Re: Telefoni ostuabi.
.png)
EMT ärikliendi pakkumine. Osta või mitte osta? Olen lugenud ülevaateid ja asju ja võrdlusi ja käinud näppimas jne jne. Rahakoti (loe: hinna, mida ma oleks nõus telefoni kui sellise eest maksma) suhtes ka täiesti ok. Aga nagu kuidagi ei tundu see õige ikka :D
Öelge keegi, et tegelt on hea telefon ikka.
Galaxy S II on obv parem, vist, aga krt miks ta nii suur peab olema :S
.png)
EMT ärikliendi pakkumine. Osta või mitte osta? Olen lugenud ülevaateid ja asju ja võrdlusi ja käinud näppimas jne jne. Rahakoti (loe: hinna, mida ma oleks nõus telefoni kui sellise eest maksma) suhtes ka täiesti ok. Aga nagu kuidagi ei tundu see õige ikka :D
Öelge keegi, et tegelt on hea telefon ikka.
Galaxy S II on obv parem, vist, aga krt miks ta nii suur peab olema :S
Comment