vahet pidavat, eesti võrkudega on iphonel probleeme jne jne .. ma vaataks kaarega mööda tast

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #39
                    Re: Telefoni ostuabi.

                    selle kepi kohta ma ei tea - mu ühel tuttaval on usa oma, sai 300.-ga lahti kräkitud ja kõik bueno.
                    a see softi asi ja nii huvitaks mind küll. nokiaga ses mõttes turvaline - garantii ja puha.
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • Codecci
                      Luuramas Naisteturniire
                      • Nov 2008
                      • 7574

                      #40
                      Re: Telefoni ostuabi.

                      Algselt postitas leits
                      nende usa iphonidega on ilge kepp meil eestis ju .. ja see iphone on imo puhas ****, kahel tuttaval on. soft crashib vahet pidavat, eesti võrkudega on iphonel probleeme jne jne .. ma vaataks kaarega mööda tast
                      Mul üle aasta olnud, 2-3x kokku jooksnud selle aja jooksul, hoiad 2 nuppu all siis teeb 1 minutiga restardi ja jälle korras, võrkudega mingeid probleeme ei esine. Äkki su tuttavatel on HiPhone vms?

                      Comment

                      • BuildUp
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2547

                        #41
                        Re: Telefoni ostuabi.

                        Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
                        Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D

                        Comment

                        • Oliverk
                          Moderaator
                          • Nov 2008
                          • 3016

                          #42
                          Re: Telefoni ostuabi.

                          Algselt postitas BuildUp
                          Ma panin tellimuse teele igastahes netikulleriga. Maksma läks 1489.-
                          Loodan, et kõik läheb plaanipäraselt. :D
                          Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #43
                            Re: Telefoni ostuabi.

                            Imo need uued SE ja nokiad ja samsungi nutitelefonid pwnivad seda iphonet sajaga ...

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #44
                              Re: Telefoni ostuabi.

                              Algselt postitas Oliverk
                              Ilmselegelt ei lähe. Ameerikas müüaskse Iphone ainult AT&T liitumisega. netiukuller sul vaevalt sinueest liituma hakkab ja iga kuu miinimumarvet maksab.
                              mu kursavenna tüdruk sai niimoodi iphone, et onu ostis usa'st POEST ning see kärkiti Eestis lahti. juba 2 kuud töötab - no problema.

                              a ise ei tea sellest midagi, seepärat küsingi siin nõu.
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Telefoni ostuabi.

                                Usa iphone on crakitud peale seda, kui sim kaardile üks jublakas lisaks külge panna, et tunneks sim kaardi ära ja ongi kogu lugu.

                                Comment

                                Working...