Telefoni ostuabi.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Dogers
    Pokkerihai
    • Dec 2008
    • 2500

    #1

    Telefoni ostuabi.

    Nii, monitoriga sai foorumirahva abiga ühelepoole, nüüd vaja telefon osta.
    Krt, lappasin kiirelt läbi EMT hinnakirjad ja vaatasid telefonide iseloomustusi, aga krt, kõik tunduvad lampi nii sarnased ainult näiteks 7000 kroonise hinnavahega :D.

    Küsimus siis järgmine, millist telefoni soovitaksid Sina, kui kriteeriumid oleksid järgmised:

    1. Täielikult/Osaliselt puutetundliku ekraaniga
    2. DOC FAILIFORMAADI TUGI
    3. Mida odavam seda parem, ei ole plaanis kulutada varandusi telefoni peale
    4. Wi-fi tugi

    Muus osas jään ükskõikseks, kas on ta nokia, sonyericson, samsung, lg - vahet pole.
    Mälukaarti võiks ka saada lisada, aga seda vist saab tänapäeval kõigele lisada. Ahjaa, filme mängivad ka kõik telefonid juba vist??
    Sisemälu ka eriti ei huvita kas on 1GB või 32GB.


    Võite soovitada enda telefone, rääkida sõbra omast, mida kuulnud olete, millel mis vead on ning mida osta ei soovita.
    Kui sobivat siit ei leia, siis ehk saab mõned variandid vähemalt ära välistatud.

    ahjaa, see kas osta uuena või kasutatult?
    Kasutatult saaks vist odavamalt, aga tuleks otsida usaldusväärset müüat? Millised ohud veel kaasnevad kasutatud telefoni ostmisega?
    Rääkige oma kogemustest.

    Selle või järgmise nädala jooksul plaan telefon soetada, ükskõik kas siis uue või vana ostmise puhul, tean vähemalt, ostuajal kaasa rääkida ning asjakohaseid küsimusi küsida. :)


    Aitäh abi eest.
    Dogers
  • Cash87
    Vana Tegija
    • Feb 2009
    • 1402

    #2
    Re: Telefoni ostuabi.

    Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #3
      Re: Telefoni ostuabi.

      iPhone obv

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #4
        Re: Telefoni ostuabi.

        XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #5
          Re: Telefoni ostuabi.

          puutetundlikuga tel imo imeb .. Mul nokia N86 .. se on pro ... kui symbian obv meeldib

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #6
            Re: Telefoni ostuabi.

            Algselt postitas variatsioon
            iPhone obv
            ka imeb

            Comment

            • kivisaba
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 2514

              #7
              Re: Telefoni ostuabi.

              Algselt postitas variatsioon
              iPhone obv
              kõige ebamugavam telefon maailmas imo

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: Telefoni ostuabi.

                Algselt postitas -andres-
                XPeria või HTC touchi poole vaataks. Lugeda nende kohta oskad vast ise, HV on ülevaateid täis.
                xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

                kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro

                Comment

                • EGERT
                  Vana Tegija
                  • Mar 2009
                  • 1042

                  #9
                  Re: Telefoni ostuabi.

                  A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
                  Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.

                  Comment

                  • mihkel7
                    FPP Pro
                    • Oct 2008
                    • 259

                    #10
                    Re: Telefoni ostuabi.

                    puutetundlik-iphone obv.
                    muidu mingi nokia E seeria, e51 suht nuts, aga kui suuremat siis e61

                    Comment

                    • Dogers
                      Pokkerihai
                      • Dec 2008
                      • 2500

                      #11
                      Re: Telefoni ostuabi.

                      Algselt postitas EGERT
                      A mis mingil suvalutsul viga on, mis messe saadab ja millega helistada saab ?
                      Mul on N91 aga no ei ole niipalju asju vaja. tegelt ka.
                      fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
                      Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
                      3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.

                      Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: Telefoni ostuabi.

                        mingi worldwide garantiiga kasutatud asi .. muidu no way

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #13
                          Re: Telefoni ostuabi.

                          Algselt postitas Cash87
                          Nokia Xpressmusic mingi 5300 või midagi sellist puutetundliku ekraaniga väga hea hinna ja kvaliteedi suhe.
                          Doc tugi olemas, või saab selle lisada kõikidele telefonidele?
                          Eeldan, et mõtled 5800 muidugi :D

                          Comment

                          • -andres-
                            Moderaator
                            • Oct 2008
                            • 4546

                            #14
                            Re: Telefoni ostuabi.

                            Algselt postitas Rage
                            xperia jääb tugevalt HTC'le alla.. omal mul Qtek 9100 ehk siis HTC wizard üle kolme aasta vana, siiani kestab aku 4 päeva.. tra uued nokiad ka ei kesta nii kaua.. hetkel ootan et HTC tuleks välja uue Androidi telefoniga, mille ka qwerty klaver oleks.. enne jõule peaks raudselt tulema.. siis ostan omale uue.. muidu hetkel ka juba HTC'l Androidiga telefone.. nende veaks hetkel aeglus.. HTC Dream oleks hea..

                            kui windowsiga telefoni otsid siis HTC TyTN II on üks kõvemaid.. ja kõige viimasem ja parem on HTC Touch Pro
                            Nu XPeria X1 ongi pmst HTC oma, ainult SonyEricsoni brändimärk on peale kleebitud. HTC poolt valmistatud enamjaolt. Uued HTC kindlasti võimsamad jah.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #15
                              Re: Telefoni ostuabi.

                              Algselt postitas Dogers
                              fak, vastu nina tahaks anda sellise jutu peale.
                              Mul on üleval 4 kriteeriumit, millest ka üks on hind, ffs.
                              3 funktsiooni on "liigapalju asju"? Või jääb mulle Su postituse mõte arusaamatuks.
                              Rääkige selle kasutatud vs uus telefon kohapealt, ning kas HTC telefonid liiga kallid ei ole?
                              htc.ee seal on ka järelturg.. miski touch pro või tytni sab mingi 4-5k eest küll vast

                              Comment

                              Working...